dom lomza
czwartek, 12 lipca 2018 11:03

Śledczy pracują nad rozwikłaniem tajemnicy topielca

Napisane przez  mj
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
zdjęcie archiwalne zdjęcie archiwalne fot. mylomza.pl
W dalszym ciągu niewiele jest informacji na temat zwłok wyłowionych w ubiegłą niedzielę z Narwi. - W ciągu dwóch tygodni biegli się wypowiedzą odnośnie czasu i bliższych okoliczności zgonu. Muszą być pogłębione badania. Z samej sekcji zwłok nie dało się więcej ustalić – mówi szefowa Prokuratury rejonowej w Łomży Karolina Szulkowska.

brico lomza

W niedzielny poranek wędkarze przebywający w okolicach Czarnocina nad rzeką Narew zauważyli zwłoki niesione przez prąd wody. Niezwłocznie zawiadomili policję, która pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności tajemniczego zdarzenia.

Obecnie nie wiadomo jeszcze, jakie były przyczyny zgonu. Nie są znane również personalia topielca. Jak dotychczas nic nie wskazuje na udział osób trzecich w zgonie.

- Zwłoki mężczyzny w wieku około 40 lat zostały wyłowione z rzeki Narew. Natomiast co do czasu jego zgonu czy długości przebywania w tej wodzie, przyczyny zgonu, personaliów nie znam jeszcze ustaleń – dodaje prokurator Karolina Szulkowska.

2 komentarzy

  • Odpowiedz Łomżyniak czwartek, 12 lipca 2018 11:25 Umieszczone przez: Łomżyniak

    Siedzi Kurp na tronie i myśli. Minęło lato, minęła zima a Kurp myśli i myśli - czym mam dupę podetrzeć?

  • Odpowiedz pozdrawiam czwartek, 12 lipca 2018 11:33 Umieszczone przez: pozdrawiam

    Ledwie 4 dni minęły a już wiadomo że to był mężczyzna.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu