dom lomza
wtorek, 13 lutego 2018 09:44

Śmiech na Starym Rynku. To będzie dopiero kabaret...

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
archiwum archiwum fot. www.mylomza.pl
Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski postanowił odkurzyć stare, sprawdzone pomysły i zaprosił do naszego miasta Kabaret Smile. Teraz poszukuje pomysłów na nazwę otwartej imprezy, którą chce zorganizować w sierpniu na Starym Rynku.

Łomżyńskie Wieczory Kabaretowe, które kilka lat temu organizowane były w naszym mieście zainspirowały włodarza naszego miasta do urządzenia latem podobnego wydarzenia.

- W niedzielę 5 sierpnia br. na Starym Rynku odbędzie się wydarzenie, którego gwiazdą będzie Kabaret Smile. W ubiegłym roku występował on w naszym mieście dwukrotnie podczas biletowanych, zamkniętych imprez, ciesząc się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Chcę, aby podczas plenerowych występów kabaretowych, dostęp do tego typu atrakcji miała jak największa liczba naszych mieszkańców - informuje Mariusz Chrzanowski.

Prezydent oczekuje też, że mieszkańcy będą zgłaszać swoje propozycje na oryginalną nazwę tego wydarzenia. Najciekawsze zostaną nagrodzone miejskimi gadżetami.

59 komentarzy

 • Odpowiedz praca sms wtorek, 13 lutego 2018 10:02 Umieszczone przez: praca sms

  smiech będzie jak dług trzeba bedzie splacać

 • Odpowiedz Derek777 wtorek, 13 lutego 2018 10:03 Umieszczone przez: Derek777

  no i cały Pan Mariusz ! Za inwestorów by się wziął aby ich do Łomży sprowadzić! Konkretny zakłąd pracy powinien być a nie tłumaczenia ze kiedys bedzie! Kiedy ?????

 • Odpowiedz WolskiWXZ wtorek, 13 lutego 2018 10:03 Umieszczone przez: WolskiWXZ

  Dług rośnie a Pan Mariusz zaprasza na impreze ;)

 • Odpowiedz antek91 wtorek, 13 lutego 2018 10:04 Umieszczone przez: antek91

  neich specjalny skecz wymyslą pod tytułem ROZPRAWA Z GONCEM :)

 • Odpowiedz PanTadek wtorek, 13 lutego 2018 10:05 Umieszczone przez: PanTadek

  PAn MAriusz chce jakoś zakończyć swoją ostatnia kadencje, nie ma sięco dziwić. Jako prezydent według mnie się nie sprawdził.

 • Odpowiedz garlic! wtorek, 13 lutego 2018 10:05 Umieszczone przez: garlic!

  Gratuluje...imprezy p rzy takim długu - tylko ktoś bedzie musiał to spłacić i tego mieszkancy chyba nie rozumieją

 • Odpowiedz mieszkaniec wtorek, 13 lutego 2018 10:19 Umieszczone przez: mieszkaniec

  kabaret jest co sesja rady miejskiej

 • Odpowiedz łomżing wtorek, 13 lutego 2018 10:33 Umieszczone przez: łomżing

  Świetny pomysł, w końcu się coś będzie działo w Łomży i to dla wszystkich, bez względu na zarobki.

 • Odpowiedz obserwator wtorek, 13 lutego 2018 10:34 Umieszczone przez: obserwator

  To może Łomżyńska Noc Kabaretowa...

 • Odpowiedz ~~ wtorek, 13 lutego 2018 10:46 Umieszczone przez: ~~

  Kiedyś były Łomżyńskie Wieczory Kabaretowe, w skrócie ŁoWieczKa.

 • Odpowiedz pisowcy33 wtorek, 13 lutego 2018 11:23 Umieszczone przez: pisowcy33

  fajnie tylko, że pan prezydent powinien się zając innymi rzeczami takimi jak poprawa finansów miasta bo na ten moment jest tragicznie

 • Odpowiedz zorientowany wtorek, 13 lutego 2018 11:39 Umieszczone przez: zorientowany

  Finanse miasta mają się tak dobrze, że nawet najpopularniejszy portal internetowy w Ostrołęce chwalił Łomżę w tej kwestii.

 • Odpowiedz praca sms wtorek, 13 lutego 2018 11:50 Umieszczone przez: praca sms

  za rekordowo wysoki dług ??? to ciekawe :D

  Kiedykolwiek łomża miała nizszy dług

 • Odpowiedz Dyter wtorek, 13 lutego 2018 11:54 Umieszczone przez: Dyter

  Występ takiego kabaratu to tak naprawdę nie jest wielka kwota.

 • Odpowiedz Pliszkar wtorek, 13 lutego 2018 11:59 Umieszczone przez: Pliszkar

  Moim zdaniem Chrzanowski jest bardzo dobrym prezydentem. Rozpatrywanie osoby jakiegokolwiek prezydenta przez pryzmat imprez plenerowych jest śmieszne. Prawda jest taka że dzisiaj każde liczące się miasto ma przeznaczone na ten cel środki. Tego typu imprezy służą promocji miasta.Gdyby Miasto nie organizowało takich wydarzeń pojawiłby się zarzut że w mieście nic się nie dzieje.

 • Odpowiedz Raszety wtorek, 13 lutego 2018 12:04 Umieszczone przez: Raszety

  Chrzanowski jest najlepszym prezydentem Łomży w dotychczasowej historii. Pozyskał bardzo dużo pieniędzy z ue na miejskie inwestycje. Ale najważniejsze że potrafił naprawić błędy poprzedników które groziły wielomilionowymi karami dla miasta.

 • Odpowiedz łomżyniak wtorek, 13 lutego 2018 12:09 Umieszczone przez: łomżyniak

  Zorientowany, Pliszkar, Raszety - trollu,podszywający się pod kilka nicków,
  piszesz brednie odnośnie finansów miasta. Chrzanowski zafundował mieszkańcom 150 milionów złotych długu na 600 lecie miasta Łomży. Takiego długu miasto Łomża w swojej historii jeszcze nie miało!
  Miasto tonie w długu, a Chrzanowski organizuje imprezy... to jest skandaliczne!
  I to ma być dobry gospodarz miasta!!!

  Miasto wyludnia się, gdyż brak jest miejsc pracy, pozostaje starsze pokolenie. Niedługo będzie tak, że tylko ci starsi ludzie będą korzystać z imprez organizowanych przez Chrzanowskiego ...o ile będą jeszcze mogli. A co na to Chrzanowski? NIC kompletnie NIC!!! Po co nam więc taki prezydent? Po to tylko aby brać dobry szmal z pieniędzy podatników i zatrudniać swoich kolegów, a w przypadku konstruktywnej krytyki kierować donosy do prokuratury !!!
  Powiedzmy szczerze, parę poprawionych ulic nie stworzą nam dostatniego życia, dotacje na kościoły nie spowodują, że do Łomży przybędą inwestorzy, czy też organizowanie kabaretów i innych igrzysk dla pospólstwa nie dadzą miejsc pracy, tak samo jak kilka wpisów jak to jest cudownie na fanpagu Chrzanowskiego nie uczynią z niego dobrego prezydenta.

 • Odpowiedz Głos z Ostrołęki wtorek, 13 lutego 2018 12:17 Umieszczone przez: Głos z Ostrołęki

  Tak sytuację finansową Łomży oraz działania prezydenta Chrzanowskiego opisywał największy ostrołęcki portal:


  ,,Prezydent Łomży z sukcesem dba o finanse swojego miasta. Nasi sąsiedzi zamknęli rok budżetowy 2016 z niemal 2 milionami nadwyżki zaś nadwyżka operacyjna wynosi ponad 36 milionów złotych. Sytuacja finansowa Łomży od wielu lat nie była tak dobra.

  Racjonalne działania finansowe władz Łomży przynoszą wymierne efekty. Rok budżetowy 2016 po raz pierwszy od kilku lat udało się zamknąć nadwyżką budżetową, która wyniosła prawie 2 mln zł. Również nadwyżka operacyjna jest na ogromnym plusie w wysokości ponad 36 mln zł. A gdy dochody bieżące są wyższe od wydatków bieżących oznacza to, że jednostka samorządu terytorialnego ma możliwości finansowe na prowadzenie nowych inwestycji lub spłatę wcześniejszego zadłużenia. To znaczy, że finanse miasta mają się dobrze. Warto też wiedzieć, że wielkość nadwyżki operacyjnej daje możliwość korzystania przez samorząd z kredytów''

 • Odpowiedz Helios wtorek, 13 lutego 2018 12:20 Umieszczone przez: Helios

  Kabaret faktycznie odda w pełni co tu się dzieje. Tytuł może być taki "Exodus ku zatraceniu"

 • Odpowiedz Chrzanowski to najgroszy prezydent jakiego pamiętam wtorek, 13 lutego 2018 12:24 Umieszczone przez: Chrzanowski to najgroszy prezydent jakiego pamiętam

  Przejrzyjcie BIP LUDZIE I ZOBACZCIE CO JEST W 2018 roku a nie jakiś matoł wkleja jakis stronniczy artykuł :D

 • Odpowiedz Kropek wtorek, 13 lutego 2018 12:26 Umieszczone przez: Kropek

  Kabaret to 4 lata kadencji ...

 • Odpowiedz Alex. wtorek, 13 lutego 2018 12:27 Umieszczone przez: Alex.

  Nie byłem i nie jestem zwolennikiem pisu ale z całym przekonaniem mogę powiedzieć że Chrzanowski jest bardzo dobrym prezydentem. Moim zdaniem wykorzystał swoją szansę, a startował w trudnej sytuacji gdy miastu dzięki poprzedniej ekipie groziły wielomilionowe kary, gdy sytuacja finansowa miasta była niemal tragiczna. Jednak doskonale sobie z tym poradził.Dziś miasto się rozwija, realizuje dużo inwestycji i to przemyślanych a nie tak jak Czerniawski wyłożył chyba z 20 milionów na park przemysłowy. Dziś w Łomży bezrobocie jest najniższe historii. Owszem nie ma spektakularnych inwestorów ale co znacznie ważniejsze są bardzo dobre warunki do rozwoju małych i średnich firm, które tak naprawdę są kołem zamachowym gospodarki.Warunki te stworzył właśnie Chrzanowski. Po działaniach obecnego włodarza widać że prowadzi w pełni przemyślaną politykę i ma plan jak ożywić to miasto i jest na dobrej drodze. Łomża rozwinęła się przez ostatnie 3 lata w każdym aspekcie. Inwestycje- poprawa rankingu wg tygodnika wspólnota, polityka społeczna, pozyskanie środków z ue, zmienił się nawet sposób obsługi petentów w urzędzie. Moim zdaniem prezydentura Chrzanowskiego jest bardzo dobrym okresem dla Łomży i powinna być kontynuowana.

 • Odpowiedz Alojzy wtorek, 13 lutego 2018 12:34 Umieszczone przez: Alojzy

  Alex nie kompromituj się

 • Odpowiedz zle zachowanie prezia wtorek, 13 lutego 2018 13:32 Umieszczone przez: zle zachowanie prezia

  wszędzie wkleja ten komentarz broniący uporczywie SMSującego ;) nic więcej nie masz do powiedzenia ?


  Tak swoja drogą ja głosowałem na tego Pana w poprzednich wyborach ale juz tego błędu nei popełnie

 • Odpowiedz franek wtorek, 13 lutego 2018 13:43 Umieszczone przez: franek

  Ja głosowałem na Chrzanowskiego i teraz też będę na niego głosował.Sam potrafię ocenić jego rządy i nie potrzebuję do tego wpisów jednego anonimowego trola.

 • Odpowiedz biznes wtorek, 13 lutego 2018 13:57 Umieszczone przez: biznes

  alex ty d..... - dobre warunki do rozwoju małych i średnich firm .... slogan bez pokrycia. dobre warunki ale dla kogo innego...

 • Odpowiedz Budyn wtorek, 13 lutego 2018 14:15 Umieszczone przez: Budyn

  Jak było by tak fantastycznie to by firmy nie rejestrowały się w innych miastach nawet najwięksi fanboye porobili odziały i główne siedziby przenieśli do białegostoku a samochody są porejestrowane na WOS , jedyny plus to że przy wyprowadzce z tego miasta można otrzymać kilka tysięcy na normalne życie w innym mieście też jak ja to zrobiłem , polecam .

 • Odpowiedz urzędnik wtorek, 13 lutego 2018 14:24 Umieszczone przez: urzędnik

  Alex,
  nie kompromituj się !!! Za grosz nie masz wstydu pisząc takie brednie na forum!!!

  Trollu, czy ty myślisz, że mieszkańcy Łomży nie widzą tego, co dzieje się w mieście w czasie obecnej kadencji samorządu pod kierownictwem Chrzanowskiego?

 • Odpowiedz Maciej Z. wtorek, 13 lutego 2018 14:24 Umieszczone przez: Maciej Z.

  Budyn jedna rada jak już piszesz komentarze to chociaż się wysil i sprawdź jak jest w rzeczywistości. Widać że nie sprawdziłeś danych. Podmiotów gospodarczych przybyło. Wszystko jest w internecie. Nikogo nie nabierzesz na swe tanie sztuczki.

  Jak to mówią kłamstwo ma krótkie nóżki.

 • Odpowiedz obiektywny wtorek, 13 lutego 2018 14:30 Umieszczone przez: obiektywny

  "Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie." To najlepszy komentarz do krytyków, którzy twierdzą, że w Łomży nie można normalnie żyć.

 • Odpowiedz obiektywny wtorek, 13 lutego 2018 14:34 Umieszczone przez: obiektywny

  Jeszcze się urodził, co by wszystkim dogodził, ale faktem jest, że obecny Prezydent jest prawdopodobnie najlepszym w dziejach Łomży.

 • Odpowiedz zyx wtorek, 13 lutego 2018 14:52 Umieszczone przez: zyx

  widać jak jakis pisiowy troll wychwala prezia za nic

 • Odpowiedz idzi wtorek, 13 lutego 2018 15:01 Umieszczone przez: idzi

  Widać wyraźnie że oponenci Chrzanowskiego nie maja żadnych argumentów przeciwko niemu. Próbują mu tylko zaszkodzić swoimi prostackimi metodami. Najwyraźniej biorą przykład od Kodowców.

 • Odpowiedz praca sms wtorek, 13 lutego 2018 15:11 Umieszczone przez: praca sms

  a SMSy do ziomka wysyłał duch swięty ? dla mnie to człowiek przegrany ...

 • Odpowiedz popaprańce wtorek, 13 lutego 2018 15:17 Umieszczone przez: popaprańce

  czy takie włażenie w tyłek obecnej władzy na tym portalu jest legalne?
  przecież tylko kwestią czasu jest że Ci piszący o łomży jako krainie szczęśliwości z czasem dostaną kopa od swojego pana i przyznają się że robili to na zlecenie

  jakim trzeba być prymitywem że wypisywać pod każdym testem wpisy typu
  "nie głosowałem na pis ale pis jet super itp
  spójrz jeden z drugim w lustro i zapytaj kim jesteś. Obawiam się że nie masz na tyle odwagi. Tworzycie świat dla debili. Ludzie myślą że to prawda i o to wam kłamcy chodzi ?!!!

 • Odpowiedz Marika802 wtorek, 13 lutego 2018 15:34 Umieszczone przez: Marika802

  bardzo dobrze powiedziałes ;) Moim skromnym zdaniem ktoś tu uważa, że mieszkańcy Łomży są debilami i nie widzą co się dzieje.

 • Odpowiedz Chrzanowski to najgroszy prezydent jakiego pamiętam wtorek, 13 lutego 2018 15:46 Umieszczone przez: Chrzanowski to najgroszy prezydent jakiego pamiętam

  mam tak jak wy dosyc komentarzy jednej osoby brzmiących w tonie, nie byłem zwolennikiem pis ale chrzan jest super ... to jakas zenada wklejanie tego wszędzie, kto to robi i za czyją kase ?

 • Odpowiedz Bolesław D. wtorek, 13 lutego 2018 16:09 Umieszczone przez: Bolesław D.

  Prawda jewt taka że podpksywanie wszystkiego co podsuną chrzanowi to ruina bez przemyśleń ,poczkacie zobaczycie do jakiej ruiny jest za te 4lata miasto i ludzie doproadzeni i uciekają z tąd ,ktoś napisał fakty drgi i dotacje na kościoły marnotrawne nie polepszą bytu mieszkańców nie polepszą zasobności portwela ,emeryci i remciści młodość ucieka ,to miasto potrzebuje nowych wszystkich do wymiany radnych i nowych z zewnątrz władz i nowego prezydenta z wizją rozwoju i bogactwa ,a nie jak teraz partactwa.

 • Odpowiedz I jako tako wtorek, 13 lutego 2018 16:53 Umieszczone przez: I jako tako

  Dokładnie tak! Chrzanowski ludzie inteligentni na Ciebie nie zagłosują;) Emeryci owszem pójdą do wyborów a młodzi nie bo ich nie będzie. Tylko wyobraź sobie jakim wymienionym miastem będzie lomza.

 • Odpowiedz byter wtorek, 13 lutego 2018 17:18 Umieszczone przez: byter

  Ja nie jestem emerytem a zagłosuję na Chrzanowskiego.

 • Odpowiedz Zuza499 wtorek, 13 lutego 2018 17:34 Umieszczone przez: Zuza499

  Wybory niebawem, za 9 miesięcy, a wtedy zdziwisz się trollu ratuszowy...
  Lepiej już roboty nowej szukaj, bo Chrzan wtedy ci nie załatwi, on sam będzie musiał szukać

 • Odpowiedz aneczka 123a wtorek, 13 lutego 2018 17:36 Umieszczone przez: aneczka 123a

  bleslaw d. vel anatol vel goniec?????

 • Odpowiedz agata .m wtorek, 13 lutego 2018 17:38 Umieszczone przez: agata .m

  smieszne te wasze ataki na prezydenta!!!!!zmieniasz chlopcze nicki he he urzednik o 14 30 nie pisze tylko pracuje...rewelacyjny pomysl ma Pan MOJ GLOS!!!a niech te zrzedy narzekaja ze nie maja pracy..praca jest tylko robic nie ma komu

 • Odpowiedz cernyvs wtorek, 13 lutego 2018 17:39 Umieszczone przez: cernyvs

  koedzy i emeryci będą głosować :D Smsy niech lepiej Lord wytłumaczy czemu wysyłał! co to jego firma prywatna ? Ratusz społka z o o ??? co to ma byc ? Trochę szacunku do mieszkanców

 • Odpowiedz UliceRadzieckoZmienmy wtorek, 13 lutego 2018 17:40 Umieszczone przez: UliceRadzieckoZmienmy

  Widze wszystkie teksty broniącego prezydenta pisane są w podobnym tonie. Poznaje ten styl - koelga pewno jakis ;)

 • Odpowiedz urzednik hahaha wtorek, 13 lutego 2018 17:47 Umieszczone przez: urzednik hahaha

  urzędnik o 14.30 pracuje ???? hahhaha to chyba na prawdę moze tylko urzednik powiedzieć :D

 • Odpowiedz NIE DLA CHRZANOWSKIEGO wtorek, 13 lutego 2018 18:37 Umieszczone przez: NIE DLA CHRZANOWSKIEGO

  ot, taki prezydent do chrzanu :)

 • Odpowiedz NIE DLA CHRZANOWSKIEGO wtorek, 13 lutego 2018 18:43 Umieszczone przez: NIE DLA CHRZANOWSKIEGO

  Kabaret to był z wykopywaniem masztu i flagi Unii , no i ulicO RadzieckO :)))
  a kto zapłaci za kręgi w parku JPII ? budować, by za rok to rozbierać?
  ... chrzan już lepiej niech idzie w ministry, jak taki dobry gospodarz :)

 • Odpowiedz Var wtorek, 13 lutego 2018 18:54 Umieszczone przez: Var

  Widzę że co niektórzy chyba nie mają co robić tylko non stop siedzą w internecie. Ludzie jakie wy możecie mieć pojęcie o tym co się dzieje na zewnątrz. Żal mi takich ludzi. Wszystko należy oceniać rzetelnie. Według mnie prezydentura Chrzanowskiego jest dobrym okresem w dziejach miasta. Ten włodarz skutecznie działa na rzecz Miasta. Należy do partii rządzącej w kraju i widać że potrafi to zamienić w swój atut. Do wszystkich krytyków Chrzanowskiego śmiało wskażcie swojego idealnego kandydata. Obawiam się że będzie wam trudno wskazać taką osobę z imienia i nazwiska. Prawda jest taka że Chrzanowski ma bardzo duże poparcie społeczne i nie zmieni tego jeden anonimowy troll wypisujący swoje głupoty i oszczerstwa pod jego adresem

 • Odpowiedz Seba truszkowski wtorek, 13 lutego 2018 18:55 Umieszczone przez: Seba truszkowski

  Mariusz na prezydenta!!!!!!! Masz z mojej rodziny 19 glosow na nowa kadencje. Jestes wielki brawo ty

 • Odpowiedz Writing My Essay wtorek, 13 lutego 2018 18:57 Umieszczone przez: Writing My Essay

  general cover letter academic cover letter finance cover letter https://coverletters.us.com - cover letters

 • Odpowiedz anty chrzan smsowy wtorek, 13 lutego 2018 19:02 Umieszczone przez: anty chrzan smsowy

  a z mojej mariusz masz 500 głosów przeciw CAŁE osiedle CIE NIE SZANUJE za akje z smsami

 • Odpowiedz wiśta wio wtorek, 13 lutego 2018 19:06 Umieszczone przez: wiśta wio

  Smsy jebac je liczy sie czlowiek na stanowisku a nie Smsy

 • Odpowiedz jan z Narwii wtorek, 13 lutego 2018 19:25 Umieszczone przez: jan z Narwii

  anty chrzan ale jestes zalosny masz jeden glos a nie 500 i to pewnie oddany w okolicznej gminie.Chrzanowski jak nie pojdzie w ministry to wygra w 1 turze

 • Odpowiedz Bolesław D. wtorek, 13 lutego 2018 19:27 Umieszczone przez: Bolesław D.

  Uchylimy rąbka tajemnicy ,jedziemy fakty prawda-goniec wiele lat działał przy pisie z kołkiem też ,smsy wyrażnie WSKAZUJĄ wielką wdzięczność za za zaprojektowqnie pomysły koncpcje które się sprawdziły i chrzan został preziem dając wielu stanowiska ,a co gdyby to właśnie gonic okazał się tym który to wszystko skonstuował i muzyk ,garlik i inni gońcowi zawdzeńczają robotę i go zdradzili usiłowali zabić ekonomicznie by prawda nie wyszła na światło dzienne...jak JUDASZE za srebrniki ,ot historia jest niesamowita prawda kiedyś wyjdzie na JAW i co wtedy ??tajemnice smsów są takie że zabiegano o to by koleś miał pracę a za co?? Domyśleć się......c.d.n.

 • Odpowiedz UliceRadzieckoZmienmy wtorek, 13 lutego 2018 19:36 Umieszczone przez: UliceRadzieckoZmienmy

  w ministry ? i co myslisz tam bedzie smsy wysyłał hahaha nie osmeiszaj się :D ja bym go w swoim sklepie nie zatrudnił :D by mi smsował w godzinach pracy !

 • Odpowiedz wiśta wio wtorek, 13 lutego 2018 21:12 Umieszczone przez: wiśta wio

  w ministry? to jakieś jaja :)
  a co on tam niby miałby robić, jaki resort dla niego widzicie ?

 • Odpowiedz Edek z fabryki kredek wtorek, 13 lutego 2018 21:17 Umieszczone przez: Edek z fabryki kredek

  Może ministerstwo głupich kroków ?
  Pasowałby do Latającego Cyrku Monty Pythona:)

 • Odpowiedz Paletto88 środa, 14 lutego 2018 08:33 Umieszczone przez: Paletto88

  hahaahah chrzanowski moze ministrem pracy i polityki spolecznej zostanie ! ;) INNOWACYJNY PROGRAM PRACA SMS

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu