dom lomza
czwartek, 06 grudnia 2018 07:36

Spędź ferie w mundurze

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne WOT
13. Batalion Lekkiej Piechoty w Łomży zaprasza pełnoletnich uczniów na zimowe szkolenie w terminie od 19 stycznia do 3 lutego 2019 roku. Program obejmuje zajęcia z taktyki, strzelania, przetrwania, kształcenia obywatelskiego i udzielania pierwszej pomocy.

brico lomza

Szkolenie prowadzone przez 13. Batalion Lekkiej Piechoty w Łomży kierowane jest do pełnoletnich obywateli polskich, niekaranych za umyślne przestępstwa i posiadających odpowiednią kategorię zdrowia. Podczas szkolenia trwającego od 19 stycznia do 3 lutego 2019 roku, uczestnicy będą mogli wziąć udział w zajęciach z taktyki, strzelania, przetrwania, kształcenia obywatelskiego i udzielania pierwszej pomocy.

Oferta skierowana jest także do nauczycieli, których obecność podczas szkolenia motywuje wychowanków oraz jest dla nich okazją do podniesienia indywidualnych umiejętności i wiedzy.

Szczegółowych informacji udziela Wojskowa Komenda Uzupełnień w Łomży, ul. Polowa 12, 18-400 Łomża, tel.: 261 385 721, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu