środa, 06 grudnia 2017 12:39

14-latek uciekł z ośrodka. Wpadł na kradzieży sklepowej

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wczoraj późnym popołudniem policjanci interweniowali w związku z zatrzymaniem przez personel jednego z centrów handlowych nieletniego. Chłopak usiłował dokonać kradzieży artykułów chemicznych. Okazało się, że 14 – latek przebywa na ucieczce z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

brico lomza

Chłopiec po wejściu do sklepu wziął z półki krem do stylizacji włosów po czym udał się do kasy. Jednak nie zapłacił za towar, tylko bardzo szybko przekroczył linię kas i zaczął się oddalać. Został zauważony i ujęty przez pracowników ochrony, którzy zawiadomili łomżyńskich mundurowych.

Policjanci po przybyciu na miejsce ustalili, że sprawcą usiłowania kradzieży jest 14 – letni mieszkaniec miasta. Mało tego, okazało się, że chłopak jest poszukiwany celem doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Puławach. 14 – latek od kilku dni przebywał na ucieczce.

Jeszcze wczoraj wieczorem trafił do Policyjnej Izby Dziecka w Białymstoku, skąd zostanie przetransportowany do Puław. O całej sprawie mundurowi powiadomili też sądowy Wydział Rodzinny i nieletnich.

W górę