wigilia2018 dom lomza
środa, 11 lipca 2018 09:40

Pędził przez miasto – stracił prawo jazdy

Napisane przez  mj
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawo jazdy kierującemu focusem, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 51 km/h. Mężczyzna na ul. Sikorskiego jechał z prędkością 101 km/h przy obowiązującym ograniczeniu do 50 km/h. Mundurowi we wspomnianym rejonie miasta prowadzą częściej pomiary prędkości z uwagi na zgłaszane tam przez mieszkańców zagrożenia na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

brico lomza

Wczoraj, tuż przed godziną 9.00, policjanci ruchu drogowego na ul. Sikorskiego zatrzymali 25-letniego kierowcę forda, który przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h. Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 400 zł, a jego konto zasiliło 10 punktów karnych. Policjanci zatrzymali mu także prawo jazdy. Mieszkańcy Łomży wskazali poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, że dochodzi tu do przekraczania prędkości. Policyjne kontrole są więc reakcją na te zgłoszenia, a ujawniane wykroczenia potwierdzają informacje uzyskane za pośrednictwem mapy.

Policjanci apelują o ostrożną i rozważną jazdę, a także przypominają, że to właśnie nadmierna oraz niedostosowana do warunków drogowych i atmosferycznych prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

3 komentarzy

  • Odpowiedz hehe środa, 11 lipca 2018 11:15 Umieszczone przez: hehe

    stracił prawo jazdy ale ktoś znalazł?

  • Odpowiedz Jarosław K środa, 11 lipca 2018 13:39 Umieszczone przez: Jarosław K

    TPS/ZDP - Zaufaj Dobrym Policjantom

  • Odpowiedz Admirał środa, 11 lipca 2018 14:01 Umieszczone przez: Admirał

    I bardzo dobrze mu tak! Brawo panowie policjanci! Karać piratów drogowych!

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu