poniedziałek, 06 sierpnia 2018 20:54

Miss Ziemi Łomżyńskiej w gorącej sesji dla CKM!

Napisane przez  pp
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Monika Bikowska - Miss Ziemi Łomżyńskiej 2015, zaprezentowała swoje wdzięki w najnowszym wydaniu magazynu CKM. "Jeżeli żyje na tym świecie dziewczyna, której seksapil mógłby wywołać beef pomiędzy Tede a Marcinem Millerem, to jest to wyłącznie ona" - czytamy w "Czasopiśmie każdego mężczyzny". Nie zabrakło także krótkiego wywiadu z Moniką.

Monika Bikowska to pierwsza w historii naszego miasta Miss Ziemi Łomżyńskiej. Od 7 lat mieszka w Warszawie i jak czytamy w sierpniowym wydaniu CKM - na razie nie planuje tego zmieniać, choć stolicę opuszcza często z uwagi na podróże. Ma 177 cm wzrostu i w tym miesiącu kończy 26 lat.

Znana lokalnej społeczności jako zwyciężczyni konkursu miss, szerokiemu gronu odbiorców dała się poznać dzięki licznym udziałom w teledyskach, m.in. grupy Boys, Soleo czy rapera Tedego. Jak zapewnia Monika w rozmowie przeprowadzonej dla CKM - lubi wcielać się w różne role przed kamerą, niezależnie od gatunku muzycznego.

W sierpniowym wydaniu czasopisma, poświęcono Monice aż 10 stron, z czego 9 wypełnione jest gorącymi zdjęciami z sesji, wykonanej specjalnie do tego numeru. W krótkim wywiadzie przeprowadzonym z Moniką poruszane są kwestie kariery, udziału w teledyskach, wyzwań aktorskich, lecz w rozmowie nie brakuje też pytań osobistych z odrobiną pikanterii.

Monika nie jest pierwszą kobietą z Łomży, która rozebrała się dla CKM. W lipcu 2015 roku, w tym samym czasopiśmie pojawiła się także Magdalena Narożna, wokalistka zespołu " Piękni i Młodzi".

Rozmowa z Moniką i pikantna sesja znajduje się w sierpniowym numerze CKM (8/2018).

projekt-bez-tytulu-28aa-5ba99796-6hf9a8-e94b7bbb254be29 239000

fot. CKM

W górę