wigilia2018 dom lomza
czwartek, 14 czerwca 2018 07:17

Elwira Talkowska w półfinale Miss Polski 2018 [FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Elwira Talkowska w półfinale Miss Polski 2018 [FOTO] fot. Paweł Wądołowski
Do wielkiego finału Miss Polski Nastolatek, który odbędzie się pod koniec czerwca w Kozienicach zakwalifikowały się Wiktoria Wiśniewska (Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018) oraz Zuzanna Poteraj (Wicemiss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018). Natomiast Elwira Talkowska tegoroczna Miss Ziemi Łomżyńskiej powalczy w półfinale o koronę najpiękniejszej w Polsce.

brico lomza

W minioną niedzielę 10 czerwca, w Hali Expo – Łódź odbył się ćwierćfinał konkursu Miss Polski 2018. Do Łodzi przyjechały zwyciężczynie konkursów regionalnych, ich wicemiss, zdobywczynie zielonych kart, a także kandydatki, które trafiły do konkursu poprzez zgłoszenia internetowe.

Dziewczynom nie brakowało niczego: urody, wzrostu, wdzięku ani tym bardziej determinacji. Każda z nich wiedziała po co przyjechała do Łodzi, każda walczyła o swoje miejsce w wielkim finale w którym liczba miejsc była niestety mocno ograniczona. Spośród około 70-ciu najpiękniejszych polskich nastolatek jury wyłoniło 24-osobową grupę finałową.

Do finału Miss Polski Nastolatek, który odbędzie się 30 czerwca br.,  w amfiteatrze w Kozienicach zakwalifikowały się dwie laureatki konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej: Wiktoria Wiśniewska – Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018, (Grajewo) oraz Zuzanna Poteraj – Wicemiss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018, (Łomża).

- Obie dziewczyny spełniają absolutnie wszystkie warunki idealnej kandydatki na Miss Nastolatek, toteż obie zasługiwały na miejsce w wielkim Finale. Dziewczęce, skromne i piękne przedstawicielki naszego regionu już 21 czerwca br., wyjadą na tygodniowe zgrupowanie do Kozienic. Po raz pierwszy w finale będziemy mogli zobaczyć aż dwie przedstawicielki naszego konkursu w tej samej kategorii wiekowej. To dla nas duży awans i krok w przód. Wygląda na to, że z roku na rok jest coraz lepiej! – przekazuje z dumą Anna Kurządkowska, która od 3 lat organizuje wybory Miss Ziemi Łomżyńskiej.

Ogromna radość zagościła u nas również dziś, kiedy to ogłoszona została lista półfinalistek Miss Polski 2018, tę kategorię wiekową reprezentować będzie Elwira Talkowska – Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018, która na zgrupowanie do Kozienic wyruszy już 22 czerwca br., a podziwiać Ją będziemy mogli podczas Gali półfinałowej dokładnie tydzień później tj. 29 czerwca br.

- Nie da się opisać słowami radości oraz emocji jakie towarzyszyły dziewczynom w momencie ogłaszania werdyktu, na twarzach każdej z nich malowało się szczęście, obawa w podróż przed nieznanym ale przede wszystkim poczucie ogromnego spełnienia. Taki widok utwierdza w przekonaniu, że organizacja konkursu otwiera wiele możliwości, daje szansę na spełnienia marzeń, umożliwia poznanie samej siebie oraz hartuje osobowość. Bardzo się cieszę, że w tym roku aż trzy „swoje” dziewczyny zobaczę na scenie amfiteatru w Kozienicach. Wiem, że świetnie sobie poradzą i godnie będą reprezentować nasz region – dodaje Anna Kurządkowska.

Galeria zdjęć

7 komentarzy

 • Odpowiedz pożal sie Boże czwartek, 14 czerwca 2018 07:39 Umieszczone przez: pożal sie Boże

  Ta pierwsza wicemiss156 to jak glonojad heheh

 • Odpowiedz siemka czwartek, 14 czerwca 2018 07:54 Umieszczone przez: siemka

  Pierwsza wicemiss nastolatek od nas świetna.

 • Odpowiedz Widz czwartek, 14 czerwca 2018 08:31 Umieszczone przez: Widz

  Boże kto je wybierał ?????

 • Odpowiedz incel czwartek, 14 czerwca 2018 14:47 Umieszczone przez: incel

  Fajny prostokątny ryj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 • Odpowiedz Lomzyjiak czwartek, 14 czerwca 2018 23:19 Umieszczone przez: Lomzyjiak

  To jest fake jakis jak niby takie swinie moga wgl startowac na ulicy by nie zwrocil uwagi na te latarnie

 • Odpowiedz Łomża piątek, 15 czerwca 2018 02:52 Umieszczone przez: Łomża

  Nie wróżę sukcesu puste i nie zaurodziwe niemajace pomysłu na życie i siebie

 • Odpowiedz Retarder piątek, 15 czerwca 2018 08:52 Umieszczone przez: Retarder

  Fakt ,faktem ale codziennie na ulicach widuję bardziej urodziwe Panie,z całym szacunkiem do ww.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu