piątek, 07 września 2018 21:14

Prawybory w „Przyjaznej Łomży”. Kandydatów jest dwóch [ANKIETA]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(11 głosów)
Dariusz Domasiewicz (40l.) i Tadeusz Zaremba (66l.) - to dwaj miejscy radni, którzy stoją na czele komitetu wyborczego wyborców „Przyjazna Łomża”. Który z nich zawalczy o prezydenturę? To pytanie padało na każdym spotkaniu z dziennikarzami. Dziś na naszym facebookowym profilu uruchamiamy ankietę z pytaniem, który z liderów powinien wystartować w październikowych wyborach samorządowych na fotel prezydenta miasta.

brico lomza

Dokładnie tydzień na konferencji prasowej „Przyjaznej Łomży” dotyczącej edukacji w Łomży pytaliśmy o wskazanie nazwiska potencjalnego kandydata.

- Ja bym chciał, żeby pan Domasiewicz kandydował. Pan Domasiewicz sugeruje, żebym to ja kandydował – mówił wtedy Tadeusz Zaremba. – Szukamy najlepszego rozwiązania – dodaje radny.

Jak informuje nas radny Domasiewicz już niedługo w komitecie, którego jest liderem odbędą się prawybory. Osoby startujące z list „Przyjaznej Łomży” mają zadecydować kogo popierają i kto z nich ma największe szanse powalczyć o prezydenturę.

My dziś na naszym facebookowym profilu uruchamiamy ankietę z pytaniem, który z liderów „Przyjaznej Łomży” powinien wystartować w październikowych wyborach samorządowych na fotel prezydenta miasta.

- Będziemy się dokładnie przyglądać głosom internautów, bo zapewne weźmie w niej udział sporo mieszkańców Łomży – deklaruje Domasiewicz.

Weź udział w naszej ankiecie: https://www.facebook.com/mylomza/?ref=settings

Bez-nazwy-1

W górę