vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
wtorek, 14 listopada 2017 12:33

O 74 km/h za szybko!

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Kierowca, który jadąc ulicami Łomży przekroczył dozwoloną prędkość aż o 74 km/h stracił prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w niedzielę tuż po północy na Alei Piłsudskiego. Mieszkańcy wielokrotnie sygnalizowali na tej ulicy, że kierowcy przekraczają dozwoloną prędkość, zgłaszając to na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

W niedzielę tuż po północy, policjanci ruchu drogowego na Al. Piłsudskiego zatrzymali 23-letniego kierowcę volvo, który przekroczył dozwoloną prędkość o 74 km/h. Jechał z prędkością 134km/h w momencie obowiązywania tam ograniczenia do 60 km/h. Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 500 zł, a jego konto zasiliło 10 punktów karnych. Policjanci zatrzymali mu także prawo jazdy.

Mieszkańcy Łomży wskazali poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, że dochodzi tu do przekraczania prędkości. Policyjne kontrole są więc reakcją na te zgłoszenia, a ujawniane wykroczenia potwierdzają informacje uzyskane za pośrednictwem Mapy.

5 komentarzy

 • Odpowiedz xDDD wtorek, 14 listopada 2017 12:38 Umieszczone przez: xDDD

  A nie kierowca Iveco ?

 • Odpowiedz Krzepki.Radek wtorek, 14 listopada 2017 15:21 Umieszczone przez: Krzepki.Radek

  Rozumiem tam jakieś przekroczenie zwłaszcza nocą o te 10-15 km ale 74 km/h ? Debil, nic innego do głowy mi nie przychodzi.

 • Odpowiedz real wtorek, 14 listopada 2017 16:04 Umieszczone przez: real

  Redaktorze, popraw się! Mieszkańcy sygnalizowali na tej ulicy? Co to miałoby oznaczać? Chyba sygnalizowali, że na tej ulicy przekraczana jest dozwolona szybkość?

 • Odpowiedz niema wtorek, 14 listopada 2017 20:28 Umieszczone przez: niema

  Na mojej mapie "zagrożeń" jest sąsiad, który sobie urządził palarnię na klatce schodowej. I wygląda na to, że nie ma na niego mocnych...

 • Odpowiedz +++ wtorek, 14 listopada 2017 20:41 Umieszczone przez: +++

  @ real

  uczeni w piśmie większe błędy robili ... pisząc po prawnie "poprawcie mnie jak się mylę" i nie jedną książkę napisaną poprawnie z czystym sumieniem prawdę powiedziawszy można by porwać w strzępy makulatury tak samo bezwartościowej jak uczonych w piśmie kanoniczna logika tuczonych w prawie którego sami piszący nie ogarniają jak żydzi przed Jezusem

  na mapie zagrożeń powinna być dzwonnica dużo dzwoni i pożytku z niej nie ma tylko koszty utrzymania większej próżności "świętych krów" tak samo "jałowych"

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu