wigilia2018 dom lomza
wtorek, 10 kwietnia 2018 13:26

„Mali Tytani” pokazali, na co ich stać [FOTO]

Napisane przez  oprac. gak
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
„Mali Tytani” pokazali, na co ich stać [FOTO] fot. Olgierd Sulewski
Najmłodsi uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego zaprezentowali swoje talenty przed pełną salą publiczności w auli Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich. Zebranych gości, wśród których znajdowali się rodzice występujących pociech, a także młodzież z „Katolika", przygotowanym przedstawieniem mali artyści zabrali w baśniowy świat Krasnoludków.

brico lomza

Przepiękna scenografia, niesamowite oświetlenie oraz oprawa dźwiękowa dodawała całemu przedstawieniu klasy oraz niesamowitych emocji. Bohaterowie dzisiejszego dnia w ogóle nie wyglądali na zestresowanych, a wręcz przeciwnie, czuli się na scenie niczym ryba w wodzie. Pewni, skupieni i uśmiechnięci odegrali swoje role najlepiej jak potrafili, prezentując zebranej publiczności swoje talenty, które od początku września ubiegłego roku na co dzień są odkrywane lub doskonalone tak, aby każde z nich mogło czerpać radość ze swoich pasji i umiejętności.

- To bardzo ważne, aby od najmłodszych lat rozwijać u dzieci ich zainteresowania, pasje, sprawiać, aby każdy dzień spędzony w szkole kojarzył im się z czymś radosnym i miłym, aby wychodząc ze szkoły nie mogły doczekać się już następnego dnia. Wszyscy nauczyciele, ale również i pracownicy naszych szkół, starsza młodzież czy to gimnazjalna, czy licealna, jest dla nich drugim domem. Również dzięki ich talentom, które mogliśmy dzisiaj obserwować, wszyscy uczymy się wielu nowych rzeczy, technik uczenia i przekazywania pozytywnych bodźców, by w sposób kreatywny odkrywać to, co jeszcze nie odkryte - powiedział Marcin Makowski, nauczyciel Szkół Katolickich oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego, który z młodzieżą jest za pan brat każdego dnia.

Po udanym przedstawieniu mali ale wielcy tytani, zaprosili Panią Dyrektor Bożenę Śliwowską, swoich rodziców oraz nauczycieli na słodki poczęstunek, by te chwili radości mogli spędzić razem. Ten dzień na pewno pozostanie na długo w ich pamięci. Ważne są chwile, w których nasi najbliżsi są wśród nas i dają nam swoje ciepło oraz wsparcie.

W przygotowaniu całego wydarzenia udział wzięli uczniowie z klasy IIIB gimnazjum wraz z ich wychowawczynią p. Katarzyną Jastrzębską, która koordynowała wszystkie prace we współpracy z wychowawczynią klasy 1A szkoły podstawowej p. Moniką Darmetko z innymi nauczycielami.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu