piątek, 10 sierpnia 2018 08:50

Piknik charytatywny dla Aleksa już w niedzielę!

Napisał  mj
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Piknik dla Aleksa Piknik dla Aleksa
W niedzielę 12 sierpnia na terenie Skateparku przy osiedlu Konstytucji 3 maja odbędzie się Piknik charytatywny dla Aleksa. Po wypadku jaki odniósł siedmiolatek z Łomży jego ciało zostało poparzone aż w 60 proc. Obecnie po wielokrotnych przeszczepach skóry, chłopiec rozpoczął wielomiesięczną rehabilitację ruchową.

Szczególnym zaagnażowaniem w pomoc dla Aleksa wykazały się członkowie dwóch facebookowych grup "Łomża Piecze Ciasta" oraz "Łomżyńskie Mamuśki", które przeprowadzały różnego rodzaju licytacje na swoich profilach.

Administratorki "Łomża Piecze Ciasta" zachęcają uczestników pikniku, aby na niedzielę przygotowali ciasta.

"Kochani wiemy, że na Was zawsze możemy liczyć. Pokazaliscie jak wielkie macie serca! Prosimy Was Kochani o pomoc w upieczeniu ciasta, ciasteczek, bułek, kto co może...
Później zapraszamy do spróbowania tych cudownych wypieków za datek do puszki dla Aleksa!"

Organizatorzy przypominają, aby wypieki nie zawierały masy. Wyroby przygotowane na imprezę powinny móc wytrzymać bez lodówki. Ciasta można przekazywać do Łomża Piecze Ciasta (Kontakt do przekazania wypieków: Magdalena – 516 271 349, Sandra – 790 765 900) lub przynosić bezpośrednio na piknik.

Do zbiórki pieniędzy będzie można dołaczyć się przez całą imprezę. Środki na rehabilitację zbierane są również przez Internet poprzez stronę: https://pomagam.pl/Alankowi

Łomżyńska społecznosć swoją solidarność z chłopcem okazać będzie mogła już w niedzielę podczas festynu rodzinnego na terenie dawnej srzelnicy. Do akcji włączyli się lokalni artyści, którzy wystąpią podczas tego wydarzenia.

Od godz. 11.00 do 21.00 ze sceny będzie można usłyszeć Karolinę Kaję, Julie Ramotowską, Eryka Mroczko, Kapelę Miód Na Serce, Tabor, Wojtka Trawińskiego i Krzysztofa FKT. Wieczorem zagrają Sara 5-tka, a po niej Irmina i Leczsami. Tego dnia będzie można zobaczyć również pokaz tańca "Zumba".

Na godz. 21.00 zaplanowano kontynuację imprezy w Garage Grill Bar, w którym wystąpi Robert Cichowicz.

Podczas pikniku nie może zabraknąć zabaw dla dzieci i młodzieży, a nawet dorosłych. W czasie trwania festynu można liczyć na poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla, ciast oraz zimnych napojów.

38624427 692043071128802 7558954115234004992 n

W górę