vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
wtorek, 08 sierpnia 2017 10:20

Jazda po rondzie zbyt trudna dla niektórych kierowców [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Jazda po rondzie zbyt trudna dla niektórych kierowców [VIDEO] fot. kadr z nagrania wideo / Absurdy łomżyńskich dróg
Najstarsze łomżyńskie rondo na Placu Kościuszki nie raz już sprawiało problem niektórym kierowcom, główne spoza Łomży. Może wydawać się to dziwne, bo przecież jest właściwie oznakowane. Faktem jest jednak, że co jakiś czas pojawia się ktoś, któ próbuje po nim jechać "po swojemu". Kolejny taki przypadek zarejestrował internauta prowadzący na YT kanał "Absurdy łomżyńskich dróg".

Nagranie jest dość świeże, bo z minionej niedzieli 6 sierpnia. Zarejestrowane zostało kamerką samochodową. Jego autor prawidłowo wjeżdża z ul. Zjazd na rondo na Placu Kościuszki, kiedy na wysokości budynku ODN w kadrze pojawia się auto jadące po rondzie wewnętrznym pasem ruchu tyle, że... pod prąd. Wcześniej, choć jest to słabo widoczne, ten sam samochód również wjeżdżający z ulicy zjazd na rondo, kieruje się w lewo, jakby był na zwykłym skrzyżowaniu.

"W piątej sekundzie filmu widać, jak kierowca Toyoty Verso wjeżdżając na rondo myli je ze skrzyżowaniem i jedzie pod prąd. Mijając go, gdy objechał już niemal całe rondo pod prąd, widziałem, jak grzebie w nawigacji nie reagując na klakson i próbę zwrócenia uwagi, że źle się dzieje. Po minięciu zawrócił i jechał już prawidłowym kierunkiem jazdy" - relacjonuje autor nagrania w opisie pod filmem opublikowanym na kanale Absurdy łomżyńskich dróg w serwisie YouTube.

W artykule wykorzystano materiał video opublikowany w serwisie YouTube na kanale Absurdy łomżyńskich dróg

3 komentarzy

  • Odpowiedz Żuku wtorek, 08 sierpnia 2017 13:17 Umieszczone przez: Żuku

    Powinniście zatrudnić osobę ktora zajmuje sie "absurdami", obserwuję ją/jego juz jakiś czas. Fajnie pisze i obiektywnie

  • Odpowiedz Jannnek wtorek, 08 sierpnia 2017 15:14 Umieszczone przez: Jannnek

    Zamotał się słucha jak mantry nawigacji nie patrzy na znaki nie on pierwszy wakacyjny kierowca .

  • Odpowiedz BMW wtorek, 08 sierpnia 2017 22:43 Umieszczone przez: BMW

    Ohoh to co będzie jak wybudują obwodnicę ? co drugi post będzie z filmikiem jak jedzie pod prąd albo zjechał za późno z węzła i wtedy będzie myvideolomza

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback