stefczyk lomza
niedziela, 11 lutego 2018 09:39

Studenci WSA spotkali się na balu dyplomowym [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Studenci WSA spotkali się na balu dyplomowym [VIDEO i FOTO] fot. www.mylomza.pl
Już niedługo będą bronić prace dyplomowe więc wspólna impreza to jedna z ostatnich okazji do zabawy przed tym ważnym egzaminem, a koniec karnawału do idealny moment aby zorganizować taki bal. Za chwilę bowiem zaczyna się okres spokoju i wyciszenia, który sprzyjać będzie pracy i wytężonej nauce. Ostatnie chwile szaleństwa mają dać im siłę do tej pracy.

FABRYKA 300-250

Na zorganizowany przez Samorząd Studentów Wyższej Szkoły Agrobiznesu bal zaproszone zostały władze uczelni. Rektor WSA prof. Roman Engler ufundował wspaniały tort, którym zajadali się przyszli absolwenci.

Z zaproszenia na bal skorzystaliśmy również i my. Chętnie odwiedziliśmy uczelnię w tak wyjątkowym dniu. Było to też okazją, do zadania kilku pytań kończącym naukę żakom. Jak jeden mąż twierdzili, że okres studiów na WSA to jeden z najlepszych okresów ich życia.

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji z balu licencjacko - inżynierskiego w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży, który miał miejsce w miniony piątek.

1 komentarz

  • Odpowiedz D aczkolwiek niedziela, 11 lutego 2018 13:34 Umieszczone przez: D aczkolwiek

    Hahah witajcie urzędu pracy WSA to najgorsza uczelnia jaka znam :)

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu