dom lomza
środa, 04 kwietnia 2018 06:09

Najcieplejszy dzień od początku roku?

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Według prognoz synoptyków dziś mamy mieć najcieplejszy dzień od początku 2018 roku. Słupek rtęci w termometrach ma sięgnąć aż 18°C. Podobna pogoda ma się też utrzymać w kolejnych dniach, a weekend ma być nie tylko ciepły, ale też słoneczny.

Jak podaje Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku, dziś w ciągu dnia czeka nas zachmurzenie na ogół umiarkowane. Początkowo miejscami silne zamglenie, lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna od 15°C do 18°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, z kierunków południowych.

W nocy zachmurzenie przeważnie umiarkowane. Miejscami silne zamglenie, lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 4°C do 7°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni i południowy.

W czwartek zachmurzenie umiarkowane, po południu stopniowo wzrastające do dużego, aż do wystąpienia przelotnych opadów deszczu. Temperatura maksymalna od 15°C do 18°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

Od piątku natomiast chmur mamy już nie oglądać, a zamiast nich pięknie świecące słońce. Do tego w niedzielę temperatura maksymalna ma już sięgnąć nawet 20°C.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu