dom lomza
czwartek, 08 lutego 2018 13:46

Odblaskowa dyskoteka w Przedszkolu Nr 9 [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Odblaskowa dyskoteka w Przedszkolu Nr 9 [FOTO] fot. KMP Łomża
Przedszkole Nr 9 przy ul. Prusa w Łomży zorganizowało dzisiaj "Odblaskową dyskotekę", na którą zaprosiło m.in. łomżyńskich policjantów. Przedszkolna zabawa do świetny sposób na to, by funkcjonariusze mogli uczyć najmłodszych zasad bezpieczeństwa.

Łomżyńscy funkcjonariusze z Wydziałów Ruchu Drogowego i Prewencji gościli dzisiaj w Przedszkolu numer 9 przy ulicy Prusa w Łomży. Mundurowi zostali zaproszeni na „odblaskową dyskotekę". Tam, poprzez zabawę tłumaczyli dzieciom dlaczego warto nosić odblaski. Poprzez zabawę z elementami odblaskowymi mali słuchacze mogli zobaczyć, jak ważną rzeczą jest „być widocznym". Policyjna profilaktyka i przedszkolna zabawa to doskonały sposób na skuteczną naukę o bezpieczeństwie nie tylko na drogach.

To bardzo ważna inicjatywa. Dlatego podczas odblaskowej dyskoteki mundurowi uczyli dzieci bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym. W trakcie prelekcji wykorzystane zostały elementy zestawu „Autochodzik" zakupionego w ramach projektu KIK 76 „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" realizowanego w związku ze Szwajcarsko–Polskim Programem Współpracy.

Galeria zdjęć

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu