czwartek, 07 grudnia 2017 08:59

Dzieci doczekały się w końcu Mikołaja. Odwiedził je w Galerii Veneda [VIDEO i FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
W Galerii Veneda Mikołajki rozpoczęły się w tym roku 3 grudnia. W minioną niedzielę dzieci uczestniczyły w warsztatach i zabawach, a wczoraj doczekały sie przyjazdu najważniejszego gościa. Święty Mikołaj usiadł na swoim tronie i z godną podziwu cierpliwością pozował do zdjęć z maluchami, obdarowując je przy tym cukierkami.

brico lomza

Kolejka dzieciaków wraz z rodzicami, by choć przez chwilę usiąść na kolanach Mikołaja i zrobić sobie pamiątkową fotkę zdawała się nie mieć końca. Każdy jednak doczekał się na swoją kolej, a nagrodą było bliskie spotkanie z ukochanym przez wszystkie dzieci na świecie starszym panem i jego pomocnicami - uroczymi śnieżykami, które pomagały świętemu obdarowywać najmłodszych cukierkami.

Jednak nie tylko Mikołaj dawał wczoraj prezenty. Sam również kilka otrzymał od zaaferowanych maluchów, które wręczały mu własnoręcznie wykonane rysunki i laurki. Zza okularów i gęstej brody dało się zauważyć prawdziwe wzruszenie...

Choć kolejka do Mikołaja nie malał ani na chwilę, bo wciąż dochodzili kolejni chętni na spotkanie i wspólne zdjęcie, udało nam się na chwilę "wślignąć" na jego kolana, a dokładnie udało się Darii, której urokowi nawet starszy pan z Laponii nie zdołał się oprzeć. Zapytaliśmy Mikołaja o jego wrażenia z pobytu w Łomży i o to, czego najczęściej oczekują dzieci w swoich listach. Jak podkreślał Mikołaj, co roku dostaje miliony listów od grzecznych dzieci i musi spełnić wszystkie prośby. Na szczęście do pomocy ma swoje śnieżynki i zastępy elfów, bez których chyba nie udałoby się przeczytać wszystkich listów i przygotować tylu prezentów.

Mikołaja z pewnością jeszcze w tym roku spotkacie, więc jeśli ktoś nie miał okazji widzieć go wczoraj, to nic straconego. Pamiętajcie jednak, że trzeba być grzecznym. Nie tylko przed samymi świętami!

Galeria zdjęć

W górę