wtorek, 15 maja 2018 10:45

Po raz pierwszy Festiwal Smaków Food Trucków w Łomży! Konkurs dla głodnych

Napisane przez  materiał promocyjny
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Food trucki z całej Polski, dania kuchni z różnych stron świata oraz atrakcje dodatkowe! Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z pierwszych i największych zlotów food truckowych w Polsce organizowanych od 2013 r. W festiwalu udział biorą food trucki z całej Polski. Organizatorzy dobierają wystawców pod kątem jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu. Ideą festiwalu jest promowanie slow foodu, czyli jedzenia przygotowanego ze świeżych, starannie dobranych składników, na „oczach” klienta.

brico lomza

Organizatorzy zaprosili do Łomży 20 food trucków z daniami inspirowanymi kuchnią i kulturą wielu krajów świata. Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania. Wkrótce pierwsze informacje o mobilnych restauracjach, które wezmą udział w festiwalu. 

Poza masą pyszności na gości czekać będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawią się strefy aktywności dodatkowych, m.in.:

  • strefa dla dzieci,
  • strefa chilloutu – muzyka, leżaczki, konkursy,
  • zawody kulinarne z nagrodami,
  • gra terenowa z nagrodami,
  • oraz wiele więcej. 


Dodatkowo uczestnicy będą mogli wybrać „Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu”.

Na gości czekać będą miejsca siedzące oraz zadaszenie na wypadek niepogody, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności I edycji Festiwalu Smaków Food Trucków w Łomży. 

Już teraz planujcie smaczny weekend majowy z food truckami.

Data: 26-27 maja
Godziny: sobota 12-21 i niedziela 12-20
Miejsce: Stary Rynek w Łomży
Wstęp bezpłatny. 

Więcej informacji na stronie wydarzenia:

www.facebook.com/events/2039469139652284/

Łomża-wiosna-2018

Współorganizator: Miasto Łomża

Partner: Dobre Moce Baltica

Spotkajmy się na Rynku!


 

Konkurs dla głodnych!

Z okazji Festiwalu Smaków Food Trucków w Łomży przygotowaliśmy dla Was prosty konkurs! Do wygrania 4  kupony na darmowe porcje z menu Food Trucka.

Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na pytanie:

Za co najbardziej lubisz jedzenie z food trucków?

Cztery najciekawsze odpowiedzi zostanie nagrodzonych  voucherami obejmującymi jedną dowolną pozycję w menu wybranego food trucka. Odpowiedzi prosimy przysyłać na na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Konkurs trwa do dnia 21.05.2018 r. (poniedziałek)  do godz. 12:00. 

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję portalu.

Galeria zdjęć

W górę