dom lomza
wtorek, 15 maja 2018 10:16

Pijany sternik

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Łomżyńscy policjanci zatrzymali 31-latka, który w stanie nietrzeźwości kierował łodzią silnikową na rzece Narew. Mieszkaniec Łomży usłyszał wczoraj zarzut. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

Dyżurny łomżyńskiej komendy, w miniony piątek wieczorem uzyskał informacje, że po rzece Narew pływają łodzią młodzi ludzie, którzy prawdopodobnie są pod wpływem alkoholu.

- Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze Wydziału Patrolowo–Interwencyjnego. Policjanci zauważyli wpływającą do przystani łódź z napędem silnikowym, na której przebywały trzy osoby. W trakcie podjętej kontroli mundurowi ustalili, że jej sternikiem był 31–letni mieszkaniec Łomży. Jak się okazało, od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że 31-latek był nietrzeżwy, gdyż miał prawie 1,7 promila alkoholu w organizmie. Z kolei inne osoby, które przebywały na łodzi znajdowały się pod wpływem alkoholu. Nieodpowiedzialny sternik usłyszał wczoraj zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd - informuje Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Łomży.

Policjanci apelują o rozsądek! Przypominają również, że alkohol w połączeniu z lekkomyślnością, brawurą oraz lekceważeniem podstawowych zasad bezpieczeństwa często kończy się tragedią na wodzie.

 

4 komentarzy

 • Odpowiedz łapiduch wtorek, 15 maja 2018 11:17 Umieszczone przez: łapiduch

  Pijany mógł dachowac, niewyrobić się na zakręcie rzeki, rozjechać kogoś na rowerze wodnym, pójść na czołówkę i się zabić.
  Pijaków trzeba tępić na lądzie, na wodzie i w powietrzu.

 • Odpowiedz wódniak wtorek, 15 maja 2018 11:41 Umieszczone przez: wódniak

  i prawko na ląd stracone też

 • Odpowiedz asfsaaf wtorek, 15 maja 2018 12:59 Umieszczone przez: asfsaaf

  idioci :)

 • Odpowiedz anka123 wtorek, 15 maja 2018 21:06 Umieszczone przez: anka123

  dzięki chrzanowskiemu nawet woda w Narwi jest mokra

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu