wigilia2018 dom lomza
sobota, 09 czerwca 2018 19:09

Policjanci z Łomży z niegroźnymi obrażeniami opuścili szpital

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Policjanci z Łomży z niegroźnymi obrażeniami opuścili szpital fot. mylomza.pl
Nie było potrzeby dłuższej hospitalizacji czworga policjantów z Łomży. Po badaniach opuścili szpital. W sumie w akcji ucierpiało czworo funkcjonariuszy: trzech mężczyzn i kobieta. 50-letniemu kierowcy nic poważnego się nie stało.

brico lomza

Do wypadku doszło niedaleko Łomży, między Zawadami a drogą krajową nr 63 Łomża - Zambrów. Kierowca auta osobowego, podejrzewany o to, że prowadzi samochód, będąc pod wpływem alkoholu, nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać.

Policyjny pościg prowadzony był od strony miasta w kierunku skrzyżowania z drogą krajową nr 63. Przypadkowy kierowca widząc pościg przerwał jazdę swoim samochodem doprowadzając do zatrzymania audi. Wówczas policjanci wybiegli z radiowozu. W tym czasie ścigany kierowca gwałtownie ruszył w kierunku funkcjonariuszy. Prawdopodobnie w tym czasie doszło do potrącenia policjantów, a po chwili audi zderzyło się też z drugim radiowozem.

W sumie w akcji ucierpiało czworo funkcjonariuszy: trzech mężczyzn i kobieta. Cała czwórka trafiła do szpitala. Po badaniach całą czwórka opuściła szpital.

50-letniemu kierowcy nic poważnego się nie stało, został zatrzymany. Ponieważ nie poddał się na miejscu badaniu alkomatem, odpowiedź na pytanie, czy rzeczywiście był pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, da wynik badania krwi. O zarzutach zdecyduje Prokuratura.

3 komentarzy

 • Odpowiedz polo sobota, 09 czerwca 2018 19:36 Umieszczone przez: polo

  Niech te sprawę weźmie Białystok, to typ poczuje wumiar sprawiedliwości.

 • Odpowiedz Robocop sobota, 09 czerwca 2018 20:18 Umieszczone przez: Robocop

  pieszczą się, POlicjant POwinien być twardy i na byle zadrapania nie narzekać...

 • Odpowiedz lokat niedziela, 10 czerwca 2018 13:43 Umieszczone przez: lokat

  hmmm auto na bl, a to ciekawe:)
  gdzie Ci co zawsze wytykają głupotę blm czy bkl? :D

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu