labirynt dom lomza
piątek, 09 lutego 2018 10:48

Przygotuj się do maratonu pływackiego i triathlonu! Warsztaty kraula w Parku Wodnym tylko teraz w promocyjnej cenie!

Napisane przez  inf. prasowa
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
W dniach 24-25 lutego w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego 15 odbędzie się szkolenie z kraula metodą Total Immersion organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Mimo, że pływanie jest podstawową umiejętnością życiową, tradycyjne metody trenerskie uczyniły je skomplikowanym, nauczając niezręcznego, męczącego stylu. Total Immersion pomoże każdemu opanować płynny, piękny i ekonomiczny styl, przynosząc rezultaty o wiele szybciej niż metody tradycyjne.

brico lomza

Szkolenie trwające dwanaście godzin podzielone jest na zajęcia praktyczne oraz teoretyczne. Zajęcia praktyczne w wodzie przeprowadzone zostaną z trenerem, gdzie styl budowany jest od podstaw poprzez wykonywanie różnych sekwencji ćwiczeń. Podczas warsztatów trenerzy wykonują nagrania z pięciu ujęć. Zajęcia teoretyczne, które odbędą się w sali konferencyjnej pozwolą na wideoanalizę techniki pływania, korygowanie błędów ustawienia ciała oraz szybką korektę w wodzie. Podczas wykładów tłumaczone będą najważniejsze kwestie związane z ułożeniem ciała w wodzie. Liczba uczestników ograniczona jest maksymalnie do 8 osób. Tylko teraz warsztaty są w promocyjnej cenie 350zł!

Szkolenie skierowane są do pływaków na różnym poziomie zaawansowania, zaczynając od amatorów, przez triathlonistów po pływaków długodystansowych. Warsztaty w Łomży prowadzone będą przez dwóch trenerów Total Immersion.

Zapisy i informacje:

Anna Męczkowska
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel. 86 215 06 05 wew. 102

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu