wloskie-wieczory dom lomza
wtorek, 07 sierpnia 2018 14:10

Wakacyjny turniej piłki nożnej 2018 [FOTO]

Napisał  mj
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
W dniach 10 lipca – 8 sierpnia na boisku piłkarskim przy Skate Parku przy ul. Ks Anny odbył się Wakacyjny turniej piłki nożnej dla dzieci, które spędzają wakacje w mieście. Mimo upalnych słonecznych dni udało się wyłonić zwycięzców sportowej imprezy zorganizowanej przez spółdzielnię Perspektywa.

brico lomza

Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z pięciu zawodników i bramkarza. Spotkania rozgrywane były systemem "każdy z każdym". Najlepsi okazali się chłopcy z drużyny "Liverpool".

Królem strzelców tej sportowej imprezy okazał się Wiktor Korotkiewicz. Tytuł najlepszego bramkarza zawodów otrzymał Sierzputowski. Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem starając się wypaść jak najlepiej. Udział w turnieju wzięło pięć drużyn.

Wakacyjny turniej odbył się już po raz dwudziesty. Najlepsi zawodnicy i oraz wszyscy uczestnicy wydarzenia zostali uhonorowani nagrodami i pamiątkowymi medalami.

8 komentarzy

 • Odpowiedz zimny prysznic wtorek, 07 sierpnia 2018 16:11 Umieszczone przez: zimny prysznic

  I te nieszczęsne dzieciaki po meczach kąpały się w zimnej wodzie?

 • Odpowiedz Mariusz zly wtorek, 07 sierpnia 2018 17:12 Umieszczone przez: Mariusz zly

  Chrzanowski bardzo zły prezydent

 • Odpowiedz Jarząbek wtorek, 07 sierpnia 2018 17:15 Umieszczone przez: Jarząbek

  Prezes Konopka na prezydenta miasta niech startuje. Spółdzielnie i spółdzielcy udzielą poparcia i skończy się ten"chlew" w internecie.

 • Odpowiedz qwerty wtorek, 07 sierpnia 2018 17:32 Umieszczone przez: qwerty

  Chrzanowski masz mój głos!

 • Odpowiedz akwi wtorek, 07 sierpnia 2018 18:53 Umieszczone przez: akwi

  Odkąd Polska wstąpiła do Unii Europejskiej, w Prawie wodnym pojawiło się rozróżnienie kąpielisk i miejsc, które były wykorzystywane do kąpieli. Te pierwsze, kąpieliska „z prawdziwego zdarzenia” to miejsca z czystą wodą, odpowiednią gospodarką ściekową i regularnymi badaniami czystości. Nowe Prawo wodne wprowadza zmiany dotyczące tych drugich.

  Nowe Prawo wodne 2018: nowelizacja
  Zgodnie z nowymi przepisami pojęcie „miejsca używanego do kąpieli” jest przekształcone w „miejsce okazjonalnie używane do kąpieli”, a okres użytkowania takich miejsc został skrócony jedynie do... 30 dni w roku. Oznacza to, że ludność w wielu gminach w Polsce tylko przez nieco ponad 4 tygodnie będzie miała okazję korzystać z letnich kąpieli nad rzeką czy jeziorem.

  Dotąd nie wiadomo, ile miejsc używanych do kąpieli znalazło się w zasięgu nowego Prawa wodnego, jednak wizja zmian w przepisach zmotywowała wiele gmin do starania się o utworzenie na swoim terenie „kąpieliska”. W innych władze próbują dostosować się do zmian lub je obejść. W niektórych gminach kąpieliska będą czynne w weekendy, tak by suma „dni kąpielowych” wyniosła 30. Oryginalnym podejściem wykazała się Rada m. st. Warszawy: nad Jeziorkiem Czerniakowskim, które jest latem chętnie odwiedzane przez miłośników kąpieli, wytyczono aż trzy „miejsca okazjonalnie przeznaczone do kąpieli” i każde z nich będzie otwarte przez miesiąc.

  https://www.radiozet.pl/Styl-zycia/Kapiele-w-rzekach-czy-jeziorach-legalne-tylko-30-dni-w-roku-Nowe-prawo-wodne

 • Odpowiedz Marietta74 wtorek, 07 sierpnia 2018 20:22 Umieszczone przez: Marietta74

  Lomzyniacy nie głosują ma chrzana! Mamy dosyć smsów

 • Odpowiedz Raju wtorek, 07 sierpnia 2018 20:32 Umieszczone przez: Raju

  Łomżyniacy głosują na Chrzanowskiego! Jedyny słuszny wybór

 • Odpowiedz akwi wtorek, 07 sierpnia 2018 21:46 Umieszczone przez: akwi

  tylko Chrzanowski

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu