dom lomza
niedziela, 11 lutego 2018 09:39

Studenci WSA spotkali się na balu dyplomowym [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Studenci WSA spotkali się na balu dyplomowym [VIDEO i FOTO] fot. www.mylomza.pl
Już niedługo będą bronić prace dyplomowe więc wspólna impreza to jedna z ostatnich okazji do zabawy przed tym ważnym egzaminem, a koniec karnawału do idealny moment aby zorganizować taki bal. Za chwilę bowiem zaczyna się okres spokoju i wyciszenia, który sprzyjać będzie pracy i wytężonej nauce. Ostatnie chwile szaleństwa mają dać im siłę do tej pracy.

Na zorganizowany przez Samorząd Studentów Wyższej Szkoły Agrobiznesu bal zaproszone zostały władze uczelni. Rektor WSA prof. Roman Engler ufundował wspaniały tort, którym zajadali się przyszli absolwenci.

Z zaproszenia na bal skorzystaliśmy również i my. Chętnie odwiedziliśmy uczelnię w tak wyjątkowym dniu. Było to też okazją, do zadania kilku pytań kończącym naukę żakom. Jak jeden mąż twierdzili, że okres studiów na WSA to jeden z najlepszych okresów ich życia.

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji z balu licencjacko - inżynierskiego w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży, który miał miejsce w miniony piątek.

1 komentarz

  • Odpowiedz D aczkolwiek niedziela, 11 lutego 2018 13:34 Umieszczone przez: D aczkolwiek

    Hahah witajcie urzędu pracy WSA to najgorsza uczelnia jaka znam :)

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu