dom lomza
czwartek, 11 października 2018 08:06

Wybrano wykonawcę bieżni przy SP5

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Wybrano najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie bieżni przy Szkole Podstawowej nr 5 w Łomży. Przetarg wygrała firma z Tłuszcza, proponując cenę 299 986,00 zł i 60-miesięczny okres gwarancji.

brico lomza

COMPLEXE SPORTIF Grażyna Kowalska z Tłuszcza, wykona bieżnię przy łomżyńskiej "piątcę". Firma ta, była jedynym podmiotem, który zgłosił swoją ofertę. Nowa bieżnia ma kosztować prawie 300 tys. zł. Firma zaoferowała również 60-miesięcną gwarancję, tym samym otrzymała 100 punktów w postępowaniu przetargowym.

Szkoła uzyska czterotorową bieżnię o nawierzchni poliuretanowej o długości 120 m, szerokości całkowitej 5,23 m i szerokości toru 1,22 m. Na bieżni znajdzie się także skocznia do skoku w dal oraz trójskoku.

Inwestycja według Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, powinna zostać zrealizowana do 14.12.2018 r.

5 komentarzy

 • Odpowiedz Jacek B. czwartek, 11 października 2018 08:24 Umieszczone przez: Jacek B.

  Jak tam mordeczki kandydaci oglądaliście swoje mordeczki na banerach z rana fajnie wyglądacie ?

 • Odpowiedz Miras czwartek, 11 października 2018 11:04 Umieszczone przez: Miras

  Dobra: a gdzie są szafki w SP5? Toż miały być w każdej szkole zgodnie z obietnicami panującej nam władzy. Tam nawet szatni nie ma, a sama szkoła jest przeludniona.

 • Odpowiedz Kasa czwartek, 11 października 2018 12:08 Umieszczone przez: Kasa

  Bieżni tylko brakuje w SP5!!!!!!!!Po za tym wszystko jest szafki są,szatnie dla każdej klasy są,nie ma ciasnoty w szkole.Idealna szkoła.Nie realizuje się najważniejszych,pierwszych i bardzo potrzebnych potrzeb dla uczniów tylko wymyślili sobie bieżnię.......

 • Odpowiedz daa czwartek, 11 października 2018 12:22 Umieszczone przez: daa

  Nowe szatnie przewidziane są w projekcie rozbudowy szkoły o salę gimnastyczną

 • Odpowiedz mama piątek, 12 października 2018 10:13 Umieszczone przez: mama

  prawda!!.w szatni masakra -zejście do szatni -te schody...,że żadne dziecko jeszcze nie zlądowało i nie skręciło karku to istny cud.plecaki po 20kg i schody strome , bez możliwości mijania się nawzajem ,.przepychanki na schodach jakaś tragedia. szafki na książki to podstawa !! o co chodzi z taką kasą na bieżnię ??

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu