wigilia2018 dom lomza
środa, 13 czerwca 2018 13:23

Przerwa technologiczna w Parku Wodnym

Napisane przez  mano/ MOSiR Łomża
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Przerwa technologiczna w Parku Wodnym fot. mylomza.pl
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży informuje, że od wczoraj do 1. lipca włącznie w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego będą trwały prace konserwacyjne. W tym okresie czynna będzie Pływalnia przy ulicy Niemcewicza.

brico lomza

Planowana przerwa odbywa się raz w roku. Wyłączenie Parku Wodnego i przeprowadzenie jego konserwacji nie jest możliwe do wykonania w normalnym trybie pracy obiektu basenowego. Ze wszystkich niecek zostanie spuszczona woda, dzięki czemu zostanie skontrolowany stan płytek i wyczyszczone fugi. Przerwa technologiczna jest okazją do przeglądu i konserwacji tego, czego nie widać gołym okiem. Chodzi tutaj o zbiorniki wyrównawcze, filtry i instalacje dozowania środków chemicznych – wszystko to odpowiada za prawidłową pracę części basenowej.

W tym okresie zapraszamy do korzystania z usług Pływalni Miejskiej przy ulicy Niemcewicza 17a. Na czas zamknięcia Parku Wodnego Pływalnia będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-22.00 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 8.00-22.00.

Po wznowieniu funkcjonowania Parku Wodnego planowane są prace konserwacyjne na Pływalni w okresie od 2 lipca do 2 września .

1 komentarz

  • Odpowiedz Mareczek środa, 13 czerwca 2018 21:05 Umieszczone przez: Mareczek

    Nareszcie wyszorują ten brud. Słyszałem, że jedna pani w ciągu 11 minut czyści do białości. Powodzenia.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu