dom lomza
niedziela, 15 kwietnia 2018 20:57

Katolickie Liceum Ogólnokształcące zaprasza w swoje progi

Napisane przez  materiał promocyjny
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Egzaminy  maturalne już tuż tuż, ale zanim tegoroczni maturzyści przystąpią do egzaminu dojrzałości, swoje wiadomości oraz umiejętności sprawdzą uczniowie klas III gimnazjum. W dniach 18-20 kwietnia w całym kraju odbędą się egzaminy gimnazjalne, które mogą być kluczową przepustką do wymarzonej szkoły średniej. Bardzo wiele zależeć będzie od ich wyników w procesach rekrutacyjnych, aby kontynuować naukę w wybranej przez siebie szkole.

Już w najbliższy wtorek, tj. 17-go kwietnia łomżyński "Katolik" zaprasza wszystkich uczniów, a także ich rodziców na Dzień Otwarty w mury swojego budynku, gdzie będzie można zapoznać się z bardzo bogatą ofertą edukacyjną Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, porozmawiać z uczniami, poznać nauczycieli i przekonać się, jak ta szkoła wygląda od środka. Samorząd Uczniowski pod opieką wychowawców przygotował przedstawienie, które rozpocznie Dzień Otwarty na auli Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich o godzinie 17:00.

Jak podkreślają uczniowie z Sadowej, po ich szkole wcale nie trzeba zostać księdzem czy siostrą zakonną, ale o możliwościach i atmosferze tam panującej najlepiej przekonać się na własnej skórze.

Wtorek, 17 kwietnia 2018 r., godz. 17:00.
Katolickie Liceum Ogólnokształcące
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
ul. Sadowa 12
18 - 400 Łomża

lo3

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu