środa, 11 października 2017 12:39

Zwrócił na siebie uwagę policjantów. Okazało się, że miał narkotyki

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Zwrócił na siebie uwagę policjantów. Okazało się, że miał narkotyki fot. KMP Łomża
30-letni mężczyzna, którego zachowanie wzbudziło wczoraj czujność funkcjonariuszy patrolujących ulice Łomży, miał przy sobie narkotyki. Został zatrzymany, a po sprawdzeniu jego miejsca zamieszkania okazało się, że zakazanych substancji jest tam więcej. Za posiadanie narkotyków 30-latek odpowie przed sądem.

planeta asow

Wczoraj przed godziną 17:00, funkcjonariusze Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego, sprawdzający teren jednego z łomżyńskich osiedli, zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok znacznie przyspieszył krok oraz zaczął się nienaturalnie zachowywać. Mundurowi postanowili sprawdzić co jest powodem takiego zachowania.

30-latek podczas legitymowania był bardzo niespokojny i chaotyczny. Szybko wyszło na jaw, że posiada przy sobie narkotyki. W kieszeni kurtki miał dwie torebki z białym proszkiem oraz zawinięty w banknot susz roślinny. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina i marihuana. Dodatkowo, podczas przeszukania w jego miejscu zamieszkania, policjanci ujawnili ponad 20 gramów marihuany, fragmenty zakazanych w Polsce roślin oraz urządzenia służące do ich uprawy. W sumie zabezpieczono blisko 22 gramy marihuany oraz ponad 4 gramy amfetaminy.

Młody człowiek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu. 30-latek wczoraj usłyszał zarzuty posiadania i uprawy środków odurzających. Za swoje postępowanie odpowiadał będzie teraz przed sądem.

Galeria zdjęć

4 komentarzy

 • Odpowiedz zdr środa, 11 października 2017 12:55 Umieszczone przez: zdr

  zawsze podejrzane zachowanie...
  Frajery.

 • Odpowiedz lomzynski środa, 11 października 2017 15:11 Umieszczone przez: lomzynski

  30 lat i się obsrał na widok patrolu

 • Odpowiedz brawo policja środa, 11 października 2017 19:02 Umieszczone przez: brawo policja

  Na złodzieju czapka gore?

 • Odpowiedz wera środa, 11 października 2017 20:52 Umieszczone przez: wera

  I bardzo dobrze tak trzymać skoro sami rozumu nie mają to ich policja nauczy !!!

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu