wigilia2018 dom lomza
piątek, 01 grudnia 2017 10:43

Tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play” dla EDPOL Food & Innovation [FOTO]

Napisane przez  inf. prasowa
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Firma EDPOL Food & Innovation już po raz 10 odniosła sukces w ogólnopolskim, prestiżowym konkursie „Przedsiębiorstwo Fair Play" 2017 otrzymując Platynową Statuetkę oraz nominację do nagrody głównej. Wielka Jubileuszowa XX Gala wręczenia nagród odbyła się 24 listopada w Expo XXI w Warszawie.

brico lomza

Interesującym jest to, iż zarówno konkurs „Przedsiębiorstwo Fair Play" jak i Firma EDPOL Food & Innovation miały w tym dniu swoje jubileusze.

Firma EDPOL Food & Innovation od ponad 25 lat specjalizuje się we wdrażaniu i kreowaniu innowacyjnych rozwiązań dla branży spożywczej m.in. mięsnej, owocowo – warzywnej, rybnej, piekarnictwa oraz cukiernictwa. Posiadama także profesjonalne produkty dla obszernego sektora HoReCa.

Otrzymanie po raz kolejny tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play" jest potwierdzeniem, że zasady funkcjonowania naszej Firmy są dobre i godne naśladowania.

- Cały czas opracowujemy i wprowadzamy zmiany w wewnętrznej organizacji pracy, by zapewnić jak najlepsze jej warunki. Bardzo istotne jest to, że dążąc do rozwoju firmy stawiamy za główny cel nie zysk, lecz satysfakcję, że mamy możliwość stwarzać kolejne miejsca pracy również dla osób z niepełnosprawnościami - przekazuje Ewelina Wiszowata, Pełnomocnik Zarządu ds. Badań i Rozwoju. - Cały czas kształtujemy pozytywne relacji ze społecznością lokalną poprzez różnego rodzaju inicjatywy. Podczas podejmowania decyzji zwracamy szczególną uwagę na ich wpływ na środowisko naturalne. Bardzo zależy nam na tym, aby nasze postępowanie było etyczne i zgodne z zasadami kultury. Właśnie dlatego konkurs „Przedsiębiorstwo Fair Play" daje nam możliwość weryfikacji naszych postępowań przez niezależny organ. Osoby wchodzące w skład Komisji oraz Kapituły są kompetentne i doświadczene, dzięki czemu mamy gwarancję, iż ich ocena jest wiarygodna - tłumaczy.

Tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play" przynosi wiele korzyści, wśród nich:

 • Promowanie naszej Firmy EDPOL Food & Innovation jako respektującej wartości etyczne podczas codziennego funkcjonowania.
 • Przekonanie, że potrafimy łączyć etykę i biznes.
 • Potwierdzenie faktu, że jesteśmy rzetelną firmą, w której uczciwie traktowani są wszyscy pracownicy oraz kontrahenci. Dodatkowo zawsze wywiązujemy się ze zobowiązań podatkowych.
 • Utwierdzenie, że mamy poczucie społecznej odpowiedzialności i bierzemy czynny udział w działalności charytatywnej, wspieraniu fundacji oraz stowarzyszeń.
 • Potwierdzenie faktu, iż jako średni przedsiębiorca potrafimy i ciągle zdobywamy nowe rynki zbytu, dzięki czemu możliwe jest odnoszenie sukcesów ekonomicznych.

Wszystkie powyżej wymienione aspekty zostały pozytywnie potwierdzone podczas przeprowadzonego audytu.

- Wymiernymi efektami otrzymania tytułu „Przedsiębiorstwo Fair Play" jest możliwość uzyskania przewagi konkurencyjnej poprzez uwiarygodnienie Firmy w oczach naszych odbiorców. Ponadto tytuł ten wpływa znacząco na wzmocnienie wizerunku Firmy EDPOL Food & Innovation. Stwarza to możliwość nawiązywania nowych relacji biznesowych, a także zwiększa zaufanie kooperantów, klientów oraz pozwala na szybsze i sprawniejsze pozyskiwanie nowych pracowników. Weryfikacja naszej wiarygodności i rzetelności stawia nas w pozycji uprzywilejowanej w wielu codziennych sytuacjach. Otrzymany tytuł daje nam jeszcze większe możliwości rozwoju, dzięki temu, że mamy potwierdzenie zgodności naszego funkcjonowania z prawem oraz zasadami etyki - podkreśla Wiszowata.

Wśród wielu maksym, które przyświecają nam każdego dnia pracy, wspomnieć należy o głównej z nich, która brzmi: „Znalezienie i zatrzymanie najlepszych pracowników jest najbardziej wartościową zdolnością" (John D. Rockefeller).

Galeria zdjęć

6 komentarzy

 • Odpowiedz Icek z Sokołowa piątek, 01 grudnia 2017 16:12 Umieszczone przez: Icek z Sokołowa

  Z zazdrości to aż mi się pejsy wyprostowały.

 • Odpowiedz asd piątek, 01 grudnia 2017 20:16 Umieszczone przez: asd

  Nasz lokalny gułag.

 • Odpowiedz eLKa sobota, 02 grudnia 2017 09:04 Umieszczone przez: eLKa

  Gratulacje. Dzięki takim firmom Łomża nie "dziadzieje" zupełnie i nie jest znana w Polsce tylko z McD oraz z tego, że największym lokalnym pracodawcą pozostaje Urząd Miasta.

 • Odpowiedz walczykdrogowy sobota, 02 grudnia 2017 10:37 Umieszczone przez: walczykdrogowy

  Szpital
  wstyd się przyznać, ale szpital jest największym pracodawcą
  wstyd dla władz miasta oczywiście

 • Odpowiedz UE sobota, 02 grudnia 2017 12:20 Umieszczone przez: UE

  Resortowe dziecko i tyle

 • Odpowiedz Jaśka poniedziałek, 04 grudnia 2017 09:12 Umieszczone przez: Jaśka

  Czytałam o tym bodajże w biznes restauracje&catering, albo na jakimś blogu gastronomicznym . Chciałabym o nich coś więcej poczytać w takim razie, podlinkuje ktoś jakiś artykulik?

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu