dom lomza
niedziela, 08 lipca 2018 08:48

Nastoletnia piękność z Łomży w „Pytaniu na Śniadanie” [VIDEO]

Napisane przez  kz
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Nastoletnia piękność z Łomży w „Pytaniu na Śniadanie” [VIDEO] mat. TVP
Tegoroczny konkurs Miss Polski Nastolatek należał do Zuzanny Poteraj z Łomży. 14-latka pokonała 20 konkurentek i pokazała, że w naszym mieście nie brakuje zdolnych i przede wszystkim pięknych dziewczyn. Posiadaczka korony zagościła wczoraj w programie TVP2 „Pytanie na Śniadanie”.

brico lomza

Młoda, piękna i skromna. Zdobycie tytułu było dla niej zaskoczeniem. Życie najpiękniejszej nastolatki w kraju zmieniło się o 180 stopni, odkąd w amfiteatrze w Kozienicach usłyszała, że to ona wygrała konkurs.

Jak sama przyznała w studiu TVP, jej udział w całej imprezie był przypadkiem i rozpoczął się od innego konkursu – Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej.

- Marzeniem mojej przyjaciółki było wzięcie udziału w tym konkursie, a że casting był akurat w galerii handlowej to poszłam z nią dla towarzystwa – przyznała Zuzanna.

Dalej sprawy potoczyły się swoim torem. Jury obradujące w Galerii Veneda namówiło ją na zgłoszenie i udało się, trafiła do grona finalistek. Dzięki temu mogła iść dalej i wziąć udział w wyborach krajowych.

Na antenie programu nowa miss opowiedziała o kulisach konkursu. Większość czasu dziewczyn startujących w konkursie zajęły próby i przymiarki. To, co zostało pokazane na gali to efekt ciężkich prac. Młodej łomżance udało się również znaleźć bratnie dusze. - Atmosfera była przyjazna. Potrzebna jest zwykła ludzka życzliwość, żeby to kontynuować – stwierdziła.

Na co dzień nastolatka uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 6 w Łomży, a w wolnych chwilach poświęca się lekkoatletyce. Wcześniej przez 7 lat tańczyła taniec towarzyski. Historia pokazała, że wiele zwyciężczyń konkursu Miss Polski Nastolatek w przyszłości zrobiło karierę i ich twarze były lub nadal są czołowymi w show biznesie. Czy naszą łomżankę czeka podobny los?

MISS POLSKI NASTOLATEK 2018 - ZUZANNA POTERAJ

Bez-nazwy-3

11 komentarzy

 • Odpowiedz szejk niedziela, 08 lipca 2018 09:39 Umieszczone przez: szejk

  Piękna?normalna dziewczyna...

 • Odpowiedz szejk niedziela, 08 lipca 2018 09:39 Umieszczone przez: szejk

  Piękna?normalna dziewczyna...

 • Odpowiedz Kurp niedziela, 08 lipca 2018 09:51 Umieszczone przez: Kurp

  Wydaje mi się, że współczesność idzie dość zmanierowanymi szlakami. Tylko czekać, kiedy to gwiazda piekności będzie wskazana przez możnowładców do nagrody Pana Prezydenta Łomży. Coś w tym naszym mieście się ostatnio się pogubiło. Podczas uroczystości 6500 lecia nadania praw miejskich na uwagę zasłużyli Hanka Bielicka i Piotrek Domalewski, a gdzie Ci WIELCY, o których mówi świat a pochodzą z Łomżyńskiej Ziemi. Chyba co niektórym letnie upały zaszkodziły. Mój Boże, a jakież to wielkie wydarzenie, że dziewczyna wzięła udział w telewizyjnym spotkaniu. Jeszcze trochę, a z byłe drobiazgiem polecą niektórzy do mediów.

 • Odpowiedz Kurp niedziela, 08 lipca 2018 10:14 Umieszczone przez: Kurp

  . Przepraszam za błąd.Wydaje mi się, że współczesność idzie dość zmanierowanymi szlakami. Tylko czekać, kiedy to gwiazda piekności będzie wskazana przez możnowładców do nagrody Pana Prezydenta Łomży. Coś w tym naszym mieście się ostatnio się pogubiło. Podczas uroczystości 600 lecia nadania praw miejskich na uwagę zasłużyli Hanka Bielicka i Piotrek Domalewski, a gdzie Ci WIELCY, o których mówi świat a pochodzą z Łomżyńskiej Ziemi. Chyba co niektórym letnie upały zaszkodziły. Mój Boże, a jakież to wielkie wydarzenie, że dziewczyna wzięła udział w telewizyjnym spotkaniu. Jeszcze trochę, a z byłe drobiazgiem polecą niektórzy do mediów.

 • Odpowiedz niepedofil niedziela, 08 lipca 2018 10:50 Umieszczone przez: niepedofil

  dlaczego nie robi się takich konkursów dla np. 10-latek..?, wiele z nich już ma wszystkie atrybuty POzwalające ocenić walory dziewczęcego ciała...

 • Odpowiedz Mrx niedziela, 08 lipca 2018 11:09 Umieszczone przez: Mrx

  Toc to dziecko.

 • Odpowiedz :D niedziela, 08 lipca 2018 15:15 Umieszczone przez: :D

  jak dla kogo sa gusty i guściki ee:DD
  klama

 • Odpowiedz romeo niedziela, 08 lipca 2018 15:41 Umieszczone przez: romeo

  Piękny jestem nocą haha

 • Odpowiedz Beczka niedziela, 08 lipca 2018 21:08 Umieszczone przez: Beczka

  Z której strony ona jest piękna haha

 • Odpowiedz serce miasta poniedziałek, 09 lipca 2018 10:34 Umieszczone przez: serce miasta

  Dziennikarz portalu 4lomza Mirosław Derewońko na swoim profilu fb ogłosił start w wyborach na prezydenta Łomży. To już teraz domyślam się jaki jest powód, że kasują moje wypowiedzi na tym portalu. On będzie prowadził agresywną kampanię przeciwko Prezydentowi po to aby muzyk miała łatwiej, bo w debatach z Chrzanowskim nie ma najmniejszych szans ale teraz już ponad wszelką wątpliwość wiadomo dlaczego 4lomza bez przerwy pisze ohydne paszkwile na Prezydenta....to obrzydliwe....

 • Odpowiedz hej wtorek, 10 lipca 2018 06:49 Umieszczone przez: hej

  Podobno Muzyk ma nie wystartować w nadchodzących wyborach, ma wyrzuty sumienia z tego jak się zachowała w trakcie swojej pracy w urzędzie. Chrzanowski ma wystartować i ma dużą szansę na wygraną.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu