dom lomza
piątek, 09 lutego 2018 14:16

"Proces" Kafki na deskach TLiA

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Teatr Lalki i Aktora w Łomży zaprasza w najbliższą sobotę 10 lutego 2018 roku na spektakl "Proces" Franza Kafki w reżyserii Jarosława Antoniuka. Autorem scenografii jest Jarosław Perszko, a muzykę skomponował Zbigniew Krzywański.

"Proces” w reżyserii Jarosława Antoniuka na podstawie surrealistycznej powieści Franza Kafki zapisał się w historii literatury jako genialna metafora totalitaryzmu i jako opowieść o samotności człowieka we współczesnym świecie. W świecie, w którym wszechwładne państwo i biurokracja odbierają obywatelowi prawo do prywatności i wolności. Premiera spektaklu odbyła się 23 września 2017 r.

Zapraszamy do sali widowiskowej teatru przy placu Niepodległości 14 o godz. 18.00.

3 komentarzy

  • Odpowiedz Lew piątek, 09 lutego 2018 19:18 Umieszczone przez: Lew

    Który to już sezon, ten sam gniot mamy na deskach w tzw. teatrze lalki i aktora. Godne pożałowania.

  • Odpowiedz MK sobota, 10 lutego 2018 00:33 Umieszczone przez: MK

    Wszystkie sztuki wystawiane przez aktorów Teatru Lalki i Aktora w Łomży są na wysokim poziomie. Aktorzy dbają o widza, teatr jest chlubą naszego miasta.

  • Odpowiedz Agamemen54 sobota, 10 lutego 2018 22:46 Umieszczone przez: Agamemen54

    Byłem dziś na "Procesie" - przedstawienie na bardzo wysokim poziomie. Klasyka i performens plus świetna oprawa, fantastyczna gra aktorska, ciekawe odniesienia symboliczne, eksperymentowanie z formą i techniką, oraz naprawdę niezwykła wizja reżyserska pozwoliły wydobyć z tekstu Kafki bardzo ciekawy wydźwięk - tak aktualny w dobie dziejących się na naszych oczach reform sądownictwa i administracji. Jestem pod wrażeniem - brawa dla łomżyńskiej Trupy - cudowni jesteście!!!

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu