dom lomza
wtorek, 12 czerwca 2018 08:33

Nocny pożar budynku siłowni. To było podpalenie? [FOTO]

Napisane przez  mj
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Nocny pożar budynku siłowni. To było podpalenie? [FOTO] fot. mylomza.pl
Strażacy informację o pożarze w siłowni przy ulicy Studenckiej w Łomży otrzymali dziś w nocy o godz. 2.45. Natychmiast zadysponowano 3 jednostki straży pożarnej. Uratowane mienie właściciel ocenił na ok. 3 mln zł. Badaniem przyczyn pożaru zajmuje się policja. To trzecia próba podpalenia całego budynku, odkąd klub zaczął rozbudowę.

Do pożaru przydzielono 3 jednostki ratowniczo-gaśnicze PSP z Łomży, liczące 10 osób. Ogień spalił łącznie 6m2 na dachu budynku.

- Wewnątrz stwierdzono brak pożaru. Na dachu paliły się dwa silniki elektryczne obsługujące system wentylacyjny – relacjonuje przebieg zdarzenia rzecznik prasowy w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Białymstoku bryg. Tomasz Gierasimiuk.

Straty wczorajszego pożaru właściciel ocenił na około 250 tys. złotych. To głównie centrala wentylacji, która według gospodarza została celowo podpalona. Ma o tym świadczyć nagranie z monitoringu.

Według naszych informacji była to trzecia próba podpalenia całego budynku, odkąd klub zaczął rozbudowę. Tylko dzięki patrolowi policji, który wczoraj zauważył pożar w jego początkowym stadium, nie doszło do całkowitego spalania siłowni.

Sprawą zajmuje się policja!

Na szczęście wczorajszy pożar nie zakłócił prawidłowej działalności klubu. Siłownia jest otwarta. Nie są odwoływane żadne zajęcia.

Galeria zdjęć

14 komentarzy

 • Odpowiedz Ciężki Zapłon wtorek, 12 czerwca 2018 09:57 Umieszczone przez: Ciężki Zapłon

  3.000.000 zł STRAT ? a UBEZPIECZENIE na ile opiewa ? skąd takie duże WYLICZENIA szacunkowe strat, a może tam była "kolekcja" Czartoryskich ? .. . 3.000.000 zł STRAT, to może to był SAMOZAPŁON tak jak na wysypiskach ODPADÓW ... w lokalach o znacznej wartości , a powyżej 1 mln na pewno są zraszacze i pożar nie ma szans

 • Odpowiedz Czytający ze zrozumieniem wtorek, 12 czerwca 2018 10:06 Umieszczone przez: Czytający ze zrozumieniem

  250 tys. strat :> 3 mln oszacował uratowane mienie, czytaj ze zrozumieniem

 • Odpowiedz 	wiśta wio wtorek, 12 czerwca 2018 11:06 Umieszczone przez: wiśta wio

  Konkurencja nie spi nocami na to wychodzi cwicza caly czas

 • Odpowiedz MARTI wtorek, 12 czerwca 2018 12:01 Umieszczone przez: MARTI

  cięzki zapłon -baranie czytaj ze zrozumieniem widać że siedzisz tylko przed kompem i nie znasz życia ile co kosztuje !!! Przepraszam pewnie wiesz ile kosztuje gra tomb raider!!!

 • Odpowiedz miras wtorek, 12 czerwca 2018 13:33 Umieszczone przez: miras

  bydło z konkurencji

 • Odpowiedz Kasa wtorek, 12 czerwca 2018 15:06 Umieszczone przez: Kasa

  Konkurencja, katolicy..............

 • Odpowiedz lol wtorek, 12 czerwca 2018 18:21 Umieszczone przez: lol

  mafia łomżyńska znowu wypełzła z podziemia

 • Odpowiedz Informator wtorek, 12 czerwca 2018 18:58 Umieszczone przez: Informator

  "Według naszych informacji..." dajcie spokój bo te wasze informacje się nie sprawdzają. Nie jednokrotnie pokazaliście to w różnych artykułach.

 • Odpowiedz filip z konopi wtorek, 12 czerwca 2018 20:12 Umieszczone przez: filip z konopi

  "Ciężki Zapłon" - i rzeczywiście ciężki - jak diesel na mrozie...Sam się ośmieszasz tym biciem piany. Widziałeś choć ile tam jest sprzętu? I jaki to jest sprzęt? Tego nie robił kowal w garażu, baranie!

 • Odpowiedz Kedzia środa, 13 czerwca 2018 03:33 Umieszczone przez: Kedzia

  Zaczęła się rozbudowa to trzeba na dalsze wydatki mieć

 • Odpowiedz łomżyniak środa, 13 czerwca 2018 06:33 Umieszczone przez: łomżyniak

  Siłownia na najwyższym poziomie, sprzęt nowiutki najlepszych firm, obsługa i ćwiczący kulturka, wszędzie czysto i higienicznie aż się chce chodzić więc kogoś żal za d. ściska a uczciwie konkurować nie może lub nie potrafi. Aż się nie chce wierzyć że tacy ludzie jeszcze nie wyginęli lub nie siedzą w pierdlu gdzie ich miejsce. Kraść czy podpalać czyjąś własność za to powinno obcinać się łapy.

 • Odpowiedz johan111 środa, 13 czerwca 2018 10:55 Umieszczone przez: johan111

  Skoro podpalaja to pewnie dobra jest. Zapisujcie sie.

 • Odpowiedz Czebu sobota, 16 czerwca 2018 17:58 Umieszczone przez: Czebu

  O tym, że była mafia łomżyńska nie słyszałem. Ale słyszałem, że w Łomży byli skinheadzi. I to się nawet potwierdza. Mojego znajomego, który nosił długie włosy pobili. On twierdził, że za te włosy. To mogli być skinheadzi.

 • Odpowiedz Helsing poniedziałek, 18 czerwca 2018 09:11 Umieszczone przez: Helsing

  A ja życzę powodzenie tej siłowni. Poziom mega, sprzęt super. I nie ma co podpalać czegoś, co wyrasta poza przeciętność.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu