wigilia2018 dom lomza
środa, 13 czerwca 2018 18:07

Łomża: „Ekonomik” wybrał swoją Miss [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Łomża: „Ekonomik” wybrał swoją Miss [VIDEO i FOTO] fot. Kinga Polkowska
Piękna, a zarazem skromna Izabela Konopka została Miss Ekonomika A.D. 2018. Zorganizowany przez samorząd uczniowski konkurs tej najpiękniejszej stanął na wysokim poziomie. Dziś w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży 11 śmiałych dziewczyn zaprezentowało się w strojach sportowych, roboczych, wieczorowych, czy sukniach ślubnych.

brico lomza

- Osiemdziesiąt procent naszej młodzieży to są dziewczęta i pewnie dlatego narodziła się ponad 30 lat temu tradycja Miss Ekonomika. Nie tylko wyłania najpiękniejsze dziewczyny, ale jest również sprawdzianem dla samorządu uczniowskiego- mówi Paweł Drożyner dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. – Jest to logistycznie niezwykle trudna impreza, ale chcę podkreślić, że nasz samorząd uczniowski, nasi uczniowie spisali się na „szóstkę” – dodaje dumny dyrektor.

Miss Ekonomika 2018 została Izabela Konopka, tytuł Wice Miss zdobyła Katarzyna Polak. Publiczności najbardziej spodobała się Oliwia Milewska.

Zapraszamy do naszego materiału wideo i fotorelacji Kingi Polkowskiej z dzisiejszego konkursu piękności w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży.

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu