wtorek, 08 stycznia 2019 09:49

[AKTUALIZACJA] Trwają odwiedziny duszpasterskie [HARMONOGRAM]

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(7 głosów)
Po Świętach Bożego Narodzenia rozpoczyna się czas wizyt duszpasterskich w domach. Dla księży to możliwość bliższego poznania parafian, a dla niektórych parafian okazja, aby poznać księdza. W artykule znajduje się harmonogram kolęd w 2019 roku. 

Kolęda jest oficjalną wizytą duszpasterską, dlatego przyjęcie kapłana w naszych domach jest wyrazem naszej wiary i przywiązania do Kościoła i duszpasterzy. Ma ona na celu wspólną modlitwę dziękczynną za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo na kolejny rok.

Mieszkańcy, którzy chcą przyjąć księdza, powinni przygotować stół nakryty białym obrusem, krzyż, świece, wodę święconą i kropidło. Najmłodsi powinni przygotować również zeszyty do katechezy.

Poniżej znajdują się harmonogramy wizyt duszpasterskich w poszczególnych łomżyńskich parafiach. Niestety, nie wszystkie są już dostępne.

[AKTUALIZACJA] Dostępne są harmonogramy w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, Parafii pw. Matki Bożej Bolesnej Braci Mniejszych Kapucynów oraz częściowy harmonogram w Parafii pw. św. Brunona.

 

Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży

 

 

Parafia pw. Matki Bożej Bolesnej Braci Mniejszych Kapucynów

 

Parafia pw. św. Brunona (8-14 stycznia 2019)

 

Wtorek – 8. Stycznia

- Kurpiowska – 1 ksiądz od godz. 9.00

- Wojska Polskiego 161A (od nr 1 i 31) – 2 od 16.00

- Bartnicza, Wiśniowa – 1 ksiądz od godz. 15.00

 

Środa – 9. Stycznia

- Strażacka – 1 ksiądz od godz. 9.00

- Przyjaźni, Promienna – 1 ksiądz od godz. 15.00

- Pułaskiego (od nr 1 i 98) – 2 księży od godz. 15.00

 

Czwartek – 10. Stycznia

- Jednaczewska (od nr 1) – 1 ksiądz od godz. 9.00

- Kręta  - 1 ksiądz od godz. 9.00

- Wojska Polskiego 161B (od nr 1 i 31) 2 księży od godz. 15.00

- Rzemieślnicza – 1 ksiądz od godz. 15.00

 

Piątek – 11. Stycznia

- Strzelców Kurpiowskich(od nr 1 i 79) Kanonierska, Kpt. Skowronka, Pułkowa – 3 księży od godz. 15.00

 

Sobota – 12. Stycznia

- Nowogrodzka(od nr 155, 276, 43 i 50) – 4 księży od godz. 9.00

 

Poniedziałek – 14. Stycznia

- Wesoła (do nr 101 i 175) – 2 księży od godz. 9.00

- Partyzantów (od nr 2 i 98) – 2 księży od godz. 15.00

- Piwna i Wesoła 117 – 1 ksiądz od godz. 15.00

 

-----------------

Parafia pw. św. Michała Archanioła (Katedra)

środa 2 I 2019 r.

godz. 1530 - Os. Boh. M. Cassino 1 - 2 ks

godz. 1530 - Os. Boh. M. Cassino 2 - 2 ks

czwartek 3 I 2019 r.

godz. 930 - ul. Bernatowicza 5 i 9 - 1 ks

godz. 1530 - Os. Boh. M. Cassino 3 - 2 ks

godz. 1530 - Os. Boh. M. Cassino 4 - 2 ks

piątek 4 I 2019 r.

godz. 1530 - Al. Leg. 32A, 32B i 32C - 2 ks

godz. 1530 - ul. Krótka, Długa 12 - 2 ks

sobota 5 I 2019 r.

godz. 930 - ul. Kierzkowa i Klasztorna - 2 ks

godz. 930 - Senat., Szkolna, J. z Kolna, Ziel. - 2 ks

godz. 1400 - ul. Dworna 23 i 23A - 2 ks

godz. 1400 - ul. Sadowa 4, 6 i 8 - 2 ks

niedziela 6 I 2019 r.

godz. 1400 - Al. Legionów (d. pryw.) - 1 ks

godz. 1400 - ul. Dworna 1 - 2 ks

poniedziałek 7 I 2019 r.

godz. 930 - ul. Sikor. (od Al. Leg. do ronda) - 2 ks

godz. 1530 - Al. Legionów 5 - 2 ks

godz. 1530 - ul. M.C. Skłodowskiej 2 - 2 ks

wtorek 8 I 2019 r.

godz. 1530 - Dmowsk. 1, Leg. 34B i 36A - 1 ks

godz. 1530 - ul. Dmowskiego 2 - 1 ks

godz. 1530 - ul. Dmowskiego 2A - 1 ks

godz. 1530 - ul. Dmowskiego 2B - 1 ks

środa 9 I 2019 r.

godz. 930 - Sikorsk. (od mostu) i ul. Wąska - 1 ks

godz. 1530 - ul. Polowa 55B - 2 ks

godz. 1530 - ul. Wojska Polskiego 31 - 1 ks

godz. 1530 - ul. 3 Maja 2 i 6A - 1 ks

czwartek 10 I 2019 r.

godz. 930 - ul. 3 Maja (st. bud.) - 1 ks

godz. 1530 - ul. Dmowskiego 4 - 1 ks

godz. 1530 - ul. Dmowskiego 6 - 1 ks

godz. 1530 - ul. Dmowskiego 8 - 1 ks

godz. 1530 - ul Kopernika 6 - 1 ks

piątek 11 I 2019 r.

godz. 1530 - Pl. Pocztowy 2 - 1 ks

godz. 1530 - ul. Polowa 6, 19, 13 - 1 ks

godz. 1530 - ul. Ogrodowa - 1 ks

godz. 1530 - Dworna (Giełcz.-Al. Leg. bez bloków) i ul. Długa (st. bud.), Sienkiewicza - 1 ks

sobota 12 I 2019 r.

godz. 930 - Chętnika, Raginisa, Glogera, Żwirki i Wigury, Cibor. - 4 ks

godz. 1400 - ul. Długa 18, 20, 22, 24 - po 1 ks.

niedziela 13 I 2019 r.

godz. 1400 - ul. Polowa 15 - 2 ks

poniedziałek 14 I 2019 r.

godz. 1400 - ul. Polowa 33 - 2 ks

godz. 1400 - ul. Polowa 35 - 2 ks

wtorek 15 I 2019 r.

godz. 1530 - ul. Stacha Konwy 2 - 2 ks

godz. 1530 - ul. Stacha Konwy 6 - 1 ks

godz. 1530 - ul. Stacha Konwy 8 - 1 ks

środa 16 I 2019 r.

godz. 1530 - ul. Wojska Polskiego 25 - 1 ks

godz. 1530 - ul. Wojska Polskiego 27 - 1 ks

godz. 1530 - ul. Wojska Polskiego 29 - 2 ks

czwartek 17 I 2019 r.

godz. 1530 - ul. Polowa 51B - 2 ks

godz. 1530 - ul. Polowa 53A - 2 ks

piątek 18 I 2019 r.

godz. 930 - W. Pol. (st. bud.) i Polowa (26- 65) - 3 ks

godz. 1530 - ul. Dworna 35 - 2 księży

godz. 1530 - ul. Bernatowicza 7 - 1 ks

sobota 19 I 2019 r.

godz. 930 - Koper. (d. pr.), Al. Leg. 11-15 - 1 ks

godz. 930 - ul. Giełcz., St. Rynek i Farna - 1 ks

godz. 930 - ul. Piękna 7 - 1 ks

poniedziałek 21 I 2019 r.

godz. 1530 - ul. Wiejska 3 - 1 ks

godz. 1530 - ul. Wiejska 5 - 1 ks

godz. 1530 - ul. Wiejska 5A, 5B, 7, Piękna 5 - 1 ks

godz. 1530 Pl. Kościuszki, Wiejska 4, 6, 8, Piękna 3 - 1 ks

wtorek 22 I 2019 r.

godz. 1530 - ul. Dmowskiego 3 - 2 ks

godz. 1530 - ul. Dmowskiego 5 - 2 ks

środa 23 I 2019 r.

godz. 1530 - ul. Nowogrodzka 6 - 2 ks

godz. 1530 - ul. Piękna 1 - 2 ks

czwartek 24 I 2019 r.

godz. 1530 - ul. Piękna 11 - 2 ks

godz. 1530 - ul. Piękna 13 - 2 ks

 

Parafia pw. Krzyża Świętego

02.01 Środa 

Mazowiecka 4     2 księży
Ks. Janusza 2       2 księży
Ks. Janusza 4       2 księży

03.01 Czwartek

Ks. Janusza 7       3 księży
Ks. Janusza 8       3 księży 
Ks. Janusza 15     1 ksiądz

04.01 Piątek 

Ks. Janusza 10     2 księży 
Ks. Janusza 19     1 ksiądz
Ks. Janusza 19A   1 ksiądz

05.01 Sobota

Hipokratesa       1 ksiądz
Talesa                 1 ksiądz
Zabudowa Jednorodzinna   1 ksiądz
Kazańska 12       1 ksiądz
Kazańska14       1 ksiądz
Kazańska 24       1 ksiądz
Kazańska 6         1 ksiądz

07.01   Poniedziałek 

Ks. Janusza 17   2 księży
Ks. Janusza 9     2 księży 
Ks. Janusza 18   2 księży

08.01 Wtorek

Ks. Janusza 12   3 księży
Ks. Janusza 21   1 ksiądz
Ks. Janusza 21A   1 ksiądz
Ks. Janusza 23     1 ksiądz

09.01 Środa 

Ks. Janusza 22     1 ksiądz
Ks. Janusza 23A   1 ksiądz
Kazańska 18         1 ksiądz
Kazańska 5           2 księży
Kazańska 11         1 ksiądz 
Kazańska 2           1 ksiądz

10.01 Czwartek

Rycerska 3       1 ksiądz
Rycerska 3A   1 ksiądz
Kazańska 3     1 ksiądz
Kazańska 4     1 ksiądz
Kazańska 7     1 ksiądz
Kazańska 26   1 ksiądz
Kazańska 10   1 ksiądz

11.01 Piątek 

Kazańska 8     2 księży
Kazańska 9     2 księży
Kazańska 15   2 księży

12.01 Sobota

Kazańska 20   1 ksiądz
Łagody 1         1 ksiądz
Łagody 3         1 ksiądz
Łagody 5         1 ksiądz
Łagody 6         1 ksiądz
Łagody 7         1 ksiądz

14.01   Poniedziałek 

Kazańska 28   2 księży
Kazańska 16   2 księży
Kazańska 17   2 księży

15.01 Wtorek

Kazańska 22   1 ksiądz
Sybiraków 9   1 ksiądz
Sybiraków 20 1 ksiądz
Sybiraków 5   3 księży

16.01 Środa 

Sybiraków 12   2 księży
Sybiraków 10   2 księży
Sybiraków 7     2 księży
Sybiraków 20A   1 ksiądz

17.01 Czwartek

Sybiraków 22     2 księży
Sybiraków 14     2 księży
Sybiraków 16     2 księży
Sybiraków 6       1 ksiądz

18.01 Piątek 

Sybiraków 22A   2 księży
Sybiraków 20B   2 księży
Sybiraków 11     1 ksiądz

19.01 Sobota 

Sybiraków 8       1 ksiądz
Niemcewicza 2   2 księży
Niemcewicza 8   1 ksiądz
Szmaragdowa 3 1 ksiądz

21.01   Poniedziałek 

Sybiraków 18   2 księży
Łagody 9           1 ksiądz

22.01 Wtorek 

Łagody 10         1 ksiądz
Łagody 11         1 ksiądz
Łagody 6A         1 ksiądz

23.01 Środa 

Łagody 8                   1 ksiądz
Przykoszarowa 35   2 księży

24.01 Czwartek

Łagody 4C                 3 księży

25.01 Piątek 

Przykoszarowa 37   2 księży
Przykoszarowa 33   1 ksiądz

26.01 Sobota 

Łagody 12             2 księży
Zawadzka 61       1 ksiądz

28.01   Poniedziałek 

Szmaragdowa 2       2 księży
Szmaragdowa 1       2 księży

29.01 Wtorek 

Szmaragdowa 5       2 księży
Szmaragdowa 7       2 księży

30.01 Środa 

Szmaragdowa 4     3 księży
Małachowskiego 5, Niemcewicza 4   1 ksiądz

31.01 Czwartek

Zawadzka 59           3 księży
Niemcewicza 5       1 ksiądz

01.02 Piątek

Niemcewicza 1       3 księży

04.02   Poniedziałek 

Przykoszarowa 31   2 księży
Niemcewicza 3       2 księży
Niemcewicza 6       2 księży
Żeromskiego 8         1 ksiądz

05.02 Wtorek 

Niemcewicza 12     2 księży
Niemcewicza 10     2 księży
Żeromskiego 2         2 księży
Żeromskiego 3         1 ksiądz

06.02 Środa 

Żeromskiego 4         2 księży
Żeromskiego 3A     1 ksiądz
Żeromskiego 5         1 ksiądz
Żeromskiego 10       1 ksiądz
Staffa 12                   1 ksiądz
Staffa 14                  1 ksiądz

07.02 Czwartek

Staffa 16                 1 ksiądz
Staffa 22                 1 ksiądz
Staffa 18                 1 ksiądz
Staffa 20                 2 księży
Żeromskiego 1       2 księży

08.02 Piątek 

Żeromskiego 1A   2 księży
Żeromskiego 1B   2 księży
Żeromskiego   6     2 księży

09.02 Sobota 

Zgłoszenia indywidualne

 

Parafia pw. Bożego Ciała

2 stycznia – środa

ul. Śniadeckiego 5 – 1 ksiądz
ul. Śniadeckiego 6 – 1 ksiądz
ul. Śniadeckiego 7 – 1 ksiądz
ul. Śniadeckiego 8 – 1 ksiądz

3 stycznia – czwartek

ul. Śniadeckiego   9 – 1 ksiądz
ul. Śniadeckiego 10 – 1 ksiądz
ul. Śniadeckiego 12 – 1 ksiądz
ul. Śniadeckiego 14 – 1 ksiądz

4 stycznia piątek –

ul. Śniadeckiego 16 – 1 ksiądz
ul. Śniadeckiego 18 – 1 ksiądz
ul. Śniadeckiego 20 – 1 ksiądz
ul. Śniadeckiego 22 – 1 ksiądz

5 stycznia – sobota

ul. Zawady Przedmieście – 2 księży
ul. Wiosenna od nr 13 do końca z przylegającymi ulicami – 2 księży

7 stycznia – poniedziałek

ul. Śniadeckiego 28 – 2 księży
ul. Śniadeckiego 30 – 2 księży

8 stycznia – wtorek

ul. Staffa 2 – 2 księży
ul. Staffa 8 – 2 księży

9 stycznia – środa

ul. Staffa   4 – 1 ksiądz
ul. Staffa 10 – 1 ksiądz
ul. Staffa   6 – 1 ksiądz + ostatnia klatka z n.10
ul. Przykoszarowa 25 – 1 ksiądz

10 stycznia – czwartek

ul. Konstytucji 3 Maja 2A – 2 księży
ul. Konstytucji 3 Maja 2B – 2 księży

11 stycznia – piątek

ul. Konstytucji 3 Maja 2C – 1 ksiądz
ul. Konstytucji 3 Maja 2D – 1 ksiądz
ul. Konstytucji 3 Maja 1   – 1 ksiądz
ul. Konstytucji 3 Maja 3   – 1 ksiądz

12 stycznia – sobota

od godz. 9.00
Zawady Wieś – 2 księży
ul. Przedwiośnie, Bursztynowa, Wiosenna od nr 1 do 12 – 2 księży
od godz. 16.00
ul. Śniadeckiego 24 – 2 księży
ul. Śniadeckiego 26 – 2 księży

14 stycznia – poniedziałek

ul. Konstytucji 3 Maja 4 – 2 księży
ul. Konstytucji 3 Maja 6 – 2 księży

15 stycznia – wtorek

ul. Konstytucji 3 Maja 5 – 1 ksiądz
ul. Konstytucji 3 Maja 7 – 1 ksiądz
ul. Konstytucji 3 Maja 8 – 2 księży

16 stycznia – środa

ul. Konstytucji 3 Maja 9 – 1 ksiądz
ul. Małachowskiego 1 – 1 ksiądz
ul. Małachowskiego 3 – 1 ksiądz
ul. Małachowskiego 6 – 1 ksiądz

17 stycznia – czwartek

ul. Małachowskiego 7 – 2 ksiądz
ul. Małachowskiego 8 – 1 ksiądz
ul. Małachowskiego 9 – 1 księży

18 stycznia – piątek

ul. Małachowskiego 11 – 1 ksiądz
ul. Małachowskiego 13 – 1 ksiądz
ul. Kołłątaja 2 – 2 księży

19 stycznia – sobota

od godz. 9.00
ul. Kołłątaja 1 – 1 ksiądz
ul. Kołłątaja 3 – 1 ksiądz
ul. Kołłątaja 4 – 1 ksiądz
ul. Kołłątaja 5 – 1 ksiądz

od godz. 15.30
ul. Przykoszarowa 15 i potem ul. Kołłątaja 1A – 1 ksiądz
al. Legionów 146 (Wspólnota mieszkaniowa Nasz Dom) – 1 ksiądz
ul. Handlowa + Legionów – 1 ksiądz
ul. Piłsudskiego (mieszkania prywatne w pawilonach handlowych) – 1 ksiądz

21 stycznia – poniedziałek

ul. Kołłątaja   6 – 1 ksiądz
ul. Kołłątaja   9 – 1 ksiądz
ul. Kołłątaja 11 – 1 ksiądz
ul. Kołłątaja 12 – 1 ksiądz

22 stycznia – wtorek

ul. Kołłątaja   7 – 1 ksiądz
ul. Przykoszarowa 17 – 1 ksiądz
ul. Przykoszarowa 19 – 1 ksiądz

24 stycznia – środa

ul. Kamienna 5 – 3 księży

25 stycznia – czwartek

ul. Przykoszarowa 21 – 1 ksiądz
ul. Przykoszarowa 23 – 1 ksiądz

 

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli

3 I - ul. Stroma, Łagodna g. 14 30 1 kapł., Kasztelańska 8 g. 15 30 2 kapł.,

4 I - Rycerska 8 g. 15 30 2kapł., Rycerska 4a g. 15 30 1 kapł.,

5 I - Siemień g. 9 00 3 kapł., ul. Sikorskiego g. 15 00 2kapł.

6 I - Kasztelańska 1 g. 14 00 3 kapł.,  

 

7 I - Górna i Szymańskiego g. 15 00 2 kapł. , Zosin g. 14 30 1 kapł.,

8 I - ul. Zdrojowa i Królowej Bony g. 15 00 3 kapł.,

9 I - Rycerska 10 g. 15 30 2 kapł., Witosa g. 15 00 1 kapł.,

10 I - Kasztelańska 6 g. 15 30 2 kapł., Kasztelańska 4 g.15 30 1 kapł.,

11 I - ul. Kierzkowa g. 14 30 3 kapł.,

12 I - Rycerska 2 g. 9 00 3 kapł.,

Rycerska 4 g. 14 30 2 kapł., Rycerska 6 g. 14 30 1 kapł.,

14 I - ul. Owocowa i Szosa Zambrowska g. 14 30 2 kapł.,

15 I  - Stara Łomża n/rz g. 14 00 3 kapł.,

16 I -  ks. Anny 22 g. 15 30 2 kapł., ul. Boczna g. 14 30 1 kapł.,

17 I - ul. Wąska, Królowej Jadwigi, Jagiełły g. 14 30 3 kapł.,

18 I - Stara Łomża p/sz ul. Wiejska, Królowej Bony, Krzywa, g. 15 00 2 kapł., Górna, Akacjowa   g. 15 00 1 kapł.,

19 I - Stara Łomża p/sz g. 9 00

Od P. Zalewskich ul. Parkowa 1 kapł.,

Od. P. Szeligowskich, w ul. Pogodną, Dolną, Wąską, Polną, Złotą 1 kapł.,

Od. Państwa Kozłowskich w ul. Słoneczną 1 kapł.

Kasztelańska 2 g. 15 00 2 kapł.,

Parafia pw. NMP Częstochowskiej - brak opublikowanych porządków odwiedzin duszpasterskich.

 

W górę