wloskie-wieczory modzelewski
czwartek, 07 grudnia 2017 08:59

Dzieci doczekały się w końcu Mikołaja. Odwiedził je w Galerii Veneda [VIDEO i FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
W Galerii Veneda Mikołajki rozpoczęły się w tym roku 3 grudnia. W minioną niedzielę dzieci uczestniczyły w warsztatach i zabawach, a wczoraj doczekały sie przyjazdu najważniejszego gościa. Święty Mikołaj usiadł na swoim tronie i z godną podziwu cierpliwością pozował do zdjęć z maluchami, obdarowując je przy tym cukierkami.

brico lomza

Kolejka dzieciaków wraz z rodzicami, by choć przez chwilę usiąść na kolanach Mikołaja i zrobić sobie pamiątkową fotkę zdawała się nie mieć końca. Każdy jednak doczekał się na swoją kolej, a nagrodą było bliskie spotkanie z ukochanym przez wszystkie dzieci na świecie starszym panem i jego pomocnicami - uroczymi śnieżykami, które pomagały świętemu obdarowywać najmłodszych cukierkami.

Jednak nie tylko Mikołaj dawał wczoraj prezenty. Sam również kilka otrzymał od zaaferowanych maluchów, które wręczały mu własnoręcznie wykonane rysunki i laurki. Zza okularów i gęstej brody dało się zauważyć prawdziwe wzruszenie...

Choć kolejka do Mikołaja nie malał ani na chwilę, bo wciąż dochodzili kolejni chętni na spotkanie i wspólne zdjęcie, udało nam się na chwilę "wślignąć" na jego kolana, a dokładnie udało się Darii, której urokowi nawet starszy pan z Laponii nie zdołał się oprzeć. Zapytaliśmy Mikołaja o jego wrażenia z pobytu w Łomży i o to, czego najczęściej oczekują dzieci w swoich listach. Jak podkreślał Mikołaj, co roku dostaje miliony listów od grzecznych dzieci i musi spełnić wszystkie prośby. Na szczęście do pomocy ma swoje śnieżynki i zastępy elfów, bez których chyba nie udałoby się przeczytać wszystkich listów i przygotować tylu prezentów.

Mikołaja z pewnością jeszcze w tym roku spotkacie, więc jeśli ktoś nie miał okazji widzieć go wczoraj, to nic straconego. Pamiętajcie jednak, że trzeba być grzecznym. Nie tylko przed samymi świętami!

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu