wigilia2018 dom lomza
poniedziałek, 08 października 2018 13:10

Młody Ukrainiec zorganizował nielegalną "wycieczkę"

Napisane przez  mano/SG
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Młody Ukrainiec zorganizował nielegalną "wycieczkę" fot. SG
Funkcjonariusze straży granicznej zatrzymali w Augustowie dwóch obywateli Wietnamu za nielegalne przekroczenie litewsko-polskiej granicy państwowej. Zatrzymano również obywatela Ukrainy, który przewoził cudzoziemców.

brico lomza

Funkcjonariusze Straży Granicznej pełniący służbę w ubiegły piątek w Augustowie przystąpili do kontroli samochodu marki Alfa Romeo na polskich numerach rejestracyjnych. Oprócz kierowcy - obywatela Ukrainy w aucie znajdowały się dwie osoby o azjatyckich rysach twarzy. Przeprowadzona kontrola legalności pobytu wobec cudzoziemców wykazała, że są to obywatele Wietnamu. Cudzoziemcy nie posiadali dokumentów uprawniających ich do wjazdu i pobytu w Polsce. W związku z przekroczeniem polsko-litewskiej granicy wbrew przepisom dwaj mężczyźni w wieku 24-26 lat zostali zatrzymani.

22-letni obywatel Ukrainy prawdopodobnie usłyszy zarzuty za zorganizowanie nielegalnego przekroczenia granicy, za co grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Wszyscy zatrzymani pozostają w dyspozycji funkcjonariuszy z Placówki SG w Augustowie. Po wykonaniu niezbędnych czynności z udziałem tłumacza obywatele Wietnamu zostaną przekazani stronie litewskiej w ramach readmisji.

1 komentarz

  • Odpowiedz johny poniedziałek, 08 października 2018 15:40 Umieszczone przez: johny

    Po zapoznaniu się z ta rozmową i zarzutami postawionymi Borysewiczowi całkowicie zmieniam o nim zdanie. Rozważałem oddanie na niego głosu. Już teraz tego nie zrobię, bo jak się okazuje, była by to pomyłka!!!!

    Całość rozmowy prowadzi Magdalena Szymańska, szczegóły na jej profilu i w artykule 4lomza.

    poniżej przesyłam link:

    https://www.facebook.com/magdalena.szymanska.775823

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu