środa, 08 listopada 2017 09:36

Pomóżmy rodzinie sprowadzić ciała do Polski!

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Pomóżmy rodzinie sprowadzić ciała do Polski! fot. www.gofundme.com
Ruszyła już zbiórka pieniędzy na pomoc w sprowadzeniu ciał polskiej, łomżyńskiej rodziny, która zginęła w piątek 3 listopada w tragicznym wypadku na północy Islandii. Dwuletnia Laura straciła w nim mamę, tatę oraz 5 letnią siostrę. Pomóżmy rodzinie sprowadzić ciała do Polski!

brico lomza

Zbiórka prowadzona jest w serwisie www.gofundme.com. W ciągu pierwszych 16 godzin 48 osób wpłaciło już 1330 funtów z założonych do zebrania 15 tysięcy.

- Proszę w imieniu rodziny o wsparcie finansowe w tych trudnych chwilach, potrzebne będą pieniądze na załatwienie wszystkich formalności, na sprowadzenie ciał do Polski i jeśli coś zostanie to również na spełnienie maleńkich, dziecięcych marzeń Laury - czytamy w opisie zbiórki. 

W tym samym opisie podany jest także numer rachunku bankowego w Polsce, do wpłat w złotówkach.

Przypomnijmy - w piątek 3 listopada 2017, dwuletnia Laura straciła mamę, tatę oraz 5-letnią siostrę w tragicznym wypadku na północy Islandii. Samochód, którym jechali, wpadł do wody na przystani promowej, gdzie cumuje statek odpływający na wyspę Hrísey. Rodzice i siostra zginęli w wypadku.

Laura czekała na rodziców i siostrę w domu z wujkiem. Nikt nie spodziewał się tego że dziewczynka już nigdy nie zobaczy swoich najbliższych. Już nigdy nie poczuje ciepła ich ramion. Laura skończy dwa lata 20 listopada 2017, to będą najsmutniejsze urodziny w jej życiu.

W górę