labirynt dom lomza
niedziela, 17 czerwca 2018 08:48

Piknikowo i muzycznie! Tłumy publiczności na muszli koncertowej w Łomży [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(6 głosów)
- Kocham Wasze piękne miasto, kocham jego pięknych mieszkańców – zwracał się ze sceny do publiczności zgromadzonej na muszli koncertowej Grzegorz Markowski lider zespołu Perfect. Miał do kogo przemawiać, albowiem na występy z okazji 600-lecia miasta przyszły tysiące mieszkańców.

brico lomza

Rok jubileuszu 600-lecia nadania Łomży praw miejskich obfituje w wiele różnorodnych wydarzeń. Wśród nich na pierwszy plan wybijają się plenerowe koncerty, których w Łomży w takiej ilości jeszcze nie było.

Przed rodzinną publicznością wystąpili Jula i Adam Kalinowski. Gwiazdą wieczoru był legendarny zespół Perfect z jego liderem Grzegorzem Markowskim.

Zapraszamy do naszej wideo- i fotorelacji!

37 komentarzy

 • Odpowiedz mieszkaniec Łomży niedziela, 17 czerwca 2018 09:03 Umieszczone przez: mieszkaniec Łomży

  Kiedy prokurator i CBA za marnotrawstwo publicznych pieniędzy ???!!!!

 • Odpowiedz Łomżyniak niedziela, 17 czerwca 2018 09:07 Umieszczone przez: Łomżyniak

  Kto zarządza tą pseudo ochroną bez identyfikatorów bez wiedzy bez znajomości podstaw prawnych byle taniej myślę że wyjaśni się sprawa sama i sprawdzanie nawet saszetek.... Na prośbę o identyfikator był zonk a wyraźnie jest napisane że. Ochroniarz powinien przedstawić się i okazać swój identyfikator tak abyś mógł/a odczytać dane które się na nim znajdują
  Podać podstawę prawną (art. 20 ust. 1 pkt. 3 ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych)
  Prośba o dobrowolne okazanie zawartości

 • Odpowiedz Wesoła porazka niedziela, 17 czerwca 2018 09:36 Umieszczone przez: Wesoła porazka

  Panie chrzanowski nawet banda troli internetowych nie pomoże panu wygrać wyborów kolejny raz. Wytłumacz się Pan z esemesow i budynku na wesołej!!!

 • Odpowiedz zbulwersowany mieszskaniec Łomży niedziela, 17 czerwca 2018 09:49 Umieszczone przez: zbulwersowany mieszskaniec Łomży

  Chrzanowski startując w wyborach dostał od mieszkańców miasta olbrzymi kredyt zaufania oraz bardzo duże poparcie wynikające z przedstawionej im wizji ,że idzie nowe , lepsze , młode , kreatywne itp. Gdzie jest to teraz? Gdzie ten czar prysł już po pierwszym roku kadencji i dlaczego?
  Chrzanowski to w sumie ma dwa wyjścia: jedno honorowe sytuacji po prostu podać się do dymisji , drugie też błyskotliwe polegające na ogłoszeniu o nie kandydowaniu w nadchodząc wyborach na prezydenta miasta. Taka decyzja uspokoi nastroje w mieście jak również jemu samemu pozwoli na spokoje i godne w nim funkcjonowanie. Dlaczego? Z prostego względu limit cierpliwości i zaufania wyborców już się wyczerpał. Sporo nietrafionych decyzji zbędnych słów czy tez ich brak spowodowało ogólną niechęć do jego osoby jako prezydenta miasta doprowadzając do punktu krytycznego w którym nawet dobre jego decyzje nie są w stanie się przebić czy przyćmić ogólnie negatywnego postrzegania. Zadanie którego się pan prezydent podjął zwyczajnie go przerosło. A liczenie ,że nawet wygra nadchodzące wybory i będzie lepiej jest złudne bo sytuacja finansowa miasta przy cięciach funduszy europejskich będzie w następnej kadencji dla miasta i mieszkańców nadzwyczaj bolesna. Trudności będą narastać podobnie jak i zadłużenie którego i tak miasto nie jest w stanie już w tej chwili spłacać bez zaciągania na ten cel kolejnego kredytu. Nawet to piękne święto 600 lecia miasta obchodzimy za pożyczoną kasę. I co sądzicie ,że ten prezydent temu podoła? Ja osobiście wątpię patrząc tak sobie na ten bałagan na rynku który zafundował nam sprzedając połowę pięknego , okazałego dworca tak sprawnie i trafnie ,że zabrakło dużo oj dużo na budowę nowego i to znacznie mniejszego. Nie będę tu wspominał on o obietnicy budowy nowego na rocznice 600lecia miasta i wpędzeniu nas w ten bałagan z dworcem tymczasowym na miejscu parkingu dla kupujących na rynku, bo to już każdy zna te obietnice , OBIETNICE, LANS i ZABAWA przy 150-cio milionowym długu miasta !

 • Odpowiedz Roman Z. niedziela, 17 czerwca 2018 09:55 Umieszczone przez: Roman Z.

  Czy stać nas na zabawę i igrzyska organizowane przez jaśnie wielmożnego p. Chrzanowskiego gdy miasto tonie w długach?
  Z braku perspektyw rozwojowych z Łomży uciekają młodzi, zdolni a pozostają tu właśnie sami nieudacznicy, mało ambitni, niezaradni, często i gęsto bezrobotni lub inni beneficjenci opieki społecznej. Miasto się wyludnia, Łomża się starzeje, bezproduktywni emeryci i renciści wespół z młodymi bezrobotnymi nigdy wielomilionowego długu nie spłacą !
  Wy się bawcie, a wasze długi będą jeszcze spłacać wasze wnuki za 50 lat? Tak wam pasi ?
  Z czego spłacić ten ogromny już teraz 150-cio milionowy dług miasta, jak tu nie widać żadnych nowych inwestycji gospodarczych, przynoszących realne wpływy do budżetu. Już musimy corocznie dokładać do populistycznych pomysłów i programów. MOSiR, park JPII, bulwary jeszcze nie skończone, coś tam trzeba sypnąć w stronę budownictwa komunalno/socjalnego, oj jest tego...
  A i w planach muszą być nowe kredyty, choćby na dokładkę do źle skalkulowanych przez urzędników z Ratusza kosztorysów inwestorskich, czego wynikiem są oferty składane przez wykonawców na rozbudowę parku JPII, remont i modernizację Hali na Starym Rynku, jaja będą przy przetargu na budowę nowego dworca i coś trzeba zrobić z zakupioną ruiną dawnego hotelu przy ul.Wesołej. Choćby i na te sprawy potrzeba nowych kilkunastu milionów złotych kredytu.
  Wy się bawcie, podobno na Tytanicu w czasie katastrofy, orkiestra też grała do samego końca.

 • Odpowiedz eto'cmon niedziela, 17 czerwca 2018 09:55 Umieszczone przez: eto'cmon

  było super a dzis bedzie jeszcze lepiej :)
  zd. nr 4 mistrzyni II-go planu :P

 • Odpowiedz Roman Z. niedziela, 17 czerwca 2018 09:57 Umieszczone przez: Roman Z.

  Obecny dług Ostrołęki wynosi 97 859 114 zł
  dług Łomży - prognozowany 150 milionów długu na 600-lecie !
  .... i to nie wszystko !
  Trzeba będzie jeszcze dołożyć kilkanaście milionów wkładu własnego (... z nowych nieprzewidzianych, nieuwzględnionych kredytów ?) do
  źle opracowanych przez miejskich urzędników kosztorysów inwestorskich na ogłaszane przez miasto przetargi, gdzie oferty wykonawców są znacznie wyższe, niż zakładane przez ratusz ;

  - dokończenie parku JPII,

  - remont i modernizację Hali na Starym Rynku,

  - ( ... a co będzie z przebudową placu czerwonego na Starym Rynku, czy to już jest uwzględnione w planach budżetowych, czy też potrzebne będą nowe kredyty? )

  - ile będzie w końcu kosztować miasto budowa nowego dworca autobusowego ? ile jeszcze trzeba będzie od tego dołożyć ?

  - ile kasy trzeba będzie włożyć w remont i modernizację budynku dawnego hotelu robotniczego przy ul. Wesołej 117, który kupiło miasto Łomża ?

 • Odpowiedz Brak umiejętności zarządzania niedziela, 17 czerwca 2018 10:04 Umieszczone przez: Brak umiejętności zarządzania

  P. Chrzanowskiemu już nie pomoże organizacja imprez za tak duże pieniądze podatników, by ponownie ubiegać się o reelekcję, swoim postępowaniem ma przeorane u mieszkańców. Brak umiejętności zarządzania dyskwalifikuje tego pana na fotel włodarza miasta. Kadencja bieżąca pokazała jakim jest gospodarzem. Potrafi zadłużać miasto, zatrudniać poprzez esemesy, lokować środki publiczne w nietrafione inwestycje i lansować się w mediach. To tylko niektóre z posunięć. Będąc człowiekiem honoru powinien sam wycofać się z polityki, bo nie nadaje się! A najlepiej wyjechać z Łomży, aby do reszty nie psuć wizerunku tego miasta.

 • Odpowiedz brak perspektyw rozwojowych niedziela, 17 czerwca 2018 10:05 Umieszczone przez: brak perspektyw rozwojowych

  Łomża wygląda jak jeden wielki obraz nędzy i rozpaczy. Brak nowych miejsc pracy, brak inwestycji przynoszących zyski do budżetu, ucieczka ludzi z tego miasta, gigantyczne zadłużenie, zatrudnianie przez esemesy, zatrudnianie swoich, lans w mediach, i wiele, wiele innych. Inne miasta tej wielkości na jej tle po prostu BŁYSZCZĄ! Wstyd! Prezydent nic nie robi - zwykły karierowicz, który się wiezie na plecach pisu!

 • Odpowiedz Dość tego! niedziela, 17 czerwca 2018 10:52 Umieszczone przez: Dość tego!

  Mieszkańcy mają dosyć Pana chrzanowskiego !

 • Odpowiedz Kiedy kiedy ? niedziela, 17 czerwca 2018 10:52 Umieszczone przez: Kiedy kiedy ?

  Kiedy Pan Chrzan się z esemesow wytłumaczy????

 • Odpowiedz emilo1313 niedziela, 17 czerwca 2018 10:58 Umieszczone przez: emilo1313

  A gdzie łomżyńskiego tuzy nie siedzieli z plebsem tylko w polonezie w zamkniętej strefie aby cholota nie psuła imprezy Mariuszkowi

 • Odpowiedz 	wiśta wio niedziela, 17 czerwca 2018 11:31 Umieszczone przez: wiśta wio

  Swinskie grzmoty

 • Odpowiedz chcwd niedziela, 17 czerwca 2018 11:52 Umieszczone przez: chcwd

  On kocha pięknych mieszkańców, wtf?

 • Odpowiedz Wytłumacz się niedziela, 17 czerwca 2018 12:17 Umieszczone przez: Wytłumacz się

  Chrzanowski A może faktycznie wytłumaczysz się z esemesow do ziomeczkow ? Ile Ty masz lat chłopie? 14.5 ?

 • Odpowiedz mazowiecki niedziela, 17 czerwca 2018 13:14 Umieszczone przez: mazowiecki

  Tania rozrywka dla Łomżyńskiej hołoty.

 • Odpowiedz Zosia niedziela, 17 czerwca 2018 13:18 Umieszczone przez: Zosia

  Roman Z Ty jesteś nieudacznikiem jak tu siedzisz nawaliles sie wczoraj i humoru nie Masz.....Ja byłam i super sie bawiłam Pozdrawiam Perfect

 • Odpowiedz enej niedziela, 17 czerwca 2018 15:10 Umieszczone przez: enej

  byłem , byłem!!!! Pani Jula na o kiepsko kiepsko. Głos to chyba tylko ledwie na oktawy bo jak przyszło coś zaśpiewać w górych partiach pełną piersią to głos gdzieś jej w nos uciekał. Gwiazda wieczoru w pierwszej piosence zaspiewała słowami" jeszcze żyje , jeszcze nie umarłem" jakby podkreślając ,że mamy do czynienia z zespołem piesni starodawnych i tak właściwie było. Słowem kicha.

 • Odpowiedz Antykoder niedziela, 17 czerwca 2018 16:27 Umieszczone przez: Antykoder

  Lewackie antypolskie szKODniki i co wam daje te ujadanie samymi ze sobą.

 • Odpowiedz Czerwony Wiewior niedziela, 17 czerwca 2018 16:29 Umieszczone przez: Czerwony Wiewior

  Moim zdaniem PiS nie mogło podjąć lepszej decyzji. Chrzanowski się sprawdził.Tylko w 2017 roku dzięki Chrzanowskiemu : pozyskano dofinansowane (15 mln zł) na „Przebudowę układu komunikacyjnego Łomży w ciągu drogi krajowej nr 63”, czyli dwóch odcinków ul. Sikorskiego oraz rozbudowę ul. Szosa Zambrowska. Odcinki ulicy Sikorskiego były zrealizowane w tym roku, Szosa Zambrowska rok wcześniej
  pozyskano 41 mln zł na „Kompleksowy system rozwijania kompetencji i umiejętności osób dorosłych zgodnie z potrzebami regionalnej gospodarki” z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego
  pozyskano 2,8 mln zł na rozbudowę Szosy Zambrowskiej i ul. Polowej w ramach "Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019"
  pozyskano dofinansowanie ze środków unijnych w wysokości 30 mln zł na budowę ulicy Zawadzkiej i przebudowę ulic Nowogrodzkiej, Poligonowej i Glogera – wszystkie te drogi zostaną wykonane w 2018 roku
  pozyskano maksymalne możliwe dofinasowanie na rewitalizację Parku Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma
  pozyskano dofinansowanie w wysokości prawie 9,9 mln zł z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na przebudowę Hali Targowej na Halę Kultury
  pozyskano z NFOŚiGW 27 mln zł na rozbudowę i przebudowę oczyszczalni ścieków oraz uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej
  pozyskano z NFOŚiGW 9,8 mln zł na rozbudowę ciepłowni miejskiej w Łomży o kocioł wodny z wykorzystaniem biomasy jako paliwa
  pozyskano z NFOŚiGW 1,7 mln zł na modernizację istniejącego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych

 • Odpowiedz wasyl niedziela, 17 czerwca 2018 16:47 Umieszczone przez: wasyl

  Super impreza, żałosny jest ten troll, który wyraźnie nie lubi Chrzanowskiego. Dlaczego ludzi, którzy byli na tym koncercie nazwał hołotą.

 • Odpowiedz mazowiecky niedziela, 17 czerwca 2018 16:50 Umieszczone przez: mazowiecky

  Tylko hołota na to przyszła i tyle

  Powtarzam hołota i wieśniaki

 • Odpowiedz mazowiecky niedziela, 17 czerwca 2018 16:50 Umieszczone przez: mazowiecky

  Tylko hołota na to przyszła i tyle

  Powtarzam hołota i wieśniaki

 • Odpowiedz mazowiecky niedziela, 17 czerwca 2018 16:51 Umieszczone przez: mazowiecky

  Tylko hołota na to przyszła i tyle

  Powtarzam hołota i wieśniaki

 • Odpowiedz głos z ostrołęki niedziela, 17 czerwca 2018 16:53 Umieszczone przez: głos z ostrołęki

  Ostrołęka - dzielnica Łomży?
  Tak pesymistyczny scenariusz jeszcze dziś wydaje się niemożliwy. Ale już jutro? Kto wie - piszą "Rozmaitości Ostrołęckie".
  Jeśli ostrołęczanie będą tak beztrosko, ślamazarnie i nieroztropnie rozwijać swoje miasto pobliska Łomża zyska nad nim przewagę, której może nie udać się już nadrobić. Ostrołęka wobec Łomży nigdy nie miała dobrego startu. Gdy nasze miasto mogło chwalić się siedzibą starostwa, w Łomży znajdowała się już siedziba Guberni.
  To ściągało tam prawdziwą mieszczańską arystokrację. Dziś pozostał po niej zabytkowy stary cmentarz, przypominający miejscami warszawskie Powązki i wielkomiejskie tradycje, których nie ma u nas. Pewnie był to jeden z powodów, dla których w okresie międzywojennym to w Łomży usytuowano stolicę nowej diecezji.
  Tam powstał pałac biskupi i katedra. Ostrołęka, choć jest niewiele mniejszym miastem nigdy nie dorobiła się nawet konkatedry. Konkatedra to jakby druga katedra, drugi co do ważności kościół w diecezji, coś w rodzaju zastępczej świątyni biskupa. Żaden z ostrołęckich kościołów nie pełni takiej funkcji, bo żaden nie jest wystarczająco duży i reprezentatywny. Konkatedrą biskupa Łomży jest kościół w... Myszyńcu - piszą "Rozmaitości Ostrołęckie".

  Ostrołęka vs Łomża
  W rywalizacji tej szala przechyliła się bodaj tylko raz na korzyść Ostrołęki. Było to po upadku PRLu. Praktycznie wszystkie zakłady przemysłowe, jakie socjalizm zafundował Łomży, nie wytrzymały wolnorynkowego egzaminu. Inaczej było w Ostrołęce, gdzie losy elektrowni nigdy nie były zagrożone, a zakłady celulozowe szybko i sprawnie. sprywatyzowano. Dlatego jeszcze w latach dziewięćdziesiątych poziom bezrobocia, więc i ubóstwa, w Łomży był widocznie większy niż w Ostrołęce. Tego kapitału nigdy nie spożytkowaliśmy. W niedawnej historii była też szansa na wielki rozwój obu naszych miast, gdy dokonywano reformy administracyjnej. Szansa ta polegała na utworzeniu tu wspólnego ostrołęcko-łomżyńskiego województwa z siedzibą w obu tych miastach. Odległość pomiędzy naszymi granicami wynosi niecałe 40 kilometrów. Gdyby Łomża budowała nowe osiedla w kierunku Ostrołęki, a Ostrołęka w kierunku Łomży to za kilkadziesiąt lat miasta niemal połączyłyby się. Z takiej szansy jednak nigdy nie skorzystano, choć nieśmiałe próby współpracy czyniono za czasów prezydenta Czartoryskiego. Miasta do dziś trwają na granicy Podlasia i Mazowsza odwrócone do siebie plecami. Robią wrażenie jakby odległość między nimi wynosiła nie 38, a 380 kilometrów - piszą "Rozmaitości Ostrołęckie".
  Gdy nastały nowe województwa Łomżanie byli załamani. Choć bardzo chcieli znaleźć się w województwie mazowieckim, bo historycznie należą do Mazowsza, to los rzucił ich w objęcia Podlasia. Szybko okazało się to zbawieniem. W dzisiejszych realiach w obrębie województwa liczą się najwyżej trzy ośrodki miejskie. W województwie podlaskim Łomża jest w takiej trójce obok Białegostoku i Suwałk. W mazowieckim nie miałaby na to szans. Tu złota trójka to Warszawa, Płock i Radom, a za nimi są jeszcze osiemdziesięciotysięczne Siedlce. Dwa dawne miasta wojewódzkie Ostrołęka i Ciechanów znajdują się jeszcze dalej, w grupie takich miast jak: Pruszków, Legionowo, Otwock, Zyrardów i Sochaczew. Żeby to się zmieniło musiałaby wybuchnąć wojna i to atomowa. Tak więc to co przed nami, to nie są jakieś szczególnie powabne

  Perspektywy
  Dlatego, jeśli chcemy w przyszłości coś znaczyć, jako ośrodek miejski, musimy znacznie bardziej agresywnie walczyć o swoje. Tymczasem ostrołęczanie, którzy potrafią spojrzeć w przyszłość odrobinę dalej niż na odległość najbliższych wyborów przecierają z niedowierzaniem oczy. Oczy, w których miejsce zdumienia powoli zajmuje strach. W ostatnich latach nasz sąsiad ucieka nam bowiem w takim tempie, że za kilkadziesiąt lat Ostrołęka rzeczywiście stanie się przedmieściami dużego ośrodka miejskiego - Łomży, Świadczą o tym liczby. Na przykład wielkość pozyskanych środków unijnych w Łomży była w zeszłym roku prawie czternaście razy większa niż w Ostrołęce! - piszą "Rozmaitości Ostrołęckie".
  Ale nie mniej istotne są też rzeczy, które budują w oczach mieszkańców i przyjezdnych obraz miasta., a których tak łatwo zmierzyć się nie da. Wymienić tu można wiele, zaczynając od McDonaldsa, poprzez np. sieć sklepów i szkół, a kończąc na filharmonii. Czyli te wszystkie rzeczy, które powodują, że osoby z zewnątrz mają po co do miasta przyjeżdżać. Są to też takie czynniki, które decydują o ostatecznym wyborze między Ostrołęką a Łomżą, gdy ktoś chce osiedlić się w jednym z tych dwóch miast. Wydaje się, że we wszystkich tych dziedzinach Łomża przewyższa nas o głowę, a jeśli nawet nie, to będzie nas przewyższała już w niedalekiej przyszłości. A oto przykłady. Gdy u nas rozwija nieustannie sieć sklepów Biedronka, a władze stawiają na rodzimy handel, tam powstają dwie galerie handlowe z wielkopowierzchniowymi hipermarketami. Już niedługo ostrołęczanie i tak będą jeździć na zakupy do Łomży, na nic się zdały zakazy naszej rady miasta. Gdy u nas nie udaje się wciąż zakończyć budowy drugiej sali widowiskowej w OCK, tam powstaje... multipleks. Czy ostrołęczanie będą chcieli chodzić do swojego kina na filmy, które kilka tygodni wcześniej było. można obejrzeć w Łomży? Dodajmy do tego też takie "drobnostki" jak teatr czy EMPiK. Nawet nową pływalnię, choć zaczęli budować razem z nami, oddadzą do użytku jeszcze w tym roku. A to nie koniec, bo już niedaleka przyszłość zepchnie Ostrołękę jeszcze bardziej

  Ku prowincji
  Za kilka lat przez Łomżę będzie biegła nowoczesna trasa szybkiego ruchu Via Baltica. To spowoduje, że czas przejazdu z Łomży do Warszawy zmniejszy się o kilkadziesiąt minut. Trudno dziś ocenić na jakie dziedziny łomżyńskiego życia to wpłynie, ale wiadomo że rozwój miasta znacznie przyspieszy. A co z nami? Na razie nie możemy doprowadzić do budowy bocznej drogi, która połączyłaby nas z Via Balticą, bo w miejscu którym miałaby przebiegać żyje mała zielona żabka - rzekotka, Zresztą rzekotka może czuć się zupełnie niezagrożona, bo i po co ktoś miałby zjeżdżać z wygodnej trasy szybkiego ruchu i do nas zaglądać? Żeby zobaczyć targowisko w centrum miasta udające wielkopowierzchniowy hipermarket? Salę widowiskową w domu kultury udającą premierowe kino? Remizę strażacką udającą nocny klub? Aż wstyd dalej wymieniać. Zamiast tego może rzeczywiście lepiej się skupić na tej rzekotce. Już to widzę: w czerwonym polu żaba w koronie z rozpostartymi ramionami, ci na jej piersi złota tarcza z napisem "Haec rana protege" (Ta żaba ochrania)

 • Odpowiedz merty niedziela, 17 czerwca 2018 17:01 Umieszczone przez: merty

  Bardzo dobrze, że Chrzanowski zorganizował dni miasta właśnie w taki sposób, a tych którym się to nie podoba jest znacznie mniej. Bo niby co te kilkadziesiąt tysięcy znaczy przy 300 milionowym budżecie miasta. Jest to bardzo malutka kropelka, ale jak ktoś lubi narzekać to pewnie, zawsze można.
  Wreszcie nie muszę się wstydzić za swoje miasto. Dzięki obecnemu prezydentowi dużo dobrego się w nim dzieje i to zarówno w sferze inwestycyjnej jak i kulturalnej

 • Odpowiedz Nie nie nie niedziela, 17 czerwca 2018 17:36 Umieszczone przez: Nie nie nie

  Chrzanowski zadluza Łomże na potęgę! Nie chcemy takiego prezydenta!

 • Odpowiedz Alex. niedziela, 17 czerwca 2018 17:52 Umieszczone przez: Alex.

  Legenda polskiego rocka Perfect zakończyła drugi dzień jubileuszowych uroczystości Łomży wspaniałym koncertem. Kilka pokoleń słuchaczy wtórowało Grzegorzowi Markowskiemu w kultowej „Autobiografii” czy „Kołysance dla nieznajomej”, zespół zagrał też wiele swych innych przebojów oraz nowe utwory

 • Odpowiedz RONDA niedziela, 17 czerwca 2018 17:54 Umieszczone przez: RONDA

  a muzyczka inu inu a muzyczka rznie, goscie bawio sie wesolo, aha nie po to ksiadz chrzcil glowe zeby szargac nazwisko,a czy Prezydent dobry to pojecie wzgledne jednemu sie podoba drugiemu nie, jedni lubio czosnek, drudzy chrzan, trzeba tez i cos zawekowac

 • Odpowiedz krycha janda niedziela, 17 czerwca 2018 18:23 Umieszczone przez: krycha janda

  Janda gościła w programie "Drugie śniadanie mistrzów", którego jednym z tematów był trwający w Rosji mundial. Artystka jasno dała do zrozumienia, że nie ekscytuje się tak tym wydarzeniem, jak większość Polaków. Mamy absolutną świadomość, jaką piłka nożna ma siłę i jaki ma wpływ na narody i społeczeństwa. Jednak Polscy kibice przy byle sukcesie dostają zupełnie irracjonalnego obłędu i manię wielkości - skrytykowała rodaków Janda.

 • Odpowiedz edek niedziela, 17 czerwca 2018 18:53 Umieszczone przez: edek

  Miasto tonie w długach a tu takie imprezy brawisimmo,jaki koszt tych 3 dni obchodów 600 lecia Łomży?

 • Odpowiedz Czerwony Wiewior niedziela, 17 czerwca 2018 20:19 Umieszczone przez: Czerwony Wiewior

  ZA PRZYGOTOWANIE OPRAWY UROCZYSTOŚCI 600 LECIA ŁOMŻY
  ODPOWIADAŁA ZASTĘPCA PREZYDENTA

  p.A. MUZYK

  NALEŻĄ SIĘ JEJ PODZIĘKOWANIA

  KTO MĄDRY, TO WIE ŻE TAKICH IMPREZ NIE UMAWIA SIĘ I NIE ORGANIZUJE W DWA OSTATNIE TYGODNIE

 • Odpowiedz głos z ostrołęki niedziela, 17 czerwca 2018 20:21 Umieszczone przez: głos z ostrołęki

  ZA PRZYGOTOWANIE OPRAWY UROCZYSTOŚCI 600 LECIA ŁOMŻY
  ODPOWIADAŁA ZASTĘPCA PREZYDENTA

  p.A. MUZYK

  NALEŻĄ SIĘ JEJ PODZIĘKOWANIA

  KTO MĄDRY, TO WIE ŻE TAKICH IMPREZ NIE UMAWIA SIĘ I NIE ORGANIZUJE W DWA OSTATNIE TYGODNIE

 • Odpowiedz Nowoczesny poniedziałek, 18 czerwca 2018 00:01 Umieszczone przez: Nowoczesny

  buraki łomżyńskie zawsze będą hejtować i na NIE. Nosacze jebane

 • Odpowiedz Hrabia John blood poniedziałek, 18 czerwca 2018 08:26 Umieszczone przez: Hrabia John blood

  ZA PRZYGOTOWANIA DO 600 LECIA ODPOWIADAL PAN PREZYDENT MARIUSZ CHRZANOWSKI.

  TO ON OD TRZECH TYGODNI WYKONAL OGROMNA PRACE ZWALONA MU Z DNIA NA DZIEN ORZEJMUJAC OBOWIAZKI PANI MUZYK.

  KAZDY WIE ZE NAJWIECEJ ORACY WYKONUJA WYDZIALY W KSTATNIEJ FAZIE LRAED SAMYM PUNKTEM KULMINACYJNYM ALE NAD WSZYSTKIM CZUWAL PREZYDENT.

  A DLACZEGO TAK CHETNIE POD SZYLD EDUKATORA I POMNIKA KTOREGO NIE MA PANI AGNIESZKA TAK SIE NIE PCHA????
  NIE TKUMACZY LUDZIOM ZE TO JEJ TYTANICZNA PRACA PRAWIE MIASTO NA MANOWCE BY ZANIOSLA .

  TAK JAK BEDA KUC SZPILKA , TO TRZEBA SIE BRONIC.

 • Odpowiedz Bertha środa, 20 czerwca 2018 03:26 Umieszczone przez: Bertha

  phân phối chunmg ϲư vinhomes

 • Odpowiedz hankatola piątek, 22 czerwca 2018 08:07 Umieszczone przez: hankatola

  Perfect?mega,mega perfect..Jula porażka!..

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu