dom lomza
czwartek, 13 września 2018 12:25

Podejrzany o kradzież jest w rękach policjantów

Napisane przez  KMP Łomża
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Poszkodowany oszacował straty na prawie 5 500 złotych. Fot. KMP Łomża Poszkodowany oszacował straty na prawie 5 500 złotych. Fot. KMP Łomża
Łomżyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież biżuterii, komputera, a także sprzętu domowego użytku. Poszkodowany oszacował straty na prawie 5 500 złotych. 28-letni mieszkaniec Łomży usłyszał już zarzut. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, na początku września otrzymali zgłoszenie o kradzieży biżuterii, sprzętu komputerowego oraz przedmiotów gospodarstwa domowego. Jak ustalili policjanci, do kradzieży biżuterii doszło w parku, na terenie miasta.

Do poszkodowanego podbiegł nieznany mężczyzna i zerwał mu z ręki bransoletkę. To nie koniec historii. W momencie, kiedy poszkodowany wszedł do domu zauważył, że brakuje w nim komputera i kilku przedmiotów gospodarstwa domowego.

Jednak, dzięki wnikliwej pracy łomżyńskich kryminalnych udało się dość szybko ustalić podejrzanego o te kradzieże. Okazał się nim 28–latek, który był już znany miejscowym śledczym. Wczoraj mieszkaniec Łomży usłyszał zarzut kradzieży w warunkach recydywy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu