wtorek, 11 września 2018 11:34

Zakorkowane mosty. Łomża i Piątnica widziane z drona [VIDEO]

Napisał  mj
Oceń ten artykuł
(8 głosów)
Zakorkowane mosty. Łomża i Piątnica widziane z drona [VIDEO] fot. mylomza.pl
W pierwszym tygodniu po wakacjach wzmógł się ruch na łomżyńskich ulicach, co spowodowało zakorkowanie się w szczególności dwóch mostów. Powodem takiej takiej sytuacji było rozpoczęcie remontu skrzyżowania na ul. Włościańskiej w Piątnicy oraz m.in. powroty urlopowiczów z Warmii i Mazur przez Łomżę oraz zwiększony ruch w samym mieście z uwagi na trwający rok szkolny.

brico lomza

Dodatkowo nieuchronnie zbliża się remont drogi krajowej nr 61 w Łomży podzielony na dwie części. Prace podczas pierwszej z nich dotyczą wykonania rozbiórki i budowy chodnika przy ul. Zjazd, utworzenie zjazdów indywidualnych i publicznych, poręczy i barier drogowych oraz budowy zatoki autobusowej. Powstaną ścieki podchodnikowe oraz skarpowe i rampy oraz schody dla pieszych. W ubiegłym tygodniu odbyło się otwarcie ofert przetargowych na remont DK 61.

Druga część inwestycji to wykonanie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego z Polową oraz Wojska Polskiego z ul. Sikorskiego. Apelujemy do kierowców o cierpliwość.

W górę