dom lomza
wtorek, 12 czerwca 2018 10:59

Policjanci z Łomży wśród najlepszych w województwie

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Wczoraj w Komendzie Wojewódzkiej w Białymstoku wręczono nagrody najlepszym w województwie policjantom pionu prewencji. Wśród nich byli także funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Duet patrolowo – interwencyjny z łomżyńskiej jednostki zdobył trzecie miejsce w wojewódzkich eliminacjach do Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku 2018”.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się wczoraj w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Otrzymali je zwycięzcy konkursów na najlepszego dzielnicowego, kierownika rewiru dzielnicowych, przewodnika psa służbowego, pary patrolowej, a także policjanta ruchu drogowego. Wśród nagrodzonych funkcjonariuszy pionu prewencji byli także policjanci z Łomży.

Policyjny patrol w składzie: sierżant Tomasz Rakowski i starszy posterunkowy Bartosz Rakowski zdobyli trzecie miejsce w Eliminacjach Wojewódzkich do XXIV Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2018”. Najlepsi podlascy policjanci, z rąk Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku nadinspektora Daniela Kołnierowicza, przedstawiciela Wojewody Podlaskiego, Związków Zawodowych Policjantów,  Związku Kynologicznego, Nadleśnictwa Supraśl i Nadleśnictwa Knyszyn oraz Teatru Dramatycznego, otrzymali puchary, dyplomy i nagrody. 

(oprac. na podst. KWP Białystok)

6 komentarzy

 • Odpowiedz Zbigniew.S wtorek, 12 czerwca 2018 12:16 Umieszczone przez: Zbigniew.S

  Najlepsi w łapaniu pieszych,najgorsi w łapaniu złodziei samochodowych.GRATULACJE!

 • Odpowiedz numlock wtorek, 12 czerwca 2018 12:46 Umieszczone przez: numlock

  A widać ich na tym zdjęciu?

 • Odpowiedz 	( ͡º ͜ʖ͡º) wtorek, 12 czerwca 2018 16:46 Umieszczone przez: ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Najlepsi jeszcze dodac ,ze sa w lapaniu ludzi z piciem piwa hahah niech mnie zlapia to porozmawiam czy wogle jest taki zakaz przez miasto bo tak to moga mi nafiukac

 • Odpowiedz Zszszszsszszsz wtorek, 12 czerwca 2018 17:56 Umieszczone przez: Zszszszsszszsz

  Gratulacje.......

 • Odpowiedz atochujzlamany wtorek, 12 czerwca 2018 23:57 Umieszczone przez: atochujzlamany

  A konfetti nie było?

 • Odpowiedz real środa, 13 czerwca 2018 08:02 Umieszczone przez: real

  Żeby brzmiało jeszcze ładniej proponuję tytuł - Policjanci z Łomży najlepsi w Łomży.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu