labirynt dom lomza
sobota, 07 lipca 2018 11:47

XI pielgrzymka rowerowa parafii pw. Krzyża Św. w Łomży

Napisane przez  mj
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Dzisiaj rano ok. godz. 8.00 z dziedzińca Centrum Katolickiego wyjechała jedenasta pielgrzymka rowerowa parafii pw. Krzyża Św. w Łomży. Pielgrzymi zmierzają do Rostkowa, znajdującego się niedaleko Przasnysza. To właśnie tam urodził się św. Stanisław Kostka.

brico lomza

Uczestnicy rowerowej pielgrzymki w sile 13. mężczyzn wyruszyli dzisiaj w drogę. Na trasie do obecnej grupy dołączą jeszcze dwie osoby.

Przed wyjazdem rowerzystów o godz. 7.00 została odprawiona msza św. w ich intencji. Rowerowe pielgrzymki parafii pw. Krzyża Św. odbywają się cyklicznie od 2008 r.

Pątnicy codziennie uczestniczyć będą we wspólnej modlitwie i Eucharystii. Każdy z pielgrzymów jedzie w pielgrzymce ze swoimi własnymi intencjami. Powracając do Łomży pątnicy zajadą do sanktuariów w Gietrzwałdzie i Świętej Lipce.

Galeria zdjęć

5 komentarzy

 • Odpowiedz Emeryt sobota, 07 lipca 2018 14:35 Umieszczone przez: Emeryt

  Czyżby liderem zostal wybrany nasz kolega Sadowski!?

 • Odpowiedz olaboga sobota, 07 lipca 2018 19:40 Umieszczone przez: olaboga

  Cha cha cha cha ...............

 • Odpowiedz tgvb sobota, 07 lipca 2018 22:22 Umieszczone przez: tgvb

  a parasole z reklama browaru ,ktore byly na festynie zabrali ze sobą????

 • Odpowiedz serce miasta poniedziałek, 09 lipca 2018 10:35 Umieszczone przez: serce miasta

  Dziennikarz portalu 4lomza Mirosław Derewońko na swoim profilu fb ogłosił start w wyborach na prezydenta Łomży. To już teraz domyślam się jaki jest powód, że kasują moje wypowiedzi na tym portalu. On będzie prowadził agresywną kampanię przeciwko Prezydentowi po to aby muzyk miała łatwiej, bo w debatach z Chrzanowskim nie ma najmniejszych szans ale teraz już ponad wszelką wątpliwość wiadomo dlaczego 4lomza bez przerwy pisze ohydne paszkwile na Prezydenta....to obrzydliwe....

 • Odpowiedz hej wtorek, 10 lipca 2018 06:50 Umieszczone przez: hej

  Podobno Muzyk ma nie wystartować w nadchodzących wyborach, ma wyrzuty sumienia z tego jak się zachowała w trakcie swojej pracy w urzędzie. Chrzanowski ma wystartować i ma dużą szansę na wygraną.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu