środa, 16 maja 2018 09:44

Uśmiech i głowa pełna pomysłów! „Weta” stawia na nowe zawody [VIDEO]

Napisane przez  kz
Oceń ten artykuł
(10 głosów)
Tanecznym krokiem, z uśmiechem na twarzy i głową pełną pomysłów – tak przez zawodowe życie wędrują uczniowie Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży. Ich nowy film w rytmie przeboju „Katchi” zachęca młodzież do wybierania konkretnych zawodów, na które rośnie zapotrzebowanie na rynku. Od przyszłego roku „Weta” zaoferuje uczniom 10 kierunków kształcenia, z czego 2 to nowości.

Przebojowi uczniowie szkoły wzięli udział w promocyjnym spocie. Zachęcają w nim do wybierania zawodów takich, jak m.in. technik weterynarii, technik żywienia, technik przetwórstwa mleczarskiego, technik agrobiznesu oraz technik architektury krajobrazu. Patrząc na entuzjazm i szereg praktycznych zadań, jakie wykonują młodzi nie sposób się nie zgodzić, że w szkole naprawdę dużo się dzieje.

Moc energii, jaka płynie z filmu pokazuje, że warto dołączyć do społeczności „Wety”. Oprócz merytorycznego przygotowania dorastający ludzie po prostu dobrze się tam bawią. Dbają o kulturę fizyczną, rozwijają pasję i przede wszystkim zawierają przyjaźnie.

W filmie wzięła również udział dyrektor Bogumiła Olbryś. Pod jej skrzydłami kształcą się przyszli branżowcy i to ona dba, aby opuszczali mury z głowami pełnymi wiedzy. Od przyszłego roku tej wiedzy będzie jeszcze więcej. 1 września zostanie powołana Branżowa Szkoła I Stopnia, w ramach której będzie można kształcić się na wędliniarza i ogrodnika.

Zobaczcie sami, jak „Weta” stawia na pomysłowość i zachęca innych do wybrania ich szkoły!

W górę