środa, 11 lipca 2018 09:31

Organizatorka Miss Ziemi Łomżyńskiej przygotuje Miss Supranational!

Napisane przez  mj
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Anna Kurządkowska w otoczeniu swoich podopiecznych Anna Kurządkowska w otoczeniu swoich podopiecznych fot. Paweł Wądołowski
Finał wyborów Miss Polski i Miss Polski Nastolatek 2018 okazał się wielkim sukcesem nie tylko dla łomżanek startujących w konkursie. Swój triumf święciła również pochodząca z Łomży Anna Kurządkowska przygotowująca do konkursu kandydatki na Miss Polski oraz Miss Polski Nastolatek z naszego regionu. Po zakończeniu finałowych gal odbywających się w Kozienicach szefowa mniej doświadczonych koleżanek otrzymała propozycję dołączenia do zespołu Miss Polski.

brico lomza

- Dla mnie, organizatora regionalnego to duże wyzwanie, ale jednocześnie ogromny krok naprzód, znaleźć się w samym źródle konkursowym. Być na co dzień obok największych produkcji i przede wszystkim być ich częścią – mówi przygotowująca dziewczyny do konkursów Miss Polski i Miss Polski Nastolatek Anna Kurządkowska.

Po finałach w Kozienicach Anna Kurządkowska została wyróżniona i zaproszona do współpracy do zespołu Miss Polski. Dzięki temu awansowi łomżanka znalazła się w gronie osób realizujących nie tylko krajowy konkurs, ale przede wszystkim konkursy międzynarodowe takie jak Miss Supranational i Mister Supranational.Do tej pory Anna Kurządkowska zajmowała się organizacją konkursów Miss Ziemi Łomżyńskiej.

W górę