wloskie-wieczory dom lomza
sobota, 02 grudnia 2017 09:49

Grudniowe wtorki z JPK

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Urząd Skarbowy w Łomży w partnerstwie z Parkiem Przemysłowym Łomża Sp. z o. o. przeprowadzą kolejne bezpłatne szkolenia w ramach akcji „Wtorki z JPK", które będą dotyczyć stosowania Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK_VAT). Spotkania skierowane są do wszystkich mikroprzedsiębiorców, których obowiązek JPK będzie dotyczył od 1 stycznia 2018r.

brico lomza

Celem powyższych szkoleń będzie przygotowanie mikroprzedsiębiorców do tworzenia i wysyłania w postaci elektronicznej pliku JPK_VAT, który dotyczy ewidencji zakupu i sprzedaży VAT. W Polsce Jednolity Plik Kontrolny wprowadzany jest stopniowo, objął już przedsiębiorców dużych, średnich i małych, a od 1 stycznia 2018r. zostanie rozszerzony również na mikroprzedsiebiorców.

Mikroprzedsiębiorca objęty obowiązkiem JPK_VAT to firma składająca deklaracje VAT-7 lub VAT-7K, zatrudniająca do 10 osób i osiągająca obrót roczny do 2 milionów euro w tym jednoosobowe działalności gospodarcze.

Ministerstwo Finansów na stronie www.jpk.mf.gov.pl udostępniło Aplikację Klient JPK, która ułatwia podatnikom bez kosztowne generowanie i wysyłanie plików JPK.

Szkolenia odbędą się w sali konferencyjnej Parku Przemysłowego Łomża Sp. z o.o., ul. Gen. Wł. Sikorskiego 166, w dniach:

  • 05.12.2017 r. o godz. 10.00
  • 12.12.2017 r. o godz. 10.00
  • 19.12.2017 r. o godz. 10.00

Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszone są o potwierdzenie przybycia, które można dokonać drogą e-mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub drogą telefoniczną – nr tel. (86) 219 93 23.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu