wigilia2018 dom lomza
piątek, 05 października 2018 16:47

"Światowe" spotkanie biznesowe z radcami handlowymi [VIDEO]

Napisane przez  mylomza
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Po czwartkowej gali "Łomżyńskich Aniołów Biznesu", w Parku Przemysłowym odbyło się spotkanie władz miejskich z radcami handlowymi z zagranicy. Oprócz prezentacji walorów gospodarczych miasta, radcowie mogli poznać ofertę łomżyńskich przedsiębiorstw, które zdecydowały się wystawić swoje stoiska podczas spotkania. Łomżę odwiedzili przedstawiciele państw z całego świata, m.in. Chin, Panamy, Kuwejtu, Słowacji a nawet Senegalu.

brico lomza

Delegacja radców handlowych pojawiła się w Polsce na zaproszenie Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku, która corocznie organizuje takie wizyty przy okazji Wschodniego Kongresu Gospodarczego. W trakcie spotkania biznesowego w Łomży, z atutami gospodarczymi miasta zapoznali się radcy z Angoli, Bułgarii, Chin, Cypru, Konga, Irlandii, Panamy, Mołdawii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, Francji, Kuwejtu, Bośni i Hercegowiny, Rosji oraz Białorusi.

- Jest to promocja regionu ale w jakiejś mierze również promocja Łomży, przedsiębiorców z regionu łomżyńskiego, ponieważ tu przyjechaliśmy, tu z nimi spotykamy się i może z tego pojawi się jakiś biznes - opowiada Witold Karczewski, Prezes Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku.

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski przekonywał nas, że potrzebne jest budowanie pozytywnego klimatu wokół miasta i że warto tutaj inwestować, zwłaszcza z uwagi na dostępne tereny i przyszłościowe plany na ich zagospodarowanie.

- Jest to na pewno ogromny zaszczyt, że tylu znakomitych radców handlowych możemy gościć w naszym mieście, możemy pokazać im naszą ofertę gospodarczą, dlatego bo musimy być przygotowani na duże inwestycje, które pojawią się w Łomży w najbliższym czasie - mówi Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski. - Przygotowujemy teren przy ulicy Meblowej, w następnym roku, mam nadzieję, rada miasta podejmie już uchwałę w sprawie zagospodarowania tego terenu, plan miejscowy powstanie, wówczas też, będą mogły powstać duże inwestycje o których marzą mieszkańcy naszego miasta - dodaje Prezydent.

Prezydent zapewniał, że w Łomży działa wielu przedsiębiorców wprowadzających nowe technologie, czym warto się chwalić. Oprócz oferty gospodarczej miasta, firmy mogły nawiązywać kontakty z radcami handlowymi, co może pozytywnie wpłynąć na ewentualne kontrakty i budowę wzajemnych, dobrych relacji z przedstawicielami instytucji obecnych na spotkaniu.

- Nasza firma w ostatnim czasie bardzo dynamicznie zwiększyła eksport, w tej chwili 30 procent naszej produkcji trafia do krajów Unii Europejskiej, do Afryki, do krajów arabskich, także dla nas jest to bardzo ważny kanał dystrybucji i chcemy dzięki dzisiejszemu spotkaniu jeszcze go poszerzyć - mówi Leszek Krzyżkowiak, Prezes zarządu Zakładów Spożywczych "Bona".

- Dzisiaj na spotkaniu, chciałabym zaprezentować przede wszystkim naszą nową kolekcję oraz zachęcić ludzi z różnych krajów do zaufania nam i do tego, żeby powierzyli nam swoich klientów - opowiada Anna Maria Bazydło z firmy Bazydlo Furniture, znanej za granicą jako Ann Marie Furniture. - Znając biegle angielski, myślę, że nie będzie to problemem. - dodaje.

Przy okazji spotkania, udało nam się porozmawiać z XU Xiaofeng - radcą handlowym Ambasady Chińskiej Republiki Ludowej, który zapewniał nas, że bardzo chętnie będzie przedstawiał warunki regionu chińskim biznesmenom a współpraca zależy tylko od chęci i możliwości firm obu stron. Attache Ambasady Republiki Panamy - Lariana Diaz Menendez, widzi ogromny potencjał w Łomży, a we współdziałaniu pomiędzy Polską a Panamą, można postawić nacisk na wymianę doświadczeń zawodowych i zobaczyć co moglibyśmy wzajemnie od siebie czerpać.

57 komentarzy

 • Odpowiedz wasyl piątek, 05 października 2018 17:12 Umieszczone przez: wasyl

  Takie wydarzenie w Łomży to bardzo duży sukces obecnego prezydenta.

 • Odpowiedz ania89 piątek, 05 października 2018 17:14 Umieszczone przez: ania89

  Chrzanowski jest bardzo dobrym prezydentem. 21 ma mój głos

 • Odpowiedz Ziutek piątek, 05 października 2018 17:16 Umieszczone przez: Ziutek

  super widac ze chrzanowski ma dobre znajomosci

 • Odpowiedz Forever PIS piątek, 05 października 2018 17:16 Umieszczone przez: Forever PIS

  Tak patrze i porównuje stronę mylomża i 4lomża....I powiem szczerze PATRZE POD KĄTEM TEGO WYDARZENIA. MYLOMZA RZETELNIE PRZEDSTAWIA WYDARZENIE KTÓRE MA DZIŚ MIEJSCE. OSOBY, RANGĘ ITD...
  PATRZE NA 4LOMZA I TEMAT JEST GDZIEŚ NA DOLE ZA JAKIMIŚ OBYCZAJÓWKAMI A W TEMACIE NIC NA TEMAT..JAKBY NIKT I NIC SIĘ NIE DZIAŁO.

  ZBOROWSKI PRZESTAŃ JUŻ CHRZANOWSKI NAPRAWDĘ NIE ODWZAJEMNIA TWOICH UCZUĆ NA NIC TE STARANIA :))

 • Odpowiedz krycha piątek, 05 października 2018 17:20 Umieszczone przez: krycha

  Jak dla mnie Chrzanowski jest dobrym prezydentem. Co ważne potrafi pozyskiwać pieniądze na inwestycje w mieście.

 • Odpowiedz joanna w. piątek, 05 października 2018 17:22 Umieszczone przez: joanna w.

  Chrzanowski przywrócił mi nadzieję w to że na fotelu prezydenta może zasiadać osoba, która doskonale rozumie potrzeby mieszkańców i która w żaden sposób nie wywyższa się ponad zwykłego mieszkańca. Miałam przyjemność rozmawiać z prezydentem osobiście i muszę powiedzieć że tak miłego człowieka, który z troską patrzy na los drugiego człowieka to jeszcze nie spotkałam. Dziękuje Panie Prezydencie jest Pan uczciwym człowiekiem i myślę że prawda zwycięży. Szkoda że na świecie jest tylu ludzi którzy próbują niszczyć takich ludzi jak Pan. Proszę się nie przejmować prawda zwycięży a fałszywi ludzie którzy dziś Pana atakują wymyślając durne przyczyny przegrają. Mocno trzymam za Pana kciuki. Jest Pan wspaniałym, szlachetnym człowiekiem a tylko tacy ludzie mogą dobrze wypełniać obowiązki służby mieszkańcom miasta

 • Odpowiedz kurek piątek, 05 października 2018 17:26 Umieszczone przez: kurek

  Takie spotkania są potrzebne i mogą zaowocować pojawieniem się nowych inwestorów. Dobry ruch.

 • Odpowiedz tomasz n. piątek, 05 października 2018 17:40 Umieszczone przez: tomasz n.

  Jest to promocja regionu ale w jakiejś mierze również promocja Łomży, przedsiębiorców z regionu łomżyńskiego, ponieważ tu przyjechaliśmy, tu z nimi spotykamy się i może z tego pojawi się jakiś biznes - opowiada Witold Karczewski, Prezes Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku.

 • Odpowiedz turner piątek, 05 października 2018 17:55 Umieszczone przez: turner

  Moim zdaniem Chrzanowski jest najlepszym Prezydentem Miasta w dotychczasowej historii. Proszę tylko spojrzeć ile inwestycji drogowych zrealizował, ile środków zewnętrznych pozyskał. Ostatnie ponad trzy lata pokazują że wybierając Chrzanowskiego na kolejną kadencję Miasto i jego mieszkańcy mogą bardzo dużo zyskać.

 • Odpowiedz Eksperci wskazują sukces Chrzanowskiego piątek, 05 października 2018 18:16 Umieszczone przez: Eksperci wskazują sukces Chrzanowskiego

  Łomża znalazła się na 8. miejscu wśród 48 miast na prawach powiatu rankingu "Sukces Kadencji", organizowanego przez prestiżowe Pismo Samorządu Terytorialnego "Wspólnota". To ogromny awans w porównaniu do poprzedniej kadencji. Wówczas gród nad Narwią został sklasyfikowany na 37. pozycji. Na całość rankingu składały się poszczególne podkategorie, w tej dotyczącej "sukcesu społecznego" miasto uplasowało się tuż za podium. Poprzednio była to 29. lokata.

 • Odpowiedz poznanski piątek, 05 października 2018 18:30 Umieszczone przez: poznanski

  Osoby z zewnątrz potrafią docenić to jak nasze miasto się zmieniło, jak wypiękniało. Co dziwi tylko niektórym o wysokich aspiracjach nie podoba się obecna Łomża i próbują wciskać nam kit, że jest źle. Tymczasem prawda jest taka że jest się czym pochwalić. Brawo Chrzan

 • Odpowiedz Lenny piątek, 05 października 2018 18:33 Umieszczone przez: Lenny

  Kto wam płaci za te wpisy na forum i pochlebianie?

 • Odpowiedz witia piątek, 05 października 2018 19:10 Umieszczone przez: witia

  Przedsiębiorcy chwalą obecnego prezydenta.

 • Odpowiedz Forever PIS piątek, 05 października 2018 19:19 Umieszczone przez: Forever PIS

  lenny a ty myslisz że za wszystko się płaci - gamoniu????
  gdzie ty żyjesz masz jeszcze coś pod kopułą jakieś wartości???

 • Odpowiedz ŁOMŻA-TUITERAZ piątek, 05 października 2018 19:21 Umieszczone przez: ŁOMŻA-TUITERAZ

  Świetne pióro, to otwiera oczy na to co dzieje się w Łomży

  https://lomza-tuiteraz.blogspot.com

 • Odpowiedz ale słodko piątek, 05 października 2018 19:36 Umieszczone przez: ale słodko

  Przestańcie słodzić bo cukrzycy można dostać. Jakiś czas temu widziałem wpis porównujący Chrzanowskiego do pasterza owiec, chwalcie ale bez przesady.

 • Odpowiedz Fałszująca melodia piątek, 05 października 2018 19:51 Umieszczone przez: Fałszująca melodia

  Oglądałem w tv transmisję w tv konwencji podlaskiego pis w Białymstoku. Kandydat na prezydenta Białegostoku siedział przy premierze. W tym samym rzędzie siedział też Marek Olbryś. Ale dziwnym trafem nie widziałem aby z przody siedziała kandydatka na prezydenta Łomży. Poseł Kołakowski siedział daleko, znacznie bliżej siedziała Krynicka. Czyży prezes Kaczyński odbył męską rozmowę z posłem i popieraną przez niego kandydatką?. Nie zauważyłem również ministra Zielińskiego. Czyżby powoli będą odstawiani w swojej partii???

 • Odpowiedz igors piątek, 05 października 2018 19:53 Umieszczone przez: igors

  Agnieszka ma bardzo niskie poparcie więc coś może być w temacie

 • Odpowiedz Lenny piątek, 05 października 2018 20:20 Umieszczone przez: Lenny

  forever pis pier..l się,pie..... y matko j... o

 • Odpowiedz darekk piątek, 05 października 2018 20:50 Umieszczone przez: darekk

  Te paszkwile, które piszą dziennikarze portalu 4lomza są tak ohydne, że mam nadzieję, że Prezydent podejmie kroki prawne, aby powstrzymać ten zalew hejtu jaki płynie z tego portalu. Kłamstwa i pomówienia znajdują się niemal we wszystkich tekstach tego portalu, a które w jakikolwiek sposób dotykają Prezydenta lub osoby z nim współpracujące. Zachęcam Prezydenta do tego, aby wytoczył proces cywilny przeciwko temu portalowi, bo to co tam się wyrabia to nie tylko hańba dla dziennikarstwa jako takiego, ale zorganizowana podła działalność mająca na celu zniesławianie i pomawianie Prezydenta. Wskażcie mi chociaż jeden artykuł tego portalu który nie byłby wymierzone w Prezydenta a który dotyczyłby jego osoby!!!!
  Mam nadzieję że ktoś zajmie się tym usystematyzowanym niszczeniem ludzi jaki jest uprawiany na portalu 4lomza!!!!!!

 • Odpowiedz darekk piątek, 05 października 2018 20:50 Umieszczone przez: darekk

  Te paszkwile, które piszą dziennikarze portalu 4lomza są tak ohydne, że mam nadzieję, że Prezydent podejmie kroki prawne, aby powstrzymać ten zalew hejtu jaki płynie z tego portalu. Kłamstwa i pomówienia znajdują się niemal we wszystkich tekstach tego portalu, a które w jakikolwiek sposób dotykają Prezydenta lub osoby z nim współpracujące. Zachęcam Prezydenta do tego, aby wytoczył proces cywilny przeciwko temu portalowi, bo to co tam się wyrabia to nie tylko hańba dla dziennikarstwa jako takiego, ale zorganizowana podła działalność mająca na celu zniesławianie i pomawianie Prezydenta. Wskażcie mi chociaż jeden artykuł tego portalu który nie byłby wymierzone w Prezydenta a który dotyczyłby jego osoby!!!!
  Mam nadzieję że ktoś zajmie się tym usystematyzowanym niszczeniem ludzi jaki jest uprawiany na portalu 4lomza!!!!!!

 • Odpowiedz johny piątek, 05 października 2018 20:55 Umieszczone przez: johny

  kontakty prezydenta są imponujące!!! podziwiam i gratuluję!!!

 • Odpowiedz enej piątek, 05 października 2018 20:56 Umieszczone przez: enej

  zgadzam się z wypowiedzią darekk 100% prawdy

 • Odpowiedz x men piątek, 05 października 2018 20:57 Umieszczone przez: x men

  całkowita prawda, tylko brednie i kłamstwa na temat prezydenta, to niemal cała działalność 4

 • Odpowiedz matematyk piątek, 05 października 2018 20:57 Umieszczone przez: matematyk

  Muzyk nie nadaje się na prezydenta. Jak ona będzie rezydentem to miasto nie będzie się tak rozwijało jak teraz. Liczy na pis a na konwencji jej nie wyeksponowali. Żalek był w I rzędzie Muzyk nie było widać. Chyba nie ma za mocnych notowań w pis. Najwyraźniej do Kaczyńskiego dotarły marne sondaże Muzyk. Oj to musiało prezesa zmartwić.

 • Odpowiedz johny piątek, 05 października 2018 20:57 Umieszczone przez: johny

  dajcie spokój z takim dziennikarstwem....

 • Odpowiedz jaki ja patryk piątek, 05 października 2018 20:57 Umieszczone przez: jaki ja patryk

  stalinowskie tuby propagandowe a nie dziennikarze

 • Odpowiedz ppomarańcz piątek, 05 października 2018 20:58 Umieszczone przez: ppomarańcz

  prawdziwych dziennikarzy już nie ma......

 • Odpowiedz johny deepp piątek, 05 października 2018 20:59 Umieszczone przez: johny deepp

  jedyny dziennikarz jakiego szanuję to Robert Mazurek,

 • Odpowiedz rektor 2000 piątek, 05 października 2018 21:00 Umieszczone przez: rektor 2000

  to co robi 4lomza to usystematyzowane niszczenie Prezydenta....ja od dłuższego czasu bojkotuje ten portal i wszystko co jest z nim związane!!!!

 • Odpowiedz serce miasta piątek, 05 października 2018 21:00 Umieszczone przez: serce miasta

  BOJKOTUJMY KŁAMLIWY PORTAL 4lomza

 • Odpowiedz serce miasta piątek, 05 października 2018 21:00 Umieszczone przez: serce miasta

  BOJKOTUJMY KŁAMLIWY PORTAL 4lomza

 • Odpowiedz serce miasta piątek, 05 października 2018 21:00 Umieszczone przez: serce miasta

  BOJKOTUJMY KŁAMLIWY PORTAL 4lomza

 • Odpowiedz serce miasta piątek, 05 października 2018 21:00 Umieszczone przez: serce miasta

  BOJKOTUJMY KŁAMLIWY PORTAL 4lomza

 • Odpowiedz serce miasta piątek, 05 października 2018 21:00 Umieszczone przez: serce miasta

  BOJKOTUJMY KŁAMLIWY PORTAL 4lomza

 • Odpowiedz serce miasta piątek, 05 października 2018 21:00 Umieszczone przez: serce miasta

  BOJKOTUJMY KŁAMLIWY PORTAL 4lomza

 • Odpowiedz serce miasta piątek, 05 października 2018 21:00 Umieszczone przez: serce miasta

  BOJKOTUJMY KŁAMLIWY PORTAL 4lomza

 • Odpowiedz serce miasta piątek, 05 października 2018 21:00 Umieszczone przez: serce miasta

  BOJKOTUJMY KŁAMLIWY PORTAL 4lomza

 • Odpowiedz serce miasta piątek, 05 października 2018 21:00 Umieszczone przez: serce miasta

  BOJKOTUJMY KŁAMLIWY PORTAL 4lomza

 • Odpowiedz serce miasta piątek, 05 października 2018 21:00 Umieszczone przez: serce miasta

  BOJKOTUJMY KŁAMLIWY PORTAL 4lomza

 • Odpowiedz nani piątek, 05 października 2018 21:00 Umieszczone przez: nani

  Widziałem na facebooku gość wrzucił screeny pokazujące że 4lomza kasują na forum internetowym wpisy korzystne dla obecnego prezydenta. 4lomza już dawno przestali być obiektywni. Szkoda najstarszy portal a zszedł na manowce

 • Odpowiedz jadwiga piątek, 05 października 2018 21:13 Umieszczone przez: jadwiga

  zastanawia mnie to czy 4 tak atakuje Prezydenta bo ma coś z tego czy oni po prostu są tak podli....

 • Odpowiedz giani piątek, 05 października 2018 22:26 Umieszczone przez: giani

  https://xlomza.pl/wiadomosci/9886-kandydatka-pis-uzyla-znaku-graficznego-miasta-do-celow-wyborczych/

  Bezczelność Muzyk nie zna granic.

 • Odpowiedz giani piątek, 05 października 2018 22:27 Umieszczone przez: giani

  https://xlomza.pl/wiadomosci/9886-kandydatka-pis-uzyla-znaku-graficznego-miasta-do-celow-wyborczych/

 • Odpowiedz Łomżyńskie piątek, 05 października 2018 22:28 Umieszczone przez: Łomżyńskie

  Muzykowa zawlaszczyla sobie 600-lecie buhaa

 • Odpowiedz Prosty czlek piątek, 05 października 2018 22:29 Umieszczone przez: Prosty czlek

  Ona chce zarządzać miastem, a na podstawowych rzeczach się nie zna.

 • Odpowiedz giani piątek, 05 października 2018 22:29 Umieszczone przez: giani

  https://xlomza.pl/wiadomosci/9886-kandydatka-pis-uzyla-znaku-graficznego-miasta-do-celow-wyborczych/

 • Odpowiedz ŁOMŻA-TUITERAZ piątek, 05 października 2018 22:44 Umieszczone przez: ŁOMŻA-TUITERAZ

  kolejna nieudana próba skompromitowania Mariusza Chrzanowskiego…  https://lomza-tuiteraz.blogspot.com/2018/10/sztucznie-wywoane-larum-podszyte.html

 • Odpowiedz JarosławK piątek, 05 października 2018 23:44 Umieszczone przez: JarosławK

  „Łomża znalazła się na 8. miejscu wśród 48 miast na prawach powiatu rankingu "Sukces Kadencji", organizowanego przez prestiżowe Pismo Samorządu Terytorialnego "Wspólnota". To ogromny awans w porównaniu do poprzedniej kadencji. Wówczas gród nad Narwią został sklasyfikowany na 37. pozycji. Na całość rankingu składały się poszczególne podkategorie, w tej dotyczącej "sukcesu społecznego" miasto uplasowało się tuż za podium. Poprzednio była to 29. lokata.”.

 • Odpowiedz patriota sobota, 06 października 2018 06:27 Umieszczone przez: patriota

  Po tym wszystkim go bylo w Bialymstoku na konwencji przekonalo mnie ze tylko MARIUSZ CHRZANOWSKI PREZYDENTEM LOMZY.Druga kademcja jest dla PANA. Okazuje sie ze PAN KACZYNSKI juz wie ze wpuszczno JEGO w maliny. Tylko kto teraz zaplaci za osmieszenie naszego miasta rajdowiec, zielsko czy jeszcze ktos inny,tak sie nie robi polityki suweren jest najwazniejszy a nie kopanie dolkow i ublizanie dobremu PREZYDENTOWI Ta pani niech da spokoj wyjedzie gdzies i niech nie mowi bzdur jak jej kandydaci na radnych.

 • Odpowiedz Wiki sobota, 06 października 2018 09:41 Umieszczone przez: Wiki

  Chrzanowski zwycięzcą.

 • Odpowiedz Łomzynianka sobota, 06 października 2018 10:01 Umieszczone przez: Łomzynianka

  Jak czytam te peany, to zastanawiam się kto za tym stoi.
  Po pierwsze w portalu 4 Łomża nie ma możliwości komentowania, a więc....nie ma co kasować czy też blokować.
  Trolu....zastanów się co piszesz, bo wypisujesz głupoty.
  Po drugie , to nie Chrzanowski zorganizował to spotkanie, tylko Białystok, więc jaka tu zasługa naszego Prezydenta.
  Białystok promuje region i to jego zasłluga, ale ten portal wszystko przypisze jaśnie oświeconemu nam Prezydentowi.
  Już nawet tego nie chce się czytać.
  Oj....aby nie było niespodzianek przy wyborach, bo ludzie są mądrzy i wiedzą, że nie ma sensu płynąc pod prąd.
  Póki co PiS będzie rządzić jeszcze przez lata, wiec zawsze lepiej i wygodniej jest być z nim pod rękę, a to może zapewnić tylko Muzykowa.

 • Odpowiedz ławnik sobota, 06 października 2018 10:29 Umieszczone przez: ławnik

  Podobno Chrzanowski złożył doniesienie o NĘKANIU - STALKING PRZEZ PORTAL 4LOMŻA W KTÓRYM TO PANI KANDYDATKA USILNIE SIĘ PROMUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  .... I w którym to portalu nigdy złego słowa czy artykułu nie przeczytamy o tej pani pomimo że rządziła równie na tych samych prawach co Chrzanowski. Za to sugestie wobec Chrzanowskiego są znaczące.....nie wspominając o forum które rządzi się swoimi prawami....


  PRZYPADEK???  MOIM ZDANIEM NIE I NIEDŁUGO MYŚLĘ ŻE SĄD ZAJMIE SIĘ TĄ SPRAWĄ - JESZCZE W TRYBIE WYBORCZYM.

  moim zdaniem niech szykują się już ludzie na świadków:
  -biskup
  -pracownicy urzędu
  -mężowie i żony
  -kierowcy biskupa
  -kierowcy prezydenta i tej byłej zastępczyni
  -sąsiadki i sąsiedzi co widziały ponoć więcej niż sami zainteresowani
  -no i oczywiście portal 4komża

  TYLE W TYM TEMACIE.

 • Odpowiedz jankiel sobota, 06 października 2018 11:59 Umieszczone przez: jankiel

  To co??? Bedą teraz sie śmiać z Łomży? Ryż morawieckiego to będzie pikuś?
  Teraz będzie smarzowski 2 w Łomży???

  Będą zeznawać? i tłumaczyć się jakie relacje mają z niektórymi....?
  ....albo pana który powie gdzie mieszkał, gdy nie mieszkał...?
  ...albo żony która będzie tłumaczyć że po godzinach mąż był w domu z dziećmi a nie na kawie w wyższej sprawie?
  ...albo sąsiadki bogu ducha winnej która tylko wyjrzała przez okno w nieodpowiednim momencie?
  ...lub kierowcy którzy będą się tłumaczyć dlaczego i gdzie jeździli i kogo wozili???
  ...oj szykuje się pudelek Łomżyński....obyczajówka - będziemy mieć swoje lokalne gwiazdy w sam raz na druga część słynnego filmu.

  Kiedyś Kotowski wytoczył proces że zarzucają mu "romans"? Wówczas świadkowie na oczach innych musieli się tłumaczyć...było dużo upokorzenia i wstydu - DZIŚ NIE POPEŁNIŁBY TAKIEGO BŁĘDU..

 • Odpowiedz NIE DLA MUZYK sobota, 06 października 2018 12:06 Umieszczone przez: NIE DLA MUZYK

  ten szmatławiec 4 powinien dawno się opamiętac. Czy oni myślą że prezydent bedzie współpracował i darzył sympatią takich ludzi?? że wykupi u nich rekalmę??
  ze umówi się z Mirkiem na kawe??? wątpie.
  ten szmatławiec powinien zajmowac się jak dotychczas promocją swojej kandydatki i skupić się na jej zasługach dla miasta...bo uderzajac w Chrzanowskiego uderza w te osobe ktora pierwsza oświadczenie wydała na tej str po zwolnieniu z pracy.
  szloch i łzy

 • Odpowiedz martin40 niedziela, 07 października 2018 12:22 Umieszczone przez: martin40

  JA JESTEM ZA POZYTYWNĄ KAMPANIĄ

  PANI MUZYK ma Pani mój głos i praktycznie wszystkich moich znajomych - proszę działać

  W Łomży ma wszystko grać :)

 • Odpowiedz Hrabia John blood niedziela, 07 października 2018 19:05 Umieszczone przez: Hrabia John blood

  Martin
  Ty patrz żeby w domu ciebie grało....wtedy też w mieście będzie grać. Z domu wszystko wynosisz. Mądra osoba powiedziała " chcesz zmieniać świat zacznij kochać swoich bliskich".

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu