czwartek, 12 kwietnia 2018 14:19

Rutkowski publikuje zdjęcia mężczyzn podejrzewanych o związek ze strzelaniną w Łomży [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Rutkowski publikuje zdjęcia mężczyzn podejrzewanych o związek ze strzelaniną w Łomży [FOTO] fot. Materiały Operacyjne Rutkowski Patrol
Podczas wczorajszej konferencji prasowej detektywa Krzysztofa Rutkowskiego w Łomży usłyszeliśmy, że na razie nie zostanie opublikowany zapis z monitoringu, którym biuro Rutkowskiego dysponuje. Okazuje się jednak, że w sieci opublikowane zostały częściowo zasłonięte wizerunki trzech mężczyzn podejrzewanych o związek z próba egzekucji na łomżyńskim przedsiębiorcy.

brico lomza

Detektyw Krzysztof Rutkowski potwierdził w rozmowie telefonicznej, że opublikowane zdjęcia przedstawiają mężczyzn podejrzewanych o związek z tą głośną sprawą.

Pierwszym z nich jest rezydujący w Kijowie rosyjski biznesmen Wladimir H., który robił interesy z przedsiębiorcą z Łomży. Między nimi miało dojść do konfliktu, bo Polak wycofał się z interesów. Rosjanin kierował już groźby karalne wobec Polaka.

Drugi z mężczyzn, który może być zamieszany w tę sprawę, to obywatel Ukrainy Georgij A. To człowiek, który również zna się z przedsiębiorcą z Łomży. Trzecim jest nieustalonej jeszcze tożsamości mężczyzna, który filmował posesję w Łomży.

- Jesteśmy zdeterminowani by zarówno zleceniodawca jak i bezpośredni wykonawca nieudanej egzekucji znaleźli się w więzieniu - tłumaczy właściciel Biura Detektywistycznego i apeluje do osób które mogą przyczynić się do dostarczenia materiałów dowodowych, związanych z tym przestępstwem o kontakt pod numer alarmowym +48 600 007 007. Przypomina też o wyznaczonej nagrodzie w wysokości 10 tysięcy euro dla osoby, która dostarczy dowód procesowy, pozwalający skazać przestępców.

fot. Materiały Operacyjne Rutkowski Patrol

Galeria zdjęć

W górę