dom lomza
piątek, 11 maja 2018 07:05

Pijany kierowca w Łomży. Miał ponad 2 promile

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Jak informuje nadkomisarz Tomasz Krupa z Wydziału Komunikacji Społecznej KWP w Białymstoku minionej doby policjanci z województwa podlaskiego ujęli tylko jednego kierowcę, który zdecydował się na jazdę w stanie nietrzeźwości. Zatrzymania dokonano w Łomży. 49-latek w organizmie miał 2.14 promila alkoholu.

Do ujęcia nietrzeźwego doszło wczoraj wieczorem.

- Nietrzeźwy kierowca to 49 letni mężczyzna mieszkaniec województwa mazowieckiego kierował samochodem w Łomży na Hipokratesa. W organizmie miał 2.14 promila alkoholu. Stracił prawo jazdy - informuje Krupa.

Dyżurny łomżyńskiej komendy miejskiej Policji, wczoraj przed godziną 21:30, otrzymał informację od grupy młodych osób o ujęciu nietrzeźwego kierującego fordem. Młodzi ludzie zauważyli, że kierujący focusem jedzie ulicą Piłsudskiego „od krawężnika do krawężnika”. W momencie gdy auto wjechało w ulicę Hipokratesa osoby te uniemożliwiły mu dalszą jazdę i odebrały kluczyki, powiadamiając policję. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol Wydziału Patrolowo - Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Na widok zbliżającego się radiowozu kierowca focusa zaczął oddalać się od pojazdu, szybko został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Od 49-letniego mieszkańca województwa mazowieckiego czuć było silną woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy.

Teraz zachowaniem nieodpowiedzialnego 49-latka zajmie się sąd. Szybka reakcja i właściwa postawa zgłaszających pozwoliła wyeliminować z ruchu drogowego nietrzeźwego kierowcę i zapobiec ewentualnej tragedii na drodze.

2 komentarzy

  • Odpowiedz pol. piątek, 11 maja 2018 09:44 Umieszczone przez: pol.

    Ujęty !Co za język!!! piszący kształcił się chyba na komunikatach J.Urbana z czasu stanu wojennego!

  • Odpowiedz Qwerty piątek, 11 maja 2018 12:16 Umieszczone przez: Qwerty

    A czego B-stok wtrąca się do Łomży? Oficerów narobili i na siłe zajęcie trzeba im znaleźć, a na ulicy pracować za 5700 jak to pan minister powiedział nie na komu

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu