czwartek, 10 maja 2018 11:50

Zidentyfikowano drugiego topielca. To 22-latek z Łomży

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
archiwum archiwum fot. www.mylomza.pl
Prokuratura Rejonowa w Łomży potwierdziła dziś odnalezienie ciała drugiego z mężczyzn, którego od soboty poszukiwały służby ratownicze, po tym jak skoczył z mostu w Łomży. Aby go ratować, do rzeki wskoczył za nim inny mężczyzna, jego ciało zostało odnalezione w środę. Prowadzone śledztwo ma wyjaśnić okoliczności, w jakich zginęli obaj mężczyźni.

brico lomza

- Zakończyły się czynności w prosektorium (...) rodzina potwierdziła tożsamość. Jest to osoba, która w sobotę wieczorem skoczyła z mostu na terenie Łomży" - powiedziała PAP prok. Prokuratury Rejonowej w Łomży Karolina Szulkowska,

Prokurator Szulkowska potwierdziła nam, że jest to ciało 22-letniego mieszkańca Łomży, który w sobotę skoczył z mostu Hubala. Prowadzone śledztwo ma wyjaśnić okoliczności, w jakich zginęli obaj mężczyźni.

- Informację o ciele płynącym rzeką na wysokości ulicy Zjazd w okolicy łomżyńskiego stadionu przekazał jeden z wędkarzy - poinformował mł. asp. Marcin Gawryluk z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

W górę