labirynt dom lomza
poniedziałek, 29 stycznia 2018 07:01

Głosujemy na naszych paralotniarzy!

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Adam Pupek i Piotr Kozikowski są członkami Motoparalotniowej Kadry Narodowej. Adam to znakomity pilot, Piotrek - błyskotliwy nawigator. Adam Pupek, znany jest w Łomży rózwnież z tego, że od kilku lat wciela się w podniebnego Mikołaja i zrzuca dzieciom "z nieba" podarki i słodycze. Obaj zostali nominowani do plebiscytu "Cumulusy, a nasze głosy mogą pomóc im go wygrać.

brico lomza

Adam Pupek i Piotr Kozikowski latają razem na wózku dwumiejscowym w klasie PL2. Adam to znakomity pilot, Piotrek - błyskotliwy nawigator. Zdobyli w swojej karierze: Złoto Mistrzostw Europy, Puchar Polski, Wicemistrzostwo Polski. Wygrali też kilka edycji motoparalotniowego Pucharu Polski.

- Latanie to nasza pasja. styl życia, miłość. Kochamy ducha rywalizacji a startując ramię w ramię z najlepszymi pilotami na świecie poziom emocji i adrenaliny sięga zenitu - mówią o sobie.

Łomżyńska załoga bierze udział w trzeciej edycji ogólnopolskiego plebiscytu na 10 najlepszych, polskich sportowców lotniczych. Spośród wszystkich zgłoszonych sportowców Kapituła Plebiscytu nominowała 36 zawodników lub/i załóg, przyznając punkty za osiągnięcia sportowe w 2017 roku. W tej grupie znaleźli się również Adam Pupek i Piotr Kozikowski.

16 stycznia 2018 ruszyło głosowanie smsowe. Na każdego z Nominowanych można oddać głos wysyłając sms. Punkty za nominacje oraz zdobyte w tym etapie głosy są sumowane. Tylko 15 Nominowanych przechodzi do finału. Ten etap głosowania trwa do 2. lutego 2018, a lista Finalistów zostanie ogłoszona 3. lutego 2018 podczas Cumulusy 2017 Open Day w Airport Hotel Okęcie.

Od 4 do 15 lutego 2018 można będzie głosować tylko na 15 Finalistów. Sposób głosowania pozostanie bez zmian, czyli można oddać głos wysyłając sms. Punkty za nominacje, głosy uzyskane w poprzednim etapie i głosy zdobyte podczas głosowania finałowego będą sumowane. Zwycięży zawodnik lub załoga z największą liczbą zdobytych głosów.

Ogłoszenie wyników Plebiscytu Cumulusy 2017 nastąpi dnia 17. lutego 2018 podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się w Airport Hotel Okęcie.

Aby zagłosować na naszych paralotniarzy w Plebiscycie "Cumulusy", wyślij SMS o treści TC.PC.3 na numer 71068. Koszt wysłania SMS wynosi 1,23 PLN brutto.

Zobacz również: Lista nominowanych zawodników i załóg

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu