wigilia2018 dom lomza
poniedziałek, 12 marca 2018 12:55

Trójka włamywaczy trafiła za kraty

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Trójka włamywaczy trafiła za kraty fot. KMP Łomża
Łomżyńscy kryminalni zatrzymali trzy osoby w wieku od 27 do 29 lat podejrzane o szereg kradzieży i kradzieży z włamaniem do placówek handlowych oraz samochodów na terenie Łomży. Łupem sprawców padły m.in. elektronarzędzia, notebooki i artykuły spożywcze. Poszkodowani swoje straty wycenili łącznie na ponad 11 tysięcy złotych.

brico lomza

- Intensywne czynności łomżyńskich kryminalnych w sprawie kradzieży elektronarzędzi na kwotę prawie 1900 złotych z jednego ze sklepów na terenie Łomży doprowadziły do ustalenia i zatrzymania dwóch mężczyzn w wieku 28 i 29 lat oraz 27 letniej kobiety - podejrzanych o to przestępstwo - informuje dziś Komenda Miejaska Policji w Łomży.

Okazało się, że zatrzymani są bardzo dobrze znani łomżyńskim policjantom. Skrupulatna praca funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego pozwoliła jednak na dalsze ustalenia wobec zatrzymanych. Okazało się, że mogą mieć związek jeszcze z kilkoma innymi kradzieżami do których doszło w ubiegłym miesiącu Łomży, gdzie uwaga sprawców skierowana była głównie w stronę asortymentu łomżyńskich sklepów, a także stojących na osiedlowych parkingach pojazdów. Łupem amatorów cudzej własności padły więc m.in. telefony, urządzenia do nawigacji, radioodtwarzacze, notebooki, elektronarzędzia czy artykuły spożywcze. Poszkodowani swoje straty wycenili na kwotę na ponad 11 tysięcy złotych.

W miniony piątek cała trójka usłyszała zarzuty dotyczące kradzieży i kradzieży z włamaniem. Teraz losem młodych ludzi zajmie się sąd. Część odzyskanych przez łomżyńskich policjantów przedmiotów trafiła już do prawowitych właścicieli.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu