dom lomza
czwartek, 15 lutego 2018 10:31

Galeria Veneda cała w serduszkach! [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Galeria Veneda cała w serduszkach! [VIDEO] fot. www.mylomza.pl
Każdy, kto we środę 14 lutego odwiedził po południu Galerię Veneda musiał natknąć się na wszechobecne serduszka. Był to znak, że w tym miejscu Walentynki obchodzone są wyjątkowo wesoło i intensywnie i nawet osoby, które nie przyszły specjalnie w tym celu, dały się ponieść atmosferze miłości.

Miłość to piękne uczucie, które można wyrażać na niezliczoną ilość sposobów. Podczas walentynkowego eventu w Venedzie można było poznać takie, które raczej nie przyszłyby nam do głowy. Jednym z nich było sprawdzenie siły miłości na rowerze stacjonarnym. Niektórzy dawali z siebie naprawdę wszystko!

Atrakcji przygotowanych na ten dzień było jednak znacznie więcej. Dużym powodzeniem cieszyło się magiczne lustro, w którym można było zrobić sobie wspólne, walentynkowe selfie. Oczywiście do zdjęcia można było przygotować się z wykorzystaniem przeróżnych rekwizytów pomagających nieco zmienić nasz wygląd. Kapelusze, peruki, okulary i serducha podkreśliły walentynkowy klimat i sprawiły, że fotki będą wspaniałą pamiątką.

Ale lustro robiło nie tylko same zdjęcia. "Produkowało" też z nich animacje, które później uczestniczyły w walentynkowym konkursie fotograficznym. A jeśli konkurs, to oczywiście nagrody! W tym przypadku były to bony na zakupy w Galerii Veneda.

Oryginalny, nietuzinowy prezent od serca dla ukochanej osoby, to piękny ceramiczny kubek własnoręcznie pomalowany w serduszkowe wzory. Takie kubki mogliście wykonać wczoraj w Venedzie. Profesjonalne farby i markery do ceramiki pozwalały na stworzenie kolorowych, wesołych obrazków, które po wygrzaniu w piekarniku będą cieszyć oko przez wiele lat.

Zakochani mogli także wziąć udział w warsztatach dekoracji walentynkowych ze słodką niespodzianką. Własnoręcznie ozdobione drewniane skrzyneczki wypełnić można było siankiem i czekoladowymi smakołykami – a później wręczyć ten prezent swojej walentynce.

Nie da się oczywiście pominąć muzyki, która przez cały ten czas towarzyszyła wszystkim obecnym. O nastrój zadbał DJ Łapy, który zorganziował również walentynkowy koncert życzeń.

Każda para, któa zdecydowała się choć część tego wyjątkowego dnia spędzić w Galerii Veneda z pewnością nie żałuje, a wspomnień wystarczy na pewno na cały rok. A jeśli coś zacznie umykać z Waszej pamięci, zawsze możecie to sobie przypomnieć oglądając naszą relację z Walentynek w Galerii Veneda. To był prawdziwy Serduszkowy Zawrót Głowy!

2 komentarzy

 • Odpowiedz Helios czwartek, 15 lutego 2018 12:15 Umieszczone przez: Helios

  Reklama napędza handel i każda okazja jest dobra aby przyciągnąć klientów.
  Rzecz w tym że taki małolat nie śmierdzi groszem - może tam spędzić wiele godzin i nic nie kupić. Veneda stała się oazą spotkań i pogawędek.

 • Odpowiedz hehemir czwartek, 15 lutego 2018 15:08 Umieszczone przez: hehemir

  dlaczego wybraliscie galerie veneda?
  bo wolimy walentynki na spokojnie

  bez komentarza

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu