środa, 11 lipca 2018 16:25

Maciej Borysewicz kandydatem PO i Nowoczesnej na prezydenta Łomży [VIDEO i FOTO]

Napisane przez  mj
Oceń ten artykuł
(6 głosów)
Maciej Borysewicz kandydatem PO i Nowoczesnej na prezydenta Łomży [VIDEO i FOTO] fot. mylomza.pl
Samorządowa Koalicja Obywatelska PO i Nowoczesnej podczas swojej dzisiejszej konwencji w restauracji Retro ogłosiła nazwisko swojego kandydata na prezydenta Łomży. Kandydaturę Macieja Borysewicza ogłosił lider partii PO Grzegorz Schetyna.

brico lomza

- Jesteśmy dzisiaj tutaj i z takim zaangażowaniem, prawdziwą dobrą emocją prezentujemy Macieja Borysewicza jako kandydata na prezydenta miasta Łomża. Macieja znam wiele, wiele lat i wierzę, że przyniesie dobry czas dla Łomży – mówi przewodniczący PO Grzegorz Schetyna.

- Podjąłem najważniejszą decyzję swojego życia. Będę kandydował na urząd prezydenta miasta Łomża – mówi miejski radny Maciej Borysewicz.

Maciej Borysewicz urodzony w 1979 r. to z wykształcenia prawnik. Jest doktorantem Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie i wykładowcą w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Jest kierownikiem Wydziału Szkoleń w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Łomży. W poprzedniej kadencji był przewodniczącym Rady Miejskiej Łomży.

- Decyzje muszą zapadać na Starym Rynku, a nie w zaciszu budynku na innej ulicy miasta – dodaje kandydat na prezydenta Łomży Maciej Borysewicz.

Koalicja Obywatelska niebawem przedstawi szerszy program wyborczy i listy kandydatów. Maciej Borysewicz zapowiedział, iż podczas jego kampanii szczegółowo zaprezentowany zostanie jego program wyborczy.

Na zakończenie konwencji przemówił również pochodzący z Łomży kandydat do sejmiku wojewódzkiego Jacek Piorunek.

- Nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie wybory do sejmiku województwa. Budujemy bardzo silną listę. Jest na niej już 70 procent kandydatów – mówi obecny przewodniczący podlaskiego sejmiku wojewódzkiego Jacek Piorunek.

Galeria zdjęć

W górę